8627
.
  • Hmuda
    #1325
    No igen, vannak jó ötletek de nagyrészüt totál átgondolatlan és elhamarkodott (ergó hülyeség). Azzal, hogy beraktak kismillió fejlesztést csak a káoszt segítették elő. Még csak most végeztem az első Telos utáni bolygóval, de máris akkora káosz van az inventoryban, amekkorát az első rész végéig se sikerült összehozni, akárhogy próbálkoztam. El se merem képzelni mi lesz a végére...
  • Thanatos
    #1324
    igy értem a nekemist hogy nekem is megvanak ezek a gondjaim, a legidegesitőbb a ctd :(
  • Thanatos
    #1323
    nekem is kivéve az akadást :)
  • Thanatos
    #1322
    az
  • Kandurex
    #1321
    Crash to desktop? Vagy mi ez a CTD? Mert én már kifejezetten ideges vagyok. Ez piszok 20 percenként kibasz az asztalra, a fasz ki van! :(. És a másik, szerintem ez a játék rondább, lassabb, kiszámíthatatlanul bugosabb, mint az előd. Egy szétesett, felesleges fércmunka. Hiába a jó story....:(. A másik, az előző részben fegyverekkel is nyomultam,...most meg??? Mi értelme van, ha egy rohadt 2 kezes kardot kapunk a 2 -dik órába ami elve többet sebez mint a játékban összeszedhető legerősebb fegyver??? És mit keres velünk rögtön a Jedi? Bazzeg így kihívás az nincs! A munka asztalok...melyik volt az a félbarom idióta állat amelyik kitalálta, hogy bármi ami gyártható megjelenjen? Olyan totál káosz van a tárgyak és upgradelhető cuccok között, hogy ihaj csuhaj! És még sorolhatnám!! El vagyok keseredve!
  • Hmuda
    #1320
    Bmeg, tíz percet nem lehet játszani, hogy be ne vágna egy CTD-t. Szánalmas.
  • Alblink
    #1319
    Ja az az urbemaszkalos moka nagyon poen volt:D.ahogy lepked
  • Alblink
    #1318
    Nem sokat jatszottam vele,de jonak tunik a game idaig kicsit unalmas volt remelem nem sokaig lesz igy,a hangok iszonyat jok,a grafika is tetszik csak ne menne le neha 8fps-re a game,a videok helyett a fekete kephibara tud valaki megoldast?ja es meg a legelejen amikor feltudom venni tarsnak a kapucnis not,onnan van valami konkret irany amerre kell menni?vagy meg ossze vissza van?
  • Hmuda
    #1317
    És az mit takar? Mert nekem alt enterrel semmit nem csinál. Kétszer-háromszor újra kell indítani, hogy normálisan fusson.
  • tommmyv
    #1316
    Simán kilehet nagyitani a nagyitó gombbal
  • NeoMaN
    #1315
    lamas....
  • Hmuda
    #1314
    Másoknak is volt már az baj, hogy néha fogta magát és csak ablakban volt hajlandó elindulni. És én nem a játékot szidom hanem az inkompetens amatőr programozókat. De szintén a programozók hibája, hogy félóránként kivág a desktopra, totál meghatározhatatlan okok miatt akad mint a franc és sok más egyék apróbb bug keseríti meg az életemet (SPOILER: akik gonosz karakterrel játszanak, azok megmenekülnek egy komoly fejfájástól a Telos katonai bázison).
  • Shep
    #1313
    Tévedtem a dna driver nem tetszett neki, de ettől függetlenül más okok miatt az sp1-et utálom romlott a tuningpotenciálom mióta fent van.
  • Shep
    #1312
    A büdös szar winxp-jét már 98 alatt bezzeg nem fagyott ki, holt biztos hogy a szar sp1-em nem tetszik neki, hogy szakadt volna rá az ég az egész sp1 sp2-re.
  • joe69
    #1311
    en nem tapasztaltam ilyet, es ahogy olvastammasoknak is fut nehany akadast leszamitva

    talan nem a jatekot kene szidni
  • Hmuda
    #1310
    Azért azt is birom, hogy néha eldönti magában, hogy "most ablakban van kedvem futni" és kész. Röhej...
  • Shep
    #1309
    Ha minden CD minden fileja megvan, akkor elvileg a rarfix is megvan, vagy az mégegyszer van pluszba?
  • Shep
    #1308
    Felraktam, de a karaktergenerálás után visszalép a desktopra de olyan ügysen ám, hogy a tálca is letűnik, 6800GT XP+SP1 DNA 70.24-es driver.
  • Hmuda
    #1307
    Hát ez már full röhej...

    Nagynehezen ráveszem magam, hogy folytassam. Betölt, még mindig akad mint a fene. Grafika levesz, megjavul, gördülékeny, jól fut. Lemegy egy beszélgetés, el akarok indulni, CTD. Újratöltés, mostmár minimum grafikán is akad ott ahhol az előbb jó volt. Egyszerűen hihetetlen. Nem is írok semmilyen jelzőt, hogy mi a véleményem mert ez már minden negatív csúcsot megdöntött nálam.
  • rezsofiz
    #1306
    Hát nem tudom jo lenne ha ezt a sok bugot kijavítanák egy peccsel, mert ez így ebben az állapotban elég "nyers".
  • rezsofiz
    #1305
    Hát igen velem is megtörtént ez, ujabb bug.
  • IMYke2.0.0.0
    #1304
    Nincs.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • McGrady
    #1303
    nincs erre 1 olyan program, ami tudja rendezni? 1 csomó fájl van sokáig tart kattingatni:SS
  • McGrady
    #1302
    igen tudom, de akkor is azt írja, amikor már befejeztem a többi töltését...
  • IMYke2.0.0.0
    #1301
    Szépen, egyenként töltögesd...
    Ugyanis az a másik, aki azzal a kóddal tölt nem más, mint TE!
    Egy szálon enged tölteni csak a szerver! És ez nem újkeletű dolog.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • McGrady
    #1300
    ha meg flashgettel töltök akkor meg átnevezi ien fasz html filera...most mi a picsa legyen? help plz, me tele a tököm, hogy a semmiért attam ki pézt
  • McGrady
    #1299
    tud vki segíteni?
    le akarom szedni arról a wandoo-ról, de amikor 1 fájlt elkezdek tölteni és indítanám a másikat akkor kiböki hogy már töltenek ezzel a kóddal..most mit csináljak?

  • Kovász
    #1298
    Igazad van, de akkor is utálom, ha egy játékot úgy adnak ki, hogy hemzseg a hibáktól..
    Mert ha én kiadok vmiért pénzt (és nem is keveset), akkor talán joggal elvárhatom, hogy menjen rendesen és ne legyen tele buggal
  • Gandibá
    #1297
    Nekem végülis pozitív a véleményem a játékról, jók az újítások is meg minden, de valahogy az első rész nekem eddig jobban bejön. A füst/köd akadás viszont roppant idegesítő, és ez az új gyógyítórendszer is elég tré lett szerintem.
  • IMYke2.0.0.0
    #1296
    Meg kell várni a kibaszott nagy méretű, első javítást hozzá, és kész!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Kovász
    #1295
    Akkor jó
    Ezek szerint bétateszt nem is volt? Mert ez azért elég szembeötlő, és a játékmenetre sincs túl jó hatással..
  • Gandibá
    #1294
    Nekem is ezt írta, pedig 41 másodperc volt a rekord, én meg 39eket megyek. Szal nem vágom..
  • Haversrác
    #1293
    Sziasztok!
    Elakadtam, a Talos bolgyón a kocsmában a swoop race-ban már vagy 5ször megdöntöttem az első helyezett időrekordját, de mégis azt irja ki hogy "háát ez nem sikerült,és legalááb a versenyt fejezzem be, és hogy az eddig ment legjobb időm 00:00:0000".
    Ez valami bug,és hagyjam ezt a versenyt a picsába, vagy most mi van?

  • Seth
    #1292
    de csak harcon kívül ..ez normális, legalább nem kell állandóan a pihenőhelyre ugrálni gyógyulni..
  • Gandibá
    #1291
    Mindenkinek töltődik.
  • McGrady
    #1290
    de driverrel meg lehet oldani a kibaszást nem????????????
  • Kovász
    #1289
    Ehh, mekkora bug van benne:

    A HP FOLYAMATOSAN TÖLTŐDIK!!!

    Biztos összecserélték a manával..
    Amúgy se nehezek a csaták, de így gyk. esélyük sincs ellenem
    Másnál is előjött ez? Vagy csak nálam?

    De legalább eddig csak 1x dobott ki a desktopra, pedig ati kártyám van
  • Gandibá
    #1288
    Nekem csak nagy ködnél vagy füstnél akad.
  • McGrady
    #1287
    akkor töltöm is:)))
    thx a segítséget
  • Seth
    #1286
    A ram kicsit keskeny, de amúgy nem hinném hogy gond lesz.Ismerősnek 2 Ghz proci 512,vid kari szintén9600 Xt és nagyon jól megy. Tömegjeleneteknél akad pöttyet