71
Az-az kezemben egy PC!! :)
  • zoliii
    #71
    Megoldva :D
  • zoliii
    #70
    Sziasztok! Nemrég szereztem egy HP Ipaq HW6915 gépet. Serial, HP Logo, vG. 39 képernyő jelenik meg bekapcsoláskor :(
    Ez mi? Windows Mobile 6.5 Eng Rom-ot szeretnék rátenni. Kéne egy kis help.
  • ZilogR
    #69
    Akinek még van emléke ezekről írjon, pls, h melyik volt az igazán bejövős és melyik volt az, amelyiket nagyon szeretett volna (dehát jött az Android és elcsábult...)

    btw: lehet ezekre win8-at rakni?

    előző kérdésemre tud vki választ esetleg?
  • ZilogR
    #68
    Üdv, tudom, senkinek se kell már ez, de hátha valaki tudja kapásból:
    Ezeken levő Excelben melyik verziótól érhető el:
    a.) a grafikon rajzolás (főleg a Scatter (X-Y) plot)
    b.) a "solver", azaz a "célértékkeresés"?!?

    Ha jönne erre építő válasz, nagyon örülnék!
    Előre is köszönöm!
  • Nothing117
    #67
    amint látod senki
  • tugyiti
    #66
    üdv valaki olvassa még a topicot?
  • gipsz
    #65
    Már sikerűlt.
  • gipsz
    #64
    Sziasztok. Ma vettem egy HP iPAQ rz 1710-es masinát GPS-el, egyenlőre sajna nem tudtam bele életet lehelni. Ha esetleg tudna valaki segíteni megköszönném.
  • tomiki
    #63
    Nekem van egy eladó I-mate-em, ha érdekel, írj:
    [email protected]
    Árban megegyezünk. Üdv!
  • Laalee
    #62
    a legjobb programokat mindig magyarok irjak :D
  • CSOCSO
    #61
    ja... innen szedtem le a betaplayert tegnap:) no mindegy:)
  • CSOCSO
    #60
    en is a betaplayert hasznalom... koszi a linket mindjart lesem
  • Laalee
    #59
    kellneki egy hardreset
  • Laalee
    #58
    windowsce.atw.hu

    multhétig volt csomo warez is, sajnos legalizáltak minden letöltést, de kiindulópontnak jó. csomo programrol van ismertető.

    filmlejátszásra betaplayer

    divxtömöritésre pocketencoder
  • CSOCSO
    #57
    problematika megoldva
  • CSOCSO
    #56
    VAAASSZZAMEG.. kurvajol jartam...
    innen
    leszedtem valami buzi movie lejatszot.. majd kurvaszarul mukodott. leszedtem es most a felso reszen egy kurvaszep fekete csik van es nemtok ellene semmit tenni..kiveszem elemet meg akarmi de semmmi:(((((((((((((((((((( mi a gecit tudok csinalni?
  • CSOCSO
    #55
    HALO ALL!!! nalam is van egy ilyesmi gepecske!!!

    aranyos:)


    oooo.. ja igen.. progikat mit ajanlotok? tudtok nekem letolto helyeket?
    most leszedtem egy mp3 lejatszo progit.. magyarul is tud.. egesz jo...
  • Adi
    #54
    Persze ami nem fizetős, mert olvastam, hogy vmelyik fizus.
  • Adi
    #53
    Hi!
    Érdekelne engem egy olyan program ami BT-én kommunikál a telefonnal és a bejövő sms-ket át küldené a pocket pc-re! Pocket pc-n megírnám és az elküldené a telefonnak az pedig a címzetnek. Szóval a pc-n írnám az sms-ket. pdamania.hu-n nézegetem a progikat de nem tudok dönteni. Rátok hagyatkozok ti úgy is nagyobb tapasztalattal bírtok mint én!
  • Lacc
    #52
    Ja az nem rossz dolog akkor, rögtön mehetne a net is vele. De sajna nem én vagyok a vevő :) Azért mondom majd a környezetemben hátha keres valaki ilyesmit.
  • Adi
    #51
    Telefon is egybe tudod nem?
  • Adi
    #50
    Neeeem!!
    Ez nem az enyém. Az egyik családtagomé!
    Amúgy az enyém is eladó de én a telefonomat is ha tudom eladnám és akkor vennék egy i-mate-t!
  • Lacc
    #49
    Na mivan már meg is untad? :)
  • Adi
    #48
    [email protected] -ra írjatok és megbeszéljük! Telefonszámot majd a mail-ba adok!:D
  • Adi
    #47
    Eladó egy iPAQ h4150-es(150e) pocket pc + klaviatura (25e) 2-3 hónapos a kis baba iPAQ és adunk hozzá minden gyári okoságot amit adtak hozzá. http://www.hp.hu/ipaq/img/h4150.jpg - így nézzki.
    Az ipaq-ot 120000ft adjuk klaviaturával, anélkül meg 100ezer. Alig volt használva!!
  • KM
    #46
    Tehát - 2210-esnél - a Hardreset: egyszerre kell nyomni - több másodpercig - a sima resetet + az 1-es és 4-es gombot (két kis alsó gomb). Ekkor a (általad) beégetett ROM alapállapotához áll vissza a PDA. Nem törlődik a memkártya, de a felinstallált programok nem vagy hibásan futhatnak.
  • Lacc
    #45
    Nemtom, minden gépnél más. A leírásában benne kell lennie. A lényeg hogy nem a csak a hátulján levő reset gombot kell nyomni, hanem még valami mást is, és akkor visszaáll az egész gyári állapotba.
    Persze gondolom akkor nem, ha rom update volt, akkor gondolom az updatelt változattal áll vissza :) Bár nem tudom, én még nem raktam rá új verziót.
  • Adi
    #44
    ROM update segített. De most akkor, hogy is van ez a hide reset?? Mit kell nyomjak?
  • Lacc
    #43
    Hát csinálj egy hideg-resetet, akkor helyreáll minden. Igaz, újra fel kell majd pakolgatnod a programokat.
  • Adi
    #42
    Hi!
    Na következő van: volt a pocket pc-men egy msn ami ha beakartam jelentkezni azt mondta, mindig, hogy nem egy forma a versi a serverrel. Én erre meg leszedtem egy 2002-es fajtát és feltettem. Na itt kérdezte, hogy felülírja ezt meg azt, mondom igen. Erre meg most ezt írja ki: instmsgr nem érvényes pocket pc alkalmazás, na ez most, hogy lehet? Erre pluszba rátettem vmi 2003 update-t de semmi nem változott!
  • Adi
    #41
    Emberek honnét tudnám lekapni a legújabb MSN-t a pocket pc-mhez?? Mert kicsit elbasztam aztán most leszeretném szedni a legújabbat, de egyszerűen nem találom sehol!

  • Adi
    #40
    sd 256mb:)
  • KM
    #39
    Apropó! Milyen kártyát vettél?
  • Adi
    #38
    Aha lejátszó kellet neki.... csak most mindig lesötétit a képernyő. Van vmi olyan opció, hogy ne sötétítsen le. És ne kelljen a beállításokba furikáznom?
  • Adi
    #37
    Mhh egyszerűen nem tudom megnyitni a filmet. Nem ismeri fel!!
  • Alien!
    #36
    jaja...má december óta tolom egy 2210-essel...:)
  • Adi
    #35
    Én is azt nézzem. De nem nagyon találok semmit, hogy lépésről lépésre, hogy kell... ezt az encoderről szóló cikket megtaláltam azt kész!
  • Adi
    #34
    Wow!:)
    Te itt?:)
  • Alien!
    #33
    ehhhh......

    pdamania
  • Alien!
    #32
    ha felirat van, akkor azt a virtualdubban egy filterrel tudod ráégetni...de ha informálódni akarsz akkor a

    pdamania

    oldala a legjobb....