16
  • FormatC
    #16
    Hali!
    Nem nézem meg a linuxot, mert nem érdekel. Soha nem is érdekelt. De nem is vertem a nyálam a linuxosokra hogy használják a windowst mert az jobb. Nekem meg még egy pár millió embernek jó a windows. Nyilván bennünk van a hiba, de hát ez van.
  • cifuatwork
    #14
    A wingyóz azért terjedt el, mert az M$ korrektűl képes nyomatni a propaganda szöveget, és volt/van pénze ahoz, hogy magáhos kösse a fejlesztőket. A régi szép időkben pedig a Win volt ugye csaknem az egyetlen felhasználóbarát grafikus felületű OS, ami kellő támogatottságot élvezett (ott volt az IBM OS/2, ami anno nagyon tetszett, dehát a játékfejlesztőknek bejött a DirectX, és onnantól nem volt megállás).

    Felhasználói szemmel azonban a Linux mindenképpen jobb, mint a Win - nézd meg 1x az UHU linuxot, megéri....
  • FtranX
    #11
    Én használok UHU-t is és WinXP-t is. Már régen nem lenne XP a gépenen, ha a kedvenc játékaim/programjaim is futnának UHU-n.
  • FormatC
    #8
    Hali!

    Ha a windows drága és szar, a linugz meg occs és yóm akkor miért kérdés még mindig hogy mi a követendő OS? Miért terjedt el az MS annyira a szar windowsával? Miért használnak még mindig a legtöbb helyen MS alapú rendszereket kliens oldalon?
    Tuti szar lehet a windows. bissztosssssaaan...
  • cifuatwork
    #7
    Ha hiszed, ha nem, a legtöbb op.rendszert nem az otthoni, hanemk az üzleti felhasználók veszik, nekik meg nem létkérdés, hogy fut-e rajta a FarCry....

    Amúgy gratula, nagy szakember lehetsz, ha szerinted egy linux alatti átlagos szövegszerkesztő, táblázatkezelő vagy adatbáziskezelő program file-jait te nem tudod otthon használni - kivételt csak a speciális, komolyabb programok jelentenek, amelyek esetén viszont otthon SEM használhatnád jogtisztán (aligha fog a céged neked otthonra is licenct venni), szóval ott vagy, ahol a part szakad...
  • Tocke
    #3
    SoDI: Szerintem arra hivatkozhatnak, hogy az adott feladatokra akkoriban nem volt a Windows/Office pároson kívül olyan alternatíva, ami tökéletesen helyettesítette volna úgy, hogy egy titkárnő is tudta volna használni...
  • Cat #2
    a magyar autópályacéget is ezért perelte be az autóklub, van erre a magyar polgári törvénykönyben is egy paragrafus, "feltünő értékaránytalanság" cimén meg lehet támadni az ilyeneket
  • SoDI---
    #1
    "Túl sok pénzt kért érte."
    "Kártériés"

    LOL! nevetséges. Ő döntött úgy, hogy fizeti.