83
  • Plavecz János
    #83
    Keresem a dead mans hand inditó kulcsát. Ha valaki tudja küldje el a fani59@citromail címre. Előre is köszi.
  • Harly18
    #82
    Nekem nem akar SP2-es XP-n működni, még akkor sem ha átállítom a kompatibilitását. Mi lehet a baja?
  • UltimateGamR
    #81
    én most kezdem újra a játékot vadnyugatos hangulatban vagyok :)
  • grebber
    #80
    Na végre ezzel is játszottam nekem bejövös nem tom mér de tetszik.
  • Aborg
    #79
    Prima game! Nektek hany bonuszpalyat adott? Nekem eddig kettot: pueblo es coloperoditmeny!
  • grebber
    #78
    A haverom kérdezi hogyan lehet ebben a gaméban a grafikát állítani és hogyan lehet menteni???????
  • Vlala #77
    A lovas pálya azért tuti... de tényleg monoton lesz egy idő után.
  • lwb
    #76
    másodszorra végigvittem az előző pályát és aztán már nem dobta a hibát. gondolom valami ritka bug, amibe volt szerencsém beletenyerelni.
  • Prowler001
    #75
    MÉg az első néhány pályán el lehet vele szórakozni, de utánna már rettentően unalmas lesz. 4 nap után Uninstall lett a sorsa részemről.
  • nagykispeter
    #74
    Legalábbis én végigvittem és nem volt ilyen probléma!
  • nagykispeter
    #73
    Nem
  • Goodwill
    #72
    valami iszonyat gyenge ez a játék... :(
    pedig jó lenne már egy normális covbojos seriffes indiánosos fps, imádkozzunk érte
  • lwb
    #71
    hmmm... nem tudom jáccik-e még valaki ezzel, de szerintem hibás a crack. van egy pálya, amikor a hegyekben kell leírtani a nagy bajszos, lóbaszó favágót, na ezt a pályát abszolut zéró fgyverrel kezdem. akárhányszor kezdem újra, akármit húzok előtte pókeren, semmi fegyvert nem ad. így meg persze semmit nem tudok csinálni, csak meghalni. erősen copy protection íze van a dolognak. másvalaki tapasztalt ilyet?
  • a.carkey
    #70
    Az Outlawshoz képest nagy a változás. Ebben a témában azóta nem jött ki semmi. Ha azt nézzük ...
  • M@TriX
    #69
    ;) Egyet értek...
  • hykao #68
    Bannyernek:
  • Beagie
    #67
    hát nem tudom de én a far cry után már nem tudok ilyenekkel játszani.
  • Sadun Tryst
    #66
    Bódottá emberek, mert letölthetö a demo!
  • nagykispeter
    #65
    Hány missio van benne?A játék amugy tényleg jo csak ha kevés missio van benne akkor így tényleg nagyon rövid!
  • reaper4
    #64
    daemonnal is megy
  • grebber
    #63
    Hali!Lehet ebbe a game-ben futni???Ha igen hogyan??
  • Szabyka
    #62
    Daemonnal is megy vagy ki kell írni cdre ?
  • Shep
    #61
    Nem lehet vmit csinálni, annak érdekében, hogy a hullák megmaradjanak?

    Az mekkora poén mikor a lóról lelőtt figurát a ló még egy jó ideig húzza maga után, a figura meg a porban vágódik ide-oda.
  • DONGUBA
    #60
    Nekem is teccik a game.
  • CarajoEsp
    #59
    Mér ne lenne?
  • Bat
    #58
    Én nem szedem le (Mert nincs benne Romboló meg Anyahajó:).
    De biztos hangulatos. Anno még q2-höz volt egy ilyen Outlaw mod, de az fincsi volt.
    A multira meg koppinthattak volna olyat mint a q1-tf-ben volt egy vadnyugati kis város, két csapat, egymás bankját kellet kirabolni és/vagy lemenni a bányába aranyatásni, majd (a nehéz pakkal lassan visszaslattyogni, persze úgy az ellen könnyen rajtadcsapot) és akinek több pénze volt a végén az nyert.
    De nagyon izgis hentelős, vicces volt az a multi.
    u.i: szeretem a tőmondatokat
    u.i.2: mé nincs benne ló :(
  • PREMIERE1
    #57
    Hát ez azért "enyhén" túlzás - Mad Dog -, talán inkább Outlaws. A Mad Dog az inkább egy egyszerű P&C shooter volt sok múvival. Ez nem az. Inkább FPS.

  • fanatifo
    #56
    telepításnél azt irja ki a 2cdnél nincs lemez a meghajtóban miért irja ki?Daemonnal csinálom
  • Valen
    #55
    Nekem sikerült egy Treff A,K,Q,J,10 :)) ezt hívják Szín Sor-nak :))
  • Valen
    #54
    A motor az UT 2003 + Karma (rongybaba efektus/fizika) engine.

    Megnézetem, nagyon jó, bár engem kicsit emlékeztet a Mad Dog Macree 1-2-re :)) (ha van aki ismeri őket :))

    Viszont a legjobb fegyver a 6 lövetű pisztoly + a 6 lövetű puska :)), a többi felejthető :))
  • zaki
    #53
    én kipróbáltam, hát nekem nem tetszett... viszont a pókerben az első osztásnál bejött a 4 ász
  • grebber
    #52
    Van ebbe a game-ban gyorsfutás???
  • insp
    #51
    Egész jó kis játék!

    A grafikai motor melyik Unreal Engine? A grafika ugyan nem csúcs, de OK, viszont a fizika már kicsit jobb, mint a sima UT motor.
  • fm
    #50
    thx
  • a.carkey
    #49
    A multit is sikerült bevizslatni. Tényleg kicsit NOLFos. :)

    Csúnyácska, de ugye a Outlaws sem volt szép. Ritkán játszik ilyennel az ember. :) Az Outlaws óta most először! :)
  • a.carkey
    #48
    TÖK állat game! :)

    Csak azt tudnám miért nem tudom kipróbálni a multit ... :(
  • Bandew
    #47
    Ott van a 1-es CD-n a daviance könyvtárban a textben.
  • Lacc
    #46
    Lehet hogy én is leszedem :)
  • Cyrus88
    #45
    Hello mindenki.Leszedtem a gamét, de nincs hozzá serial.Valaki meg tudna dobni eggyel?Köszi.
  • Bandew
    #44
    Ja már megvolt, azért thx. :-)

    Egész jól el lehet ütni vele az időt. Bár nem hiszem, hogy valami nagyon hosszú.