8627
.
  • Jimmyke
    #725
    Idén Február De mire bejön MO-ra... (addig leszedem netről :D )
  • EqUiNoX
    #724
    Maradjunk inkább a februárnál, az a bizos... ;]
  • Jimmyke
    #723
    Akkor ajánlom nekik, hogy tartsák :)
  • EndreMan
    #722
    Ha tartják a Február 5-t akkor még annyi sem
  • Jimmyke
    #721
    kb 2 hét ha jól tudom.
  • Marcus_
    #720
    Hi!
    Hány nap még??
  • Jimmyke
    #719
    Jaja Február van :)
  • EndreMan
    #718
    Emberek!!!
    Bármelyik pillanatban megjelenhet végre PC-re is...
    Felkell hoznom a topicot.
  • rorr
    #717
    akkor ez egy olyan játék ami x-boxon szaggat pc-n nem? kotor2!
    a halo pc-s verzióját nézve ennek még örülni is lehet :)
  • KH
    #716
    ismét egy no-infós beszámoló
    pontosabban az az infó, hogy no infó
  • rezsofiz
    #715
    Okés, köszönöm
  • Lyan Kyj
    #714
    Hát igen...na mindegy...lényeg, hogy már csak 15 nap:)
  • BBird
    #713
    Bocs, hogy válaszolok, de sokan egyenesen undorodnak az SW-től, s a KotOR-t sem tartják épp kedvencüknek. Ez van, ezt kell szeretni!
  • Lyan Kyj
    #712
    Tudtam én, hogy nem gondoltad komolyan, hisz ki ne imádná azt a világot? Ne válaszoljatok rá...:)
  • BBird
    #711
    Majd visszavonom, ha tényleg fenomenális lesz. :-) Még az egyet sem vittem végig, nem volt rá időm. :-)
    Amúgy persze, hogy nem gondoltam komolyan, már a '80-as évek elején imádtam SW világát. :-)
  • Lyan Kyj
    #710
    Mi van a KotOR2-vel??????? Vondd vissza!!!:))))) Hé skacok, tudjátok, there's no emotion... szal inkább dícsérjük és áldjuk a gémet!
  • BBird
    #709
    Ha tudod, miért írod oda, hogy 2? Le vannak tojva azok a tökmagok, akik nem tudják mi a 2 és 5 között a különbség. :-)
    Téma lezárva, várom a büntipontomat, mert véletlenül szanaszét offoltam a topicot. :-D
    Régen még leírni sem tudták az off-t, most meg már sírva fakad mindenki, ha nincs a hozzászólásban az, hogy kotor2! :-))
  • BBird
    #708
    Na látom mindenki engem hozott ki hibássan. Great! :-)
    Tudjátok mit? Akkor legyen bukta a kotor2! :-DD
  • rorr
    #707
    OFF:
    Oda van írva ,hogy WW azaz warrior within és nem az ,hogy SHADOW OF FLAME tudorkám!egyébként is neked az oldgames rovatban a helyed:)
    Tökmag az anyukád egyébként még 1990 szeptemberében Prince of persiáztam amikor megjelent pc-n és amigán is (csak 1mb rammal indult el amigán!)!A fiatalok kedvéért írtam második részt pedig ez a második már az ötödik' jól tudom Tudor!?
    Egyébként J.Mechner az utolsó két részhez már csak a nevét adta igazán az első 3 részben vett részt!Igen buli ahogy a bátyját filmezi futás,ugrás kardozás közben!
  • Seth
    #706
    amcsi az 5., európa meg 11.
  • rezsofiz
    #705
    De az az amcsi megjelenés nem?
  • Seth
    #704
    De ahogy lejjeb is írták olyan 11.-e körül lesz
  • rezsofiz
    #703
    Ja akkor jo már megijedtem : )
  • rezsofiz
    #702
    Ja bocs nem 2004 , hanem 2005 mindig elirom:P
  • Seth
    #701
    Jó az....2005.02.05!!!
  • rezsofiz
    #700
    Gamespoton most olvastam hogy 02.05 vagy 05.02 nemtom. Ja akkor ez most az, hogy a Gamespot angol, és ezért gondolom ez az europai megjelenés. Mármint a 02.05. Csak azért mert ugy volt irva az oldalon, hogy 02/05/2004
    És az angolban először a honapot irják. Vagy ez most nem az?:D
  • Jimmyke
    #699
    OFF
    Azé a PoP:WW nem a PoP2! Még emlékszem rá, hogy milyen is volt :)
    "lemásodikrészesedését": Lemásodikrészezés, nem? :)
    ON
    Stop OFFs. :)
    Akkor KotOR 2: Jöjjönmáki, jöjjönmáki... :)
  • Lyan Kyj
    #698
    Rossz hír: febr. 11:) :(
  • rezsofiz
    #697
    05.02-n jelenik meg vagy 02.05-én? Mondjátok plz hogy 02.05én
  • Hmuda
    #696
  • BBird
    #695
    Abbahagyjuk, ha a tökmagok is befejezik a popww "lemásodikrészesedését". Na ezt fordítsad le magyarra! :-D
  • rezsofiz
    #694
    Ja, nem bukott meg, én is jobban szeretem a darkot, de ez már szubj.
  • Jimmyke
    #693
    Abbahagynátok az offolást? :)
  • Hmuda
    #692
    (Látom nem csak engem idegesít, hogy a PoP:WW-t második részként emlegetik. :-) )
  • BBird
    #691
    Igen, az a jó öreg Prince 2 tényleg fenomenális volt, még mai napig is imádom, pedig már több, mint 10éves a 2. epizód. :-)

    Amúgy le merem fogadni, hogy vmi topicmaki mindjárt nyit egy kotor3 témát. :-)
  • Lyan Kyj
    #690
    Én sem hiszem, hogy a PC-s megjelenés és eladási adatok előtt ilyet kimernének jelenteni. Hm...inkább várok fél évvel többet, de akkor aztán turbózzák a grafikát, a többi felőlem maradhat:)
  • KH
    #689
    megjelent egy "rémhír" a KotOR3 fejlesztéséről
    állítólag azt is az Obsidian készíti, új lesz az engine, meg a harcrendszer is (jobban fénykard centrikus), és talán már az idei E3n lesz róla valami

    kamu szaga van...
  • rorr
    #688
    Sok játék így bukjon meg...(pop2:ww)
    Szerintem jobb,több, szebb játszhatóbb lett mint az első része a persia 1 is szuper volt de a második része fenomenális!!!
  • Jimmyke
    #687
    Majd meglátjuk :) Csak akkor tudok Dark Side Pointokat produkálni ha akarok, szóval kíváncsi leszek (tudatalatti dark side ).

    OFF
    Johnyy: Ízlések és pofonok...
    ON
  • Lyan Kyj
    #686
    Sztem sem bukott meg, de most nem ez a lényeg. Szvsz azért jó a KotOR 2 esetében, hogy sötétebb az egész, mert így, akik világos oldaliak, sokkal nehezebb döntéshelyzetekbe kerülnek, így nagyobb az izgalom. Úgyhogy én ennek csak örülök.