71
Különböző táncirányzatok
  • Stockbauer33 #71
  • Stockbauer33 #70
  • bumate90
    #69
    Hip hop Solo
  • bumate90
    #68
    Hip hop Duo
  • bumate90
    #67
    Hip hop solo dance routine:

    http://www.youtube.com/watch?v=o9mOA0rTq40
  • lassorta
    #66
    azért szerintem itt azért egy kicsit kevesebb mozgást kell koordinálni, mint egy igazán komoly táncban.de az tuti, hogy annyira ez se könnyű és annyira itt sem egyszerű az alaplépéseket elsajátítani.de azért ettől függetlenül meg lehet tanulni, mint minden egyéb dolgot..csak sokat kell videókat nézni és még többet alaplépéseket tanulmányozni.komoly dolog szerintem hogy ma már az internetről szinte minden megtanulható.
  • peteemol
    #65
    Persze ehhez érzék is kell, mint a sima tánchoz. Ha valakinek nem megy, akkor hiába gyakorol egy csomót. Nekem a rajzhoz sincs kézügyességem, úgyhogy ezt meg sem próbálom:D
  • kevingold
    #64
    szerintem 1-2 hónap alatt, ha rendszeresen gyakorolsz (pl videómegosztókról szoktam ellesni a trükköket) akkor profi leszel gyorsan.
  • yugoslave
    #63
    semmiféle flashmobról nincs szó, ezt kizárólag egyedül tudod csinálni, csak az ujjaid kellenek hozzá
    ribot: itt van egy kis tréninganyag
  • wahquarch
    #62
    valaki rendelkezik valami infoval bármilyen flashmobról? :O
  • ribot
    #61
    Fingerdance-el valaki itt? Mennyi idő alatt lehet normálisan megtanulni?
  • yugoslave
    #60
    széppp
    tudnak valamit
    hirtelen azt hittem fingerdancevidi ez is, aztán láttam h részegfreestyle, ebből is van verseny?
  • tutiman
    #59
    Ilyen szabad stílusban is lehet tolni:D
    http://www.youtube.com/watch?v=VIzUCVt2ekA
  • Nyulanna
    #58
    Érdekes dolog ez, de nem lesz itt azért sérülés. Biztos van más tánc is, amit lábak nélkül lehet csinálni (példát nem tudok), ez is tánc csak nagyon más. Inkább egy tánc utánzat, leutánzod a táncoló test mozgását a kezeddel.
  • yugoslave
    #57
    Gyanúsan ínhüvelygulladással fenyegető mozgáskultúra az biztos! táncirányzat...?! Nálam egy tánc a lábak mozgatásánál kezdődik, bár ülve is lehet táncolni ez tény, na meg a mozgáskorlátozottakra is gondolni kell :D nekik ez tökéletes irányzat az is biztos :D
  • Nyulanna
    #56
    Hát ezen nem igazán van mit csodálkozni, ez történik ha az izmaidat használod. Egyébként lehet, hogy az ujjaid mindennap használod, de a fingerdance azért mégiscsak más izmokat mozgat meg.
  • haraposlo
    #55
    Én szoktam csinálni, és nekem kő keményen begörcsöl egy idő tán a kezem :D
    Szerintem videón jobban mutat, mint élőben egyébként...:)
  • sztakij
    #54
    Szerintem csak gyakorlás kérdése, ahogy minden tánc. Egyébként vicces lehet, amikor hónapokon keresztül gyakorolsz az ujjaiddal, hogy pl egy jó videót csinálhass magadról. Csak aztán használ mind a két kezed, nehogy az egyik ujjad popeye legyen a többi meg nem :)
    Egyébként remek unaloműzőnek hangzik. Legközelebb ha várok valahol, akkor kipróbálom.
  • magnitudo
    #53
    Számomra kihívás ez a fingerdance, mert eléggé bénának érzem még magam benne, de szeretném jól csinálni. Semmi sem üdítőbb egy jólkinéző unaloműzőnél:)
  • bumate90
    #52
    Bocsi így:
    http://www.youtube.com/watch?v=Z11U8m5bs4o
  • bumate90
    #51
    Egy kis hip-hop tánc(Jómagam)-Moderntanc.hu

    <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Z11U8m5bs4o&hl=hu_HU&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Z11U8m5bs4o&hl=hu_HU&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
  • sorner
    #50
    ÁÁÁ kétlem hogy ilyen kijött volna. Bár elindítod a 'paint'-et és megnézed miket lépegettél:D És tényleg nem mindegy hogy kézzel vagy lábbal de pl én alkatomtól fogva nem tudnék brékelni. Gyengus vagyok hozzá, de ha az ujjaiddal akarod akkor mindegy h izmos vagy e vagy sem:))
  • rorock
    #49
    Hát azért szerintem nem mindegy hogy kézzel vagy lábbal csinálod ezeket:)
  • riddin
    #48
    Azt ne mond, hogy már jött ki ilyen alkalmazás is telefonokra, na az nem lenne mind1
  • zsomborgi
    #47
    Lehet összhangban is csináli. Kipróbálod lábbal, aztán alkalmazod kézre, és igy fordítva. Bár szerintem a láb még mindig jóval látványosabb tud lenni mint a kéz, viszont a kezeddel többször és több helyen játszhatsz...khm:D
  • connor1
    #46
    szerintem ha valaki durván tolja újjal, akkor simán megy neki lábbal is, jó persze nem ugyanaz, de megfigyeli h az újjával mit csinál akkor lábbal is tudni fogja és ez érvényes visszafele is :) mindegy hogy hol tolják, csak egyenes felület legyen most lehet az egy telefon egy asztal egy szék egy ülő láb bármi.. lehetne csinálni valami versenyt tényleg ezzel kapcsolatban és a közönség dönt.. szerintem sokan kapnának ilyen fingerdance-es versenyen! :)
  • rorock
    #45
    Miért? Én már láttam olyan videót hogy érintős telcsin játszák el ezt a finger dance-es dolgot.Nekem tetszik, jópofa:) Aki nem mer táncolni nagyban az táncolhat kicsiben, legalább ráérez a táncra és merít bátorságot hozzá, mondjuk azt nem hiszem sima táncba is elnyomja bárki azt amit az ujjával művel..:D
  • mopsar
    #44
    Külföldön azért ha nem is világszinten de azért van hagyománya a finger dance-nek. Ott például kaphatók elemel működő finger dance padok is:D Olyanok mint egy joystick csak éppen nem kapcsolódik semmihez, és van egy képernyője amin kiírja a pontszámot:D De úgy halottam hogy már telefonokba is beletesznek ilyen játékokat:D Nah azt nehezen tudom elképzelni:D:D
  • katakpult
    #43
    Közben utána néztem meg próbálgattam, kezd érdekesnek tűnni :D, kicsit elhamarkodott volt amit tegnap írtam úgy érzem :D, most amikor van egy kis szabadidőm egyből elkezdek kitalálni új trükköket :D
  • Thaison
    #42
    simán lehetne mint pl amit megtörhetetlen linkelt be az egész frankó, de nem tudom, hogy hány olyan ember van aki ezzel foglalkozik ilyen szinten. :D
  • katakpult
    #41
    Versenyek??? Hát nem tudom... Ezt azért erősnek tartanám... Nem látok benne ennyi fantáziát, de hát ki tudja?! Utána kell nézni a dolognak! Lehet, hogy külföldön már nagy hagyománya van... :D
  • trabiubi
    #40
    Hát azzal egyezértek, hogy nagyon nem olyan egyszerű kivitelezni ezeket a mozdulatokat. Amikor először elkezdtem ezzel foglalkozni, akkor azt hittem , hogy simán menni fog, mert a videóról olyan egyszerűnek tűnt :D jó lenne, ha lennének ebből versenyek :D
  • katakpult
    #39
    Majd a Finger Dance Association biztos kiad egy hivatalos kalória táblázatot, hogy melyik trükk, hány kalóriát éget el! XD XD XD
  • Gorgooo
    #38
    Kíváncsi lennék, hogy hány kalóriát égetsz el fingerdance-elés közben?! XD
  • Csörcsike
    #37
    nagyon tetszik ez a videó, amit mutattatok.és szerintem a legnehezebb ilyenkor maga a mozdulatsor összeállítása fejben, majd utána kézzel ezt véghezvinni.és amúgy meg ha valaki ügyesen csinálja tök szépen néz ki a dolog..
  • krittana
    #36
    Hirtelen elsőre fel se tűnik hogy egy kézről van szó a videón. Elég muris:D
  • DzsungelDzsáó
    #35
    kis koromban csináltam én is ilyet de nem hittem,hogy rajtam kívül van más nem normális is :D
  • Megtörhetetlen
    #34
    http://www.youtube.com/watch?v=yi6DM-p_a3Y

    Így talán kattinthatóbb :)
  • Megtörhetetlen
    #33
    Nem tudom részemről a legjobb tánc irányzat az a finger dance :D:D:D:D
    eccerűen verhetetlen :)
    http://www.youtube.com/watch?v=yi6DM-p_a3Y
  • Dragooon #32