8627
.
  • Gandibá
    #1445
    Nekem ez segített, htx!
  • Pluskast
    #1444
    Sziasztok!

    Van egy kis problémám. Nem tudom, hogy valaki csinálta azt a küldetést amikor egy luxa nevü csajszinak kell egy fegyverszállítási bizniszt lebonyolítani, hogy segítsen cserébe nekem. Az utasítás szerint a 82-es lakónegyed nyugati részén kellene az orvosi központnál találkoznom valakivel, hogy megkapjam a további utasításokat. A gond azonban az, hogy ott senki sincsen akivel találkozni tudnék. Nincs valaki közülletek aki megcsinálta véletelenűl ezt a küldetést?? Ha van az kérem segítsen mert másfél napja ezzel szórakozom és nem találom a megoldást!!
    Előre is köszi!
  • j0nNyKa
    #1443
    Hat ez tenyleg fagyogat, jo lenne hamar kidobni a peccset, mer ez igy gaz. Az hagyjan, hogy nem tudok race-lni mer annal kb fel percet bir a jatek, de volt hogy a jatek betoltese kozbeni intronal adta meg magat. Ezek utan valakinek lenne kedve ujra elinditani ? :\
  • samatto
    #1442
    nekem kinai változat van meg
  • steweee
    #1441
    mekkora a fejlődés az első részhez képest? még nem próbáltam mert nem volt rá időm meg még úgyis tele van buggal. az első rész grafikája nekem tökéletesen bejött, egy kalandjátéktól nem is várok többet. viszont a térképek kissé egyhangúak voltak és főleg az irányítás és nézőpontmozgatás volt számomra negatívum. a harci mozdulatok nagyon jók voltak, viszont a bazi nagy célkereszt lerontotta a látványt, kár hogy nem csak pause módban jelent meg a támadásbeállításokkal együtt, úgy jobban élvezhető lett volna a harc
  • Skynet
    #1440
    Érdekes én normalon toltam a robbantástudásom a játék elején volt vagy 1 a zárfeltörés talán 2 de mégis simán megoldottam...:)
  • Thanatos
    #1439
    szvsz ha a hajód visszaszerezted nézd végig journalod tuti ott kéne hogy legyen hogy mi a köv lépés
    a jedi meg csak a legvégén lesz szal ne izgulj, vagyi slesz közbe is de nem tudsz vele micsinálni még :)
  • Thanatos
    #1438
    jah oda kell menni? de miután visszafoglaltad a hajódat mondja is nem? nem tom hajó visszafoglalás után tök egyértelmű gyk nincs is választásod csak az hogy mész tovább a történetben és az vezet téged
    (mert ugy megkaptad a holo üzit hogy menj a "gázos" helyre egyedül, etc)
  • Kabala
    #1437
    Ja és mi van azzal az épülettel amiben folyamatos gáz szivárog?kell valamit ott csinálni??
  • Kabala
    #1436
    de thanatos hol lehet megtalálni a Jedi Master-t a Nar-Shadda-n??
  • Thanatos
    #1435
    és ezért kellet 2percenként rinyálni, grat :/
  • Thanatos
    #1434
    őőő nemtom nekem jöttek magátol, nem is figyeltem azt egyszercsak megvolt mind :D
  • Thanatos
    #1433
    azér tmert kétpercenként beirod nem fog senki hamarabb válaszolni...
  • Looserke
    #1432
    Huhh bazze sikerült megoldani...
    Felraktam a monitor driverét, mert eddig csak sima plug and play-ként ismerte a windows és most már lehet felbontásokat változtatni, csak a frissítési frekvenciát kellett megpiszkálni az ini fájlban.

    Holnaptól zúzom a gamét...
  • HRaVeN1
    #1431
    És ugye nem ilyen piti küldetések miatt kapom meg az alkatrészeket?
  • Looserke
    #1430
    Ez csak egyedi probléma vagy nálatok is ez van???
  • Looserke
    #1429
    mert ott csak 75 hz-et tud a monitor és kifolyik a szemem...
  • windrunner
    #1428
    minek neked az 1024*768?? nagyon szaggat a game?
  • windrunner
    #1427
    minek játszami végigjátszással?? elb*ssza az egész játék lényegét... Ez pont olyan mintha szétszednénk egy rubikkockát aztán össze raknánk színek szerint.
  • Looserke
    #1426
    Légyszi valaki... #1411???
  • windrunner
    #1425
    angolul köll tanulni...
  • MagyaR
    #1424
    Na majd csak rájövök! De a grafikája az valóban semennyit se változott :DD. Még ugyanazon a konfigon jobban is megy!!!!!
    Azé ez fura.
  • MagyaR
    #1423
    Meddig kell azzal a hülye droiddal az elején menni?
    Legalább vmi leírás nincs vhol magyarul a gamehoz, mert már majdhogynem teljesen elfelejtettem, hogy kell jáccani :DD.

    Még egy hülye pisztolyt se tok elővenni
  • Kabala
    #1422
    Már voltam ott és a hajómat is megszálták már meg is öltem a hajón mindenkit de a Jedi Master-t nem találtam meg
  • Looserke
    #1421
    #1411-re tudja valaki a választ, vagy nektek nincs ilyen problémátok?
  • Thanatos
    #1420
    őőő, refugee szektroban votlál? beszéltél mindenkivel megodlotál minden küldit etc?? szerintem ez maradhatott ki


    SPOILERveszély!!!!!!!

    nekem amikor visszamentem a refugee szektorból akkor jöttek hogy a hajót megszálták mert más területére tévedtünk etc etc, onnan már nagyon beindulnak a dolgok...
  • Thanatos
    #1419
    igen, de nekem telos után köv bolygo végén má megvolt
  • Looserke
    #1418
    1411???
  • IMYke2.0.0.0
    #1417
    Akkor ne várj végigjátszást... ugyanis, angolul lenne mindenképp.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • HRaVeN1
    #1416
    Vagyis szerezni
  • MagyaR
    #1415
    Nem lehet valahonnan végigjátszást letölteni : D ??
    Az első részt is ELSŐNEK azzal nyomtam végig.
    Amikor már 2odszorra meg harmadszorra jáccottam már nem kellett.
    Elsőre csak úgyis végigrohanom a gamét.

    Egyből úgyse lehet mindenre rájönni.
    Különben se egy húde nagy szám az angol tudásom : DDD
  • HRaVeN1
    #1414
    Fénykardot csak úgy lehet csinálni, ha megszerezzük a darabjait, és összerakjuk?
  • Kabala
    #1413
    de bejártam már többször is az egészet de semmi!!!kaptam is rendesen a küldiket meg is csináltam nagyrészét de van 2 küldi ami szerintem a főszálhoz kell hogy megtaláljam a jedi master-t. Az egyik küldit az a kövér hernyó (a neve nem jut eszembe) hogy valami hijacking-et állítsak le meg találjak meg valami Goto-t de nem tom merre kell menni a másik meg az Ebon Hawk-kal kapcsoltaos hogy valami papírokat kell szereznem...
    a legutolsó intróm az volt amikor a wookie elkezdte fojtogatni Myra-t aztán meg eltüntek
  • Thanatos
    #1412
    járd be jobban..., nekem simán jöttek a küldik oylan szinten hogy ihaj
  • Looserke
    #1411
    Nem tudjátok, hogy hogyan tudnám a felbontást 1024*768-ra állítani, mert az optionsban nem engedi csak az a fölötti felbontásokat!
    Rafreshforce-ot használok a frissítés fixálásához és 100 Hzen megy a monitor. A graf kari GF6800. Már próbáltam a swkotor2.ini fájlba is átállítani, de nem engedte...

    Már a KOTOR 1-nél is szarakodott ezzel...
  • Tatyla
    #1410
    mi az a CoH?
  • Kabala
    #1409
    Nem muszály versenyezni és az nem Talos hanem Telos látom te is CoH-os vagy
  • Tatyla
    #1408
    Taloson muszály swoop versenyezni?
    vagy kihagyhatom...?
  • Kabala
    #1407
    valaki tudna segíteni nekem elakadtam Nar-Shadda-n azt se tudom mit kell csinálni bejártam az egész várost beszélgettem mindenkivel de eddig semmi sztori sincs a városban....meg valami Goto-t kéne megtalálnom....valaki tud segíteni???
  • Tatyla
    #1406
    Nar Shaddaa...?