54
túlélő horror
  • rokkercsavo
    #54
    Hali! tudna valaki segíteni? a 11. pályán járok ilyen padláson nemtom h. h. kell kijutni onnan ott van egy mozgatható vetítő de nemtom h. mit kell csinálni
  • SonicBoom
    #53
    Lehet hogy keverem, mert igen régen volt, de mintha az lett volna itt a lényeg, hogy a különbözö réseket el kell zárni, hogy csak a nagy kemence ajtajából tudjon kijönni a füst, és utána valahogy lehet sebezni. asszem valahol ládákat kell a rések elé tolni, valahol meg ajtókat lecsukni......

    De lehet hogy az egy másik játék volt?

    angol nyelvű leírás: www.gamefaqs.com
  • dupcsik
    #52
    szasztok skacok! hol van végigjátszás a sufihoz?
    világito toronyba vagyok, két lukbol jön a füst és tovább mit kell csinálni? aki tud segitsen!!!
    üdv:dupcsik
  • pekka2
    #51
    Sziasztok.
    Most szeretnék elkezdeni játszani a Sufferinggel, de miután feltelepítettem, elindítom a Launchert, és elindul a játék, de csak a hangja, kép nincs hozzá. a Windows háttér látszik, és közben a játék hangjai, és a taskmanagerben sem látszik a játék, csak a folyamatoknál az exe file.
    Miért van ez, tudtok segíteni megoldani a problémámat?
    Köszi
  • Anubys
    #50
    Akkor valszeg nem arra a barlangra gondoltak... Amúgymeg ehhez minek leírás? Tök símán végig lehet játszani (nem fikázás), csak a főellenfélnél olvass bele a leírásba, ha nem akarsz sokszor megpusztulni -bár az sem olyan nehéz, és vannak rá utalások-... :)
  • ALCATELGOD
    #49
    Nem mennék én kóddal, ha nem szaggatna annyira (bár ez nem jelentős), hanem van egy pálya valamilyen barlang (inkább bánya) és a PC Games-es végigjátszás szerint menjek fel az emelvényen, de milyen emelvényen????? Mert csak TNT-és dobozok vannak meg egy nagy tócsa a barlang közepén
  • Sephi
    #48
    Vaj hat nem tudom na reg jaccotam :(
  • Seth
    #47
    Hát éppen ez az....nem is a pc-s verzióra kiváncsi..
    Az érdekli, hogy PS2-n az említett gombokra mi a frászkarika van beállítva(ugrás,lövés,kispista),így tudni fogja hogy pc-n mit is kell lenyomnia----ami egyébként garantáltan nem fog működni.
    Amúgy nálam passz,én is pc-n nyomtam
  • Sephi
    #46
    Ja bocsi aszitem poenkodol :D

    Sajnos nem ismerem a Pc-es verziot :(
  • ALCATELGOD
    #45
    Nem, félreértetted! Nekem a PC-és verzióm van meg és szeretném ezt a kódot használni, de nem tudom hogy pl az R1-nek mi a játékbeli funkciója (pl ütés, ugrás stb...)
  • Sephi
    #44
    Ha egy nyitott teruleten megnyomod akkor a foszereplo felhivja a nagymamajat aki elmeseli a kispiroska tortenetet neki es ezzel az eleterod novekszik.
  • ALCATELGOD
    #43
    Sziasztok!

    Abban kérek segítséget,hogy a The Suffering játék PS-es verzójában ezek a gombok mit takarnak R1+ L1 + X és R2, azaz milyen funkciót töltenek be
  • gobbi
    #42
    haho
    Elakadtam azon a pályán ahol kiugrok a ház ablakán majd kimegyek egy nagy kapun. Sokfelé lehet menni, mint például az égő házhoz ahol a kút van (itt felszedtem a gázolaj kannát), a sziget széléhez ahol a 2 kissrác bemegy a tengerbe, egy kis fabódéhoz, barlangba, stb... szóval nem tudom merre tovább, a lángszórót már megszereztem. A kastély mellett lévő "sövénylabirintusba" is bementem, de semmi...
    Az egyik barlang nyílásából, ahol a fa gyökerei elzárják a kijáratot láttam egy rabtársat a roncsautó mellett, éppen menekülöre vette a dolgot:) Nem tudom merre tovább!
    A segítséget előre is köszi!
  • bobo11
    #41
    sziasztok

    nincs valakinek leirasa rola/végigjatszasa/
    üdv
  • bobo11
    #40
    én kiprobáltam mind a 3-rom szekrényt de mindenyik csak ugy lefolyik ráadásul a 3-bol kettöt ráselehet tolni rendesen
  • Ramza
    #39
    Nézd, kétszer végigjátszottam, úgyhogy tudom, mit beszélek :)
  • bobo11
    #38
    probáltam de lefolyik mellette
  • Ramza
    #37
    Az egyik szekrényt told rá a nyílásra, amíg fel nem duzzasztja a vizet (ami eloltja a tüzet)
  • bobo11
    #36
    sziasztok

    tudnátok segiteni benn vagyok egy helységben az ajto elött tüz ég van egy másik helység ott van egy vizcsap tekerö azt elforgatom de csak az eggyik oldalt folyik a viz a csöböl a másik oldalt nem hogy jutok ki a helységbol,amugy a földön vann egy csatorna nyilás
    üdv
  • Ramza
    #35
    Mondjuk körbenézésen kívül én se nagyon használtam másra.
  • Sephi
    #34
    Havar mar a vege fele jart amikor rajott hogy lehet FPS modnba is tolni :))
  • Ramza
    #33
    Fel az emeletre, a reflektort rá kell irányítani pontosan a lyukra. Az kigyullad.
    Ezután lemászni, egy ideig jönnek sokan, lelőni mindekit, majd kinyílik egy kapu.
  • Forrest Gump
    #32
    Help! Iskola tornaudvarán vagyok, egy kürtőből ugrálnak ki a szörnyek. Hogy kell tovább jutni, mert hiába lövöm őket nem történik semmi. Kösz a segítséget előre is!
  • Sephi
    #31
    Nagyon jo szerintem. En egybol vegig toltam amikor megvolt :)
  • Rusy
    #30
    jó gém? 2004-06-11 PC Game ISOs The Suffering (c) Midway *PROPER* 103x15 MB RELOADED 4.6 érdemes kipróbálni?
  • Lammer
    #29
    Akkor lenne értelme, ha ténylegesen kihasználnák a mostani HW-t...
    Namostmár illene DX9re gyúrni így 2004 felénél lassan...
  • Sephi
    #28
    Hat nekem ez a gama egy elmeny volt :)
  • Knox
    #27
    Nemsokára jön pcre! Lehet majd frocsogni! Birom az ilyeneket!
  • Sephi
    #26
    Ja ja tokre elvezem azt en is :)
  • Ramza
    #25
    Az a legkomolyabb, amikor átalakulsz, iszonyatos nagy hentet rendezel és utána visszalakulsz. Az egész tested csupa vér, nagyon jól néz ki!
  • Sephi
    #24
    Ez a jatek azert teccik nekem meg stilusos! Eszmeletlen jo a FPS iranyitas!! Ha megolok egy szornyet bizonyos idejig a piszlolyok veresek :))))

    Iranyitassal es meg vagyok elegedve! Egyszeruen szuper gama!

  • Ramza
    #23
    A Rsei 2 katasztrofális port lett, egy-az-egyben ps1 grafika gc-n.
  • Anubys
    #22
    Nem, ez abszolute így van. Én is a horror stuffok (meg a Mortal 5) miatt vettem a 2. konzolomat (az első egy GBA volt, amit egy utazás előtt vettem, hogy legyen mivel szarakodni, ha unatkozom... :), a többi meg már jött magátol. Most rendeltem egy Game.com-ot Resident Evil 2-vel meg Mortal Trilogy-val, remélem jó portok lettek...
  • Ramza
    #21
    Mind a kettőt érdemes, abszolút más irányból közelíti meg mindkettő a horror témát.
    BTW észrevettétek, hogy a horrorjátékok napjainkban a legszínvonalasabb stílust képviselik konzolokon? Szinte nem is jön ki szar. Vagy csak a határtalan horror-szeretetem mondatja ezt? :)
  • Jinchuu
    #20
    ÁÁá, már én is nagyon nyomnám a gamet, de sajna nem vagyok otthon. :((((
    Na de majd ma este! :D Bár lehet előbb egy kis Siren-t nyomok!
  • Ramza
    #19
    Végigvittem.
    Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve, egyetlen dolog zavart csak, de nem árulom el, mert spoileres.
  • Sephi
    #18
    Ja mar megvolt:) Azota mar a gepfegyveres rendort is megotlem tok fasza ez a gem!
  • Ramza
    #17
    Lödd ki a tócsa mellett a falon az elektronyos dobozkát.
  • Sephi
    #16
    Na! Nem tudtam megoldani!

    Most csak annyit latok hogy elottemegy tocsa van de aram kabelek lognak bele es meghalok ha bele lepek! A zuhanyzoknal meg nem leett tovabbmenni mert tuz van a kijaratnal!
  • Sephi
    #15
    Kohi! Meek es megprobalom gyorsan.