8627
.
  • Lord Myn
    #1365
    Ez így nem igaz, szerintem a DC/BitTorrent-tel többet fizetsz, mintha warezolnál. (Mindenki úgy gondolja, hogy a DC/BitTorrent az tök jó, mert ingyér' van, igenám, de majd nézd meg a villanyszámlát is, amikor 4 napig töltesz egyfolytában vmit és hasonlítsd össze, amikor a warezról lejön 4 óra alatt ugyanez+200 Ft az SMS-ért...)
  • Adrian Graves
    #1364
    és még egy. a patch majd úgy is kijön, szal egy korábban hozászólóval tudok egyetérteni. Legyen ez játékmenet-topic, vagy valami ilyesmi.
  • Adrian Graves
    #1363
    Egyelőre nem adja vissza a kardot, küldetésként kell teljesíteni egy saját kard "összerakását", ha jól tudom, a Tanácskozás során kapod vissza, de ez korántsem 100%. Mindössze így lenne logikus.
    Ha valaki letölteni kívánja a játékot, a dox.uw.hu-t ajánlom, máshol vannak hibák.
    Mining Station. Kell lennie spike-nak, bár -asszem- a nélkül is kinyitható. Mindenestre ha a Hangar Bay környékén nem lelsz spike-ot, akkor alternatív megoldásként végigviheted a nyitó küldetést, amikor lelsz egyet, akkor visszamész és skip tutorial. Biztos, hogy mindenhol megnézted? Amikor lemész az alsó szintre, nyithatóvá válik egy ajtó, ahol a másik kis "multifunkcionális kávédaráló" maradványait találod. Ott talán megleled, amire szükséged van. Sajna nincs mentett állásom a közelben, így többet nem tudok hirtelen mondani.
    A másik mining station-ös problémára. Valahol ki lewhet lőni az energiamezőket. Először nekem se jött be, egy computer opciót elfelejtettem aktiválni. Később körbejártam Kreia-val és Attonnal, cca öt perc alatt megleltem a hibát, de most meg nem mondom, hol volt. Legalább is úgy emlékszem, ezt csináltam. Hajnali hat volt már kicsit homályosak az emlékeim.
    Egyébként bug-ot én is csak egyet leltem. Lévén, hogy az 1.00-áas engine-t fejlesztettek tovább, ugynaz a bug benne maradt, ami az 1.03-as javítás előtt megvolt az elsőben.
  • Haversrác
    #1362
    Sziasztok!
    A Telos Polar részén (havas pálya) a föld alatti létesítményben találkozok egy csajszival (Atris), azt állítja hogy ő az utolsó Jedi, és fél óra párbeszéd után előrántja a régi lézerkardomat.
    Kipróbáltam szerintem az összes variációt a párbeszédben, de baszik visszaadni a lézerkardomat. Most ez is valami bug mint a swoop raceban, vagy nem lehet visszaszerezni tőle a kardomat?
    VAgy rosszul válaszolgatok, és itt szerzem meg a lézerkardot. Ha valaki tudja, hogyan kell válaszolgatni, írjon!
  • valdez
    #1361
    sziasztok, én is elakadtam a minind stationon a robottal.

    a fuel depot-hoz meg a hangarhoz le van zárva az ajtó. és computerhez hogy kinyissam, kellene legalább 1 computer spike. már mindenkit kinyírtam és átkutattam többször az egész pályát. sehol sincs.

    ami érdekes lehet, van még egy ajtó amit nem tudok szétlőni, azt írja csak robbantani lehet. viszont amikor fel akarom robbantani akkor kiírja hogy skill too low.

    segítsetek plíz
  • McGrady
    #1360
    www.wandoo.try.hu csak smst kell küldeni
  • Count
    #1359
    DC-vel gyorsabban lejön, mint Azureus-al? Miért választanád inkább azt?
    Warez oldalra miként lehet befizetni és mennyit kérnek érte?!
  • McGrady
    #1358
    én most szedem az 1-et warezról....nem teccik, hogy ennyi hibája van a 2nek....GO BACK TO KOTOR 1:)
  • Csuhai G
    #1357
    Én a DC-t választanám! :D
  • Tom911
    #1356
    Értem köszi a segítséget, én sokkal bonyolultabbra gondolta :)
  • Kovász
    #1355
    3 választásod van:

    1. Kivárod azt a pár napot, amíg lejön DC-ről/Bittorrentről/stb.
    2. Befizetsz egy warezra, és leszeded pár óra alatt
    3. Elmész boltba és megveszed.

    Szal minél gyorsabban akarsz hozzájutni, annál több pénzt kell rá áldoznod
  • Kovász
    #1354
    A Pazaak olyan mint a black jack, csak nem 21, hanem 20 ponthoz kell minél közelebb kerülni. Ha többed van, akkor a gép nyer. 3 nyert meccs kell a győzelemhez. Ennyi.
  • Count
    #1353
    Segítenétek? Nekem 4-10 kb/s közt jön a játék és becsült időnek 5-6 napot ír ki. Nem lehetne ezt felgyorsítani?
    Nektek mennyi idő alatt jött le?
  • Tom911
    #1352
    Sziasztok, nekem teljesen jól megy a játék eddig, nincs szaggatás Ati kártya ellenére és még csak egyszer fagyott ki + állandóan ablakban indul :), ennek ellenére nekem nagyon tettszik, szerintem az AI ugyan olyan(hülye) mint az elsőben de engem ez se zavar.

    Egyébként valaki el tudná röviden mesélni, hogy a kártyajátéktot hogy kell játszani, mert az elsőben nem kellett soha de itt már kéne?
  • Eye-scream
    #1351
    Valaki segíthetne, mert elakadtam a mining stationon :)

    SPOILER's



    Ott tartok amikor fel kellene jutni a bedokkolt hajóra, de az energiafalak elzárják az utat. A "protokolldroidot" kinyírtam, és a journal azt írja, hogy a fuel line-ban megkerülhetném az energiamezőket. Csakhogy fingom nincs, hogy kéne odajutni az egyetlen amit egyáltalán látok belőle, az a T3 drid egy kamerán a konzolon. Ötlet?
  • Voltan
    #1350
    Én csak azt mondom, hogy nálam nem volt semmi feltűnő bug probléma.
  • IMYke2.0.0.0
    #1349
    A nem warez verzióban is vannak bugok - szerinted miért frissít orrba-szájba a STEAM?

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Voltan
    #1348
    A HL2 hol volt bughalmaz? Jó, ha tört verziód volt, akkor tényleg, de hát az már nem a játék hibája...
  • Voltan
    #1347
    Nálam is akkor fagyott.
  • tommmyv
    #1346
    Az ablak jobb oldalán lévő középső gomb megnyomásával vissza megy full képernyőre.
  • Gandibá
    #1345
    Nekem nincs ilyen CTD-m. Eddig csak 3x fagyott, de arra már rájöttem, hogy azért, mert alt taboztam, és azt nem szereti ezexerint.
  • Hmuda
    #1344
    És bocs mindenkitöl, hogy csak panaszkodok, de mikor bent vagyok a játékban akkor élvezem, de amint kivág a desktopra, azonnal felgyülemlik bennem az ideg és csak a hibákra tudok gondolni. Az első részben is volt CTD de ott hetente talán egyszer. Itt meg minden órában minimum egy (ráadásul totál meghatározhatatlan az oka).
  • Hmuda
    #1343
    ACE MegaCodec tuti nem okoz gondot, mert nekem is az van fent és semmi gond nincs a videókkal.
  • Tatyla
    #1342
    nekem semmilyen kodek nincs a gépen és mennek a videok...
  • IMYke2.0.0.0
    #1341
    Nem jött ki...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • rorr
    #1340
    SZERINTEM NYISSATOK EGY KOTOR2 BUGOK topicot aztán itt csak a TÖRTÉNETTEL,JÁTÉKÉLMÉNNYEL kellene foglalkozni nem azzal ,hogy ilyen olyan procival,kártyával mennyi fps és mikor mennyit fagy!
  • Johnny23
    #1339
    kijött a DVD-s verza, azt szedem inkább!
  • Kovász
    #1338
    Fent van az ACE MegaCodeck? Mert lehet, hogy azért nem mennek a videók
  • Hmuda
    #1337
    Ja, amúgy megvan a sajátkészítésű fénykaszám, kevesen tudnak már megállítani. :-)
  • Hmuda
    #1336
    Jó nektek, lehet hogy a magyar XP-vel van problémája de ez nem magyarázza, hogy miért dobálta ki állandóan jónéhány külföldi újság cikkíróját is (mert szinte mindenki felhozta hibának az állandó CTD-ket).
  • Hmuda
    #1335
    Na jólvan kisember nyugi. Egyrészt tíz percenként kivág akkor nehezen veszi rá magát az ember a játékra, másrészt igenis egy orbitális bughalmaz a játék, harmadrészt mindenki tudja, hogy jó a történet, negyedrészt ez egy fórum ahhol nem egy noob fogja megmondani, hogy mit írhatok és mit nem, ötödrészt még mindig nem a játékot szidom, hanem az amatőr kóderbandát aki összerakta a játékot olyanra amilyen lett.
  • windrunner
    #1334
    a szentlélek
  • Istencsászár
    #1333
    Úristen ennyi szánalomkupac embert. Itt sirnak hogy bugos és akkor mi a afszvan kibaszott hosszú gém összetett jóhogy bugos majd lesz patch. A HALF-LIFE 2 IS EGY NAGY BUGHALMAZ MÉGIS ISTENITITK szal nemkell a rizsa hogy szar ez a gém. Kurva nagy gém lett és inkább jáccal vele ne pedig szidd!!!!!
  • haxoror
    #1332
    Jaja nekem sem volt CTD egyszer sem pedig délután óta folyamatosan nyomtam idáig :D
    De már golyózik a szemem inkább megyek aludni :D
  • EndreMan
    #1331
    Nekem eddig 10 óra játékidővel egyetlenegyszer sem (!!) fagyott még ki.

    English win xp. integrated sp1-es és az sp2 is rajta van.
    Ati vid kártya ráadásul.
  • Hmuda
    #1330
    Az okés, de a hangsúly az upgradek okozta káoszon van. Annyi a tuninglehetőség, hogy az még egy MMORPG-ben is tulzás lenne.
  • Thanatos
    #1329
    ezzel nem értek egyet, a filterek sokat javitanak az első részhez képest szvsz (ott tényleg káosz volt)
    ráadásul ami nem kell azt simán le lehet bontani...
  • Tatyla
    #1328
    nekem ilyen,vagy hasonlo problémák nincsenek...
  • Hmuda
    #1327
    Jóbb lett volna meghagyni az alap fejlesztéseket, max annyit, hogy a fénykaszába lehessen mondjuk jobb lencsét, energiacellát, miegymást rakni. De ez a sok páncél-puska-kard fejlesztés csak átláthatatlanná teszi az egészet.
  • Hmuda
    #1326
    Amúgy igen. CTD:Crash-To-Desktop