20
  • sniper
    #20
    Aze' a szakember se tiltakozik nagyon ha megkonnyitik a munkajat. Tobb ido jut *********. :D
  • mrzool
    #19
    Nem is tudtam, hogy a böngészők a linuxba "direkt be vannak építve". Akkor miért kell kézzel feltennem őket?:) Érdekes, ha ilyen "direkt beépített programokban" találnak vmi sebezhetőséget, akkor mindig egyből hözőngenek néhányan, hogy az nem is a linux, mert a linux csak maga a kernel.:) Szerintem jó lenne eldönteni, hogy most melyik a jó álláspont.:)

    Másrészt win alatt is azt telepítesz parancssorból, amit csak akarsz. Akár több ezer gépen egyszerre, egy enter leütésével. Klikkelned sem kell hozzá.
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    viszont ms-dos parancssorbo'l nem fogsz úgy netezni meg mp3at hallgatni mind a linuxosból ahol van direkt beépített szöveges borwser .. és apt-get pedig parancssoros volta ellenére képes egy komoly rendszerbe helyesen felinstallálni egy programot.. mégis csak pár sort kell gépelni érte... de akinek kell a grafikus felület az hamar elérheti azt is..

    windoz is egyre jobban hajlik erre a parancssoros megoldasokra de meg nem az igazi :)
  • knwd
    #17
    linuxrol ne is beszeljunk utan zarojel bezarva :)
  • knwd
    #16
    "Csak az nem értem miért nem az ételmesebb felhasználókhoz húz az IT ipar a titkárnők helyett. Ez KB olyan mint amikor egy nő automata seb váltos kocsin akar tanulni. Ezért nem tudnak majd utána vezetni :))"

    Szamitastechnikai szakemberekből van több, vagy titkárnőkből? (Sztem a fiatalabbak ele ha odarakunk egy msdos parancssort (linuxrol ne is beszeljunk, nem sok mindent tudna csinalni vele... azt se tudna hogy elkepzelni hogy LEHET egyaltalan vmit csinalni... [igy windowsos fejjel megdobbentem e linux promton en is... mp3??? Mivvan?! Internet?! Mivvan?! :)))]) Na kb. ezért kell egyszerűsödnie... A nem sztch.-i szakemberek is szamitogepen termelik a gdp-t, persze hogy szerenénk ha meg tudnak oldani az aprocseprő dolgaikat, aztán folytatnák a munkát, és termelnének tovabb...
  • antijedi
    #15
    nem mekk hogy ez legyen az ember szakmája ahoz hogy hidegrázást kapjon a "titkárnő tipusu felhasználoktól" akikamint mondod még a rendszer lelkét is játéknak tekintik :PPP
  • mireez
    #11
    éljen SP2
  • Mr_Rob
    #10
    A felhasználók többségét viszont ez nem érdekli.
  • Pheel
    #9
    Miért? Lehet neki Fordja van, nem AMDje :)
  • mrzool
    #7
    IPv6 már eddig is volt.
  • dikki*yysw
    #6
    Egy lista jól jött volna arról, mik a várható újdonságok. Persze biztos utána tudok nézni hogy lesz ipv6, ie bővítése popupkillerrel tab-böngészés stb. de akkor is :)
  • dikki*yysw
    #5
    Vannak akik szeretik tudni, mi történik a gépükön.
  • An-Dee
    #4
    ezekután nem 1 progi lesz bibis a beállítások miatt, hanem az egész gép. Szuper.
    Itt 2 dolog van, sok a hülye felhasználó, illetve a felhasználókat hülyének nézzik.
    Csak az nem értem miért nem az ételmesebb felhasználókhoz húz az IT ipar a titkárnők helyett. Ez KB olyan mint amikor egy nő automata seb váltos kocsin akar tanulni. Ezért nem tudnak majd utána vezetni :))
  • RelakS
    #2
    Szted miért lusták a programozók? Inkább írnak egy progit, minthogy szenvedjenek valamivel. Persze lehet, hogy a progi megírása több időbe kerül, de legalább kevésbé unalmas :D
  • SoDI---
    #1
    Tetszik.
    Nekem a tanulmányain és a szakmám miatt nem szabadna így gondolkodnom, de ha lehetséges, hogy a számítósép megcsináljon helyettem valamit, akkor minek szenvedjek vele órákig ala linux?