8627
.
  • maxius
    #1405
    Van 1 jó kis szaftos bugom/parám:
    Ha megpróbálok a Dantooinon kiszállni, lefagy...
    Reinstall nem segít...
  • j0nNyKa
    #1404
    thx
  • joe69
    #1403
    gamecopyworld.com
  • j0nNyKa
    #1402
    Ugy nez ki rossz a crackem, valaki fel tudna dobni valahova a crackjet ?
  • Thanatos
    #1401
    szvsz tök mind1 ugyis kapsz mindenhol, olyan mint az egy tökre nem számit a sorrend szvsz
  • Voltan
    #1400
    Talos után hova érdemes menni, hogy mielőbb meglegyenek a fénykard alkatrészei? (1 már van.)
  • j0nNyKa
    #1399
    Hohi.

    Leszedtem a jatekot, es crackelesnel olyan hibauzenetet kapok, hogy:

    "swkotor2 nem masolhato: nem megfelelo parameter"

    Volt mar ilyen problema masnal is, esetleg erre megoldas ? Elore is thx
  • Kabala
    #1398
    valaki tudna segíteni nekem elakadtam Nar-Shadda-n azt se tudom mit kell csinálni bejártam az egész várost beszélgettem mindenkivel de eddig semmi sztori sincs a városban....meg valami Goto-t kéne megtalálnom....valaki tud segíteni???
  • Thanatos
    #1397
    nem
  • Madmartigen
    #1396
    Halihó! A problémám nemtudom miért ide írom, talán azért mert úgylátom itt már mindenki birtokol egy KOTOR2-t... Szóval a Bittorrent alapjai érdekelnének, miután dc++n most elöször, nemtudom leszedni a játékot.. bárhogy kaparok és erölködök, senkinek sincs meg, akinek meg megvan, slotja nincsen... Szóval nagyon hálás lennék ha vki privátban vagy emailben elmagyarázná honnan töltsek bittorrent klienst, proxy beállításokat, illetve honnan juthatok kotor2 torrent filehoz... Elöre is köszi

    MaD
  • Pemack
    #1395
    lenne egy kérdésem: meddig lehet fejlődni? itt is megáll a 20-szas szintnél vagy nem?
  • Voltan
    #1394
    Nagyon jó RPG oldal. Pokoli részletes végigjátszások. KOTOR2 is. Angolul.
  • windrunner
    #1393
    1 perces nyelvtan: konzol vagy console... olyan hogy conzol nyinycseen
  • samatto
    #1392
    estét...
    ha valaki végignyomta conzolon igazán irhatna egy tuti kis végigjátszást
    kösz
  • ceas
    #1391
    Ez egy RPG, azaz szerepjáték. Olvasd el a manualt, hogy mi az, hogy skill check, meg DC (Difficulty Class). Ami talán nincs benne az a "taking 20" szabály ami azt jelenti, hogy ha olyan szituációban kell egy skillt használni, amikor az idö nem lényeges, akkor automatikusan 20 a dobás eredménye + a módosítók. Ha az eredmény így is kisebb, mint a DC, akkor nem fog sikerülni sosem, addig amig nem fejlödsz, ezért írja ki, hogy skill too low. Valószínüleg easy módban kisebbek a DC-k ezért sikerült a skill check-ed. De ettöl függetlenül a játék úgy van megszerkesztve, hogy ne tudj elakadni, ha valamihez spike kell, akkor valahol fog adni spike-ot. De egy ajtó betörésének van még más módja pl. ott van a torch is, amivel szuperül lehet ajtót törni, vagy kell keresni egy mine-t, a robotnak, meg elég magas a demolition-je, hogy tudja használni.
  • Gundark
    #1390
    Én is játszottam vele elég sokat, most már leléptem a telosról, és a nar shaddára mentem. Eddig egyszer sem dobott ki vagy fagyott le. És még csak nem is akadt. De teszik
  • Tatyla
    #1389
    detto...
  • Bandew
    #1388
    No nekem is lejött és kipróbátam.
    Nálam nincs gáz a videokkal, nem lép ki meg hasonlók. Nálam is akad egy picit, de nem nagyon izgat.
    Eddig nekem nagyon bejön, bár az igaz, hogy itt az elején nem olyan pergős, mint az első részben de azért eléggé felkelti a játékos kíváncsiságát, hogy mégis mi történik.
  • lipovics
    #1387
    Helloka!

    Elso bolygon vagyok meg csak, nem tudok elrepulni innen :)
    A csapatom perpill harom tagu, a noci, a srac, es en.
    Leszallt egy hajo, azon kolbaszoltam, mind a ket szintet atkutattam, de nem tudom, merre kene tovabblepni.
    A logok es a feladatok se adnak semmi tampontot, sablonos dolgok vannak benne.
    Gondolom kene a droid, de nem tudom hol kene megszerezni :(
  • switch
    #1386
    Figyelem !

    Akinek a játék akad nagy területek megjelenitésekor az próbálja ki a következőt:

    ____________________________________

    Edit your “swkotor2.ini” file and locate the [Graphics Options] section. Add a new line and add the
    following statement:

    Disable Vertex Buffer Objects=1
    ____________________________________

  • Tatyla
    #1385
    akkor ne játsz vele...
  • valdez
    #1384
    viszont le merem fogadni, hogy normalon is simán ment volna.

    és mivel nincs sehol se addig computer spike a játékban, és mindössze csak egy szintet lépsz valamint a robottal vagy egyértelműen következik, hogy a karaktergenerálásnál lehet magasabbra állítani azt skillt ami kell hozzá. viszont ha ez így is van akkor is gáz. a javából.
  • Bandew
    #1383
    Hát kérem, ne vedd le a nehézséget, mert ez nem FPS, hogy csak a "szörnyek" lesznek gyengébbek.
  • valdez
    #1382
    tejóégdeszar

    alább írtam hogy elakadtam mert a továbbjutáshoz kell egy computer spike vagy berobbantani egy ajtót.
    computer spike nem volt (pedig újracsináltam az elejétől)
    ajtót berobbantani nem tudtam mert kiírta hogy skill too low hozzá.

    aztán véletleneül levettem a nehézséget difficultról easyre.
    és érdekes módon fel tudtam robbantani az ajtót

    hát kérem. ez milyen szar már.
  • Lord Myn
    #1381
    Hát, csak azt tudom mondani, h. jó neked, ha 24 órán keresztül tudsz játszani/filmet nézni stb. Nekem néha dolgozni is el kell mennem és akkor olyan banális dolgokról ne is beszéljünk, h. alvás/bnővel való foglalkozás/haverokkal való találkozás... Szóval 1 szó, mint 100: nekem nem megy 24 órán keresztül a gép! De ne offoljuk szét a topicot, csak 1 megjegyzés volt részemről, mert már sokszor hallottam, hogy DC++ meg BitTorrent meg minek fizessek a warezért stb., nem támadásnak szántam. A többiektől meg elnézést az offért...
  • Thanatos
    #1380
    nem lehet visszaszerezni ott még tudtomal
  • Thanatos
    #1379
    elkéstem :)
  • Thanatos
    #1378
    gyk ugyan az mitn a huszonegy vagy leánykori nevén black jack, csak itt 20 a célszám és alul van négy kártyád amivel tudod még modositani az értéket két huzás között
  • Thanatos
    #1377
    readmeben is benen van hogy nem szereti alt tabot de sajna nem csak amiatt fagy :(
  • Thanatos
    #1376
    ez engem spec nem zavar, külön teccik :)
  • Kovász
    #1375
    És a te géped csak akkor megy, mikor letöltesz?
    Mert nekem pl. mind1, hogy megy-e a letöltés a háttérben vagy sem, mert úgyis egész nap megy a gép (jáccok/filmet nézek/stb), szal semennyivel nem fogyaszt több áramot
  • windrunner
    #1374
    csak mondjuk egy sms warez oldalt több esély van hogy lekapcsolnak és megkaparintják a letöltök listáját.
  • Eye-scream
    #1373
    2 hsz-al előbb leírták mit kell csinálni...
    De kicsit tisztábban: Ha a fuel depotnál a maintence terminálon emergency subrutinesnél rányomsz valamire a fuel pipeal kapcsolatban (nem emléxem pontosan) akkor fent az administrationon kinyílik egy folyosó amivel át tudsz jutnio a másik hajóra.
  • Mr_no_NaMe
    #1372
    Nem azért de te,3-4 napig töltesz egyfolytaban dcről
    és nem zavar hogy a töltés hótnullára lefoglalja a netedet akkor nem szoltam!
  • Mr_no_NaMe
    #1371
    Pedig igaza van...
  • STREEX
    #1370
    Én most vagyok nar shadaa-n és a továbbjutást egy airspeeder jelenti a refugee sectorban aminek a beindításához kell power cell és egy navigation valami.Tudja valaki hogy hol lehet megszerezni?
  • valdez
    #1369
    kösz a tippet, de nem megy. még a másik kávdarálóig sem tudok eljutni, mert nem tudom felrobbantani az ajtót. amikor le akarom rakni a mine- akkor kiírja hogy skill to low.

    nincs valakinek ötlete? ti hogy jutottatok ott tovább?
  • NeoMaN
    #1368
    akkor wc-n is sötétbe szarjál, mert az olcsóbb.
  • NeoMaN
    #1367
    lol
  • Mr_no_NaMe
    #1366
    Hali!
    Elakadtam sajnos:(
    A protocol droidot már kinyírtam,3an vagyunk a csapatba (öreglány,1 csávó,én)!
    Nem tom mit kell csinálni,az a feladat hogy el kell kötnöm a hajónkat de nem tom hol!
    Van 1 hely ahol ien energiamezők vannak és nemtok rajtuk átmenni!
    Komolyan már bejártam az egész bázist,nemtom mit kell csinálni!