54
túlélő horror
  • torrente
    #1
    Elég durva játéknak ígérkezik, szerintem érdemes kipróbálnotok.
  • Sephi
    #2
    Remelem nem lesz olyan mint a Manhunt mert akkor meg se szerzem!

    Tobb info nincs rola?
  • Jinchuu
    #3
    Kicsit belekezdtem a gamebe és eddig amit láttam az tetszett! :D
    Elég szép grafikája van, a hangok pedig szuperek és végre van egy kis surround hatás is! Az írányítás egy kicsit érdekes elsőre, de megszokható! A történetről még nem tudok elmondani semmit, előbb végig akarom tolni a Siren-t!
  • Sephi
    #4
    En is :)
  • torrente
    #5
    Én is!
  • Ramza
    #6
    Kb. a felénél vagyok, nagyon kellemes csalódás.
    Kicsit sok benne az akció (a kaland-elemek el vannak hanyagolva), de a hangulat mindenért kárpótol.
    Az egyértelmű, hogy legalább annyi beteg ember dolgozott ezen is, mint a Silent Hilleken :)
  • Ramza
    #7
    Ha kérdezel, válaszolok szívesen.
    Stílusában nem olyan mint a Manhunt, bár néha majdnem olyan durva és beteges.
  • Sephi
    #8
    De van benne uj dolog? ugyertem az akcio menet valtozo?
  • Ramza
    #9
    Ez elsősorban akció, nem pedig kalandjáték, tehát ilyen (és csakis ilyen) szempontból a Ghost hunterre jobban hasonlít, mint pl. a Silent Hill-ekre.
    Alapból külső nézetben irányíthatod a karaktert, de van fps mód is, ami meglepő módon egész használható lett, akár a teljes játékot végig tudod így vinni.
    Az irányítás szvsz nagyon jó, nálam toronymagasan elveri a Ghost hunterét. Egy pici gond van vele, hogy a hátra irány hatására nem fordulunk, hanem hátrálunk, és hogy a kamera nem automatikusan követ, hanem jobb karral manuálisan kell állítani.
    Ezek azonban csak elsőre zavaróak, később rájön az ember, hogy tökéletesen működik mindkettő.
    Akció sok van benne, szerencsére igényesen van megcsinálva és izgalmas is.

    NAGYON jó játék, bár nyilván nem fog mindenkinek tetszeni.
  • Sephi
    #10
    Holnap nekilatok rendesen.. a Siren sajna nem fogott meg annyira...
  • Ramza
    #11
    Sajnos a végére picit elfárad a játék, de így is nagyon tetszik (19-ik chapterben vagyok a 20-ból)
  • Sephi
    #12
    Most fogok neki ulni ha le tudom magam vakarni a Winning Eleven 7-rol mert ennel jobb focis jatek nem letezik es nembirom abbahagyni :)
  • Sephi
    #13
    Ramza?

    Most vagyott ott hogy megtamadtak eloszor azok az agyonszurt csuszomaszo rohadekok akikbol ilyen inyekciok lognak ki es dobalnak meg ramasznak. Na ott vagyok hogy a zuhanyzoba ramtmad egy tonna ilyen szorny es hiaba irtom oket egyre tobb lesz. Egy racs mogott a felesegem mondott valamit de gondolom csak kepzelodott T majd onnan nem tudok merre tovabbmenni mert ha a zuhanyzoba meek akkor megint ramtamad az a tonnan allat.

    Micsinajak ott?
  • Ramza
    #14
    Az biztos, hogy ne állj le a zuhanyzóban, mert végtelen mennyiségben jönnek!
    Nem emlékszem tisztán, hogy ott merre kell menni, de használd a térképet és nézd meg, hogy van-e olyan szoba, ahol még nem jártál.
    Azt ugye tudod, hogy dobozokat, ládákat szét lehet lőni? lehet, hogy épp ilyenek torlaszolják el a továbbvezető utat.
    Ha jól emlékszem, akkor innen az udvarra kell kijutnod valahogy (bár lehet, hogy az csak később jön).
  • Sephi
    #15
    Kohi! Meek es megprobalom gyorsan.
  • Sephi
    #16
    Na! Nem tudtam megoldani!

    Most csak annyit latok hogy elottemegy tocsa van de aram kabelek lognak bele es meghalok ha bele lepek! A zuhanyzoknal meg nem leett tovabbmenni mert tuz van a kijaratnal!
  • Ramza
    #17
    Lödd ki a tócsa mellett a falon az elektronyos dobozkát.
  • Sephi
    #18
    Ja mar megvolt:) Azota mar a gepfegyveres rendort is megotlem tok fasza ez a gem!
  • Ramza
    #19
    Végigvittem.
    Nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve, egyetlen dolog zavart csak, de nem árulom el, mert spoileres.
  • Jinchuu
    #20
    ÁÁá, már én is nagyon nyomnám a gamet, de sajna nem vagyok otthon. :((((
    Na de majd ma este! :D Bár lehet előbb egy kis Siren-t nyomok!
  • Ramza
    #21
    Mind a kettőt érdemes, abszolút más irányból közelíti meg mindkettő a horror témát.
    BTW észrevettétek, hogy a horrorjátékok napjainkban a legszínvonalasabb stílust képviselik konzolokon? Szinte nem is jön ki szar. Vagy csak a határtalan horror-szeretetem mondatja ezt? :)
  • Anubys
    #22
    Nem, ez abszolute így van. Én is a horror stuffok (meg a Mortal 5) miatt vettem a 2. konzolomat (az első egy GBA volt, amit egy utazás előtt vettem, hogy legyen mivel szarakodni, ha unatkozom... :), a többi meg már jött magátol. Most rendeltem egy Game.com-ot Resident Evil 2-vel meg Mortal Trilogy-val, remélem jó portok lettek...
  • Ramza
    #23
    A Rsei 2 katasztrofális port lett, egy-az-egyben ps1 grafika gc-n.
  • Sephi
    #24
    Ez a jatek azert teccik nekem meg stilusos! Eszmeletlen jo a FPS iranyitas!! Ha megolok egy szornyet bizonyos idejig a piszlolyok veresek :))))

    Iranyitassal es meg vagyok elegedve! Egyszeruen szuper gama!

  • Ramza
    #25
    Az a legkomolyabb, amikor átalakulsz, iszonyatos nagy hentet rendezel és utána visszalakulsz. Az egész tested csupa vér, nagyon jól néz ki!
  • Sephi
    #26
    Ja ja tokre elvezem azt en is :)
  • Knox
    #27
    Nemsokára jön pcre! Lehet majd frocsogni! Birom az ilyeneket!
  • Sephi
    #28
    Hat nekem ez a gama egy elmeny volt :)
  • Lammer
    #29
    Akkor lenne értelme, ha ténylegesen kihasználnák a mostani HW-t...
    Namostmár illene DX9re gyúrni így 2004 felénél lassan...
  • Rusy
    #30
    jó gém? 2004-06-11 PC Game ISOs The Suffering (c) Midway *PROPER* 103x15 MB RELOADED 4.6 érdemes kipróbálni?
  • Sephi
    #31
    Nagyon jo szerintem. En egybol vegig toltam amikor megvolt :)
  • Forrest Gump
    #32
    Help! Iskola tornaudvarán vagyok, egy kürtőből ugrálnak ki a szörnyek. Hogy kell tovább jutni, mert hiába lövöm őket nem történik semmi. Kösz a segítséget előre is!
  • Ramza
    #33
    Fel az emeletre, a reflektort rá kell irányítani pontosan a lyukra. Az kigyullad.
    Ezután lemászni, egy ideig jönnek sokan, lelőni mindekit, majd kinyílik egy kapu.
  • Sephi
    #34
    Havar mar a vege fele jart amikor rajott hogy lehet FPS modnba is tolni :))
  • Ramza
    #35
    Mondjuk körbenézésen kívül én se nagyon használtam másra.
  • bobo11
    #36
    sziasztok

    tudnátok segiteni benn vagyok egy helységben az ajto elött tüz ég van egy másik helység ott van egy vizcsap tekerö azt elforgatom de csak az eggyik oldalt folyik a viz a csöböl a másik oldalt nem hogy jutok ki a helységbol,amugy a földön vann egy csatorna nyilás
    üdv
  • Ramza
    #37
    Az egyik szekrényt told rá a nyílásra, amíg fel nem duzzasztja a vizet (ami eloltja a tüzet)
  • bobo11
    #38
    probáltam de lefolyik mellette
  • Ramza
    #39
    Nézd, kétszer végigjátszottam, úgyhogy tudom, mit beszélek :)
  • bobo11
    #40
    én kiprobáltam mind a 3-rom szekrényt de mindenyik csak ugy lefolyik ráadásul a 3-bol kettöt ráselehet tolni rendesen