3478
  • Rincewind
    #77
    + Syters of Battle
    Daemon & Withch Hunters (álá Inkvizíció)
    Dark Eldar
    CraftWorld Eldar ^.^
  • [NST]Cifu
    #76
    A négy káosz istenség:

    Khrone: a vér és a háború istene
    Slaanesh: a szenvedélyek és a fájdalom istene
    Nurgle : a betegségek és a romlás istene
    Tzeentch: a változások ura
  • [NST]Cifu
    #75
    Pontosabban: Eldar, Space Orks, Space Marines és Chaos Space Marines. A jelenlegi tudásunk szerint kimaradtak az Imperial Guardok (Ogryn-ostól, Squat-ostól, minden egyébb kiegészítőstől) és a Tyranidák. Személy szerint a Necron-okat és a Tau-t nem tartok a W40k közvetlen hozzátartozójának...
  • Eye-scream
    #74
    Jah és lenne egy kérdésem is: Ugyebár négy nagy démon létezik a hiperűrben, de csak kettőről írnak részletesen a könyvekben. Mi van Khorne-val és Nurgle-vel? Ők minek a démonai?
  • Eye-scream
    #73
    Akkor elda, ork, ember meg káosz? Nem rossz, bár tyrannidákat tényleg kár kihagyni...:( Kíváncsi vagyok génorzók lesznek-e amolyan extra fenyegetésként...
  • Lacc
    #72
    Hangulatos egy kép!
  • Rincewind
    #71
    Tyranidáknak joban örültem volna, de ez se rossz. :)
  • cifuatwork
    #70
    Eldák - Bingó! :))
  • Rincewind
    #69
  • [NST]Cifu
    #68
    #6-os hozzászólásom :)
  • TneX
    #67
    Nagyon lecsúsztunk :)

    Mikor jelenik meg,nem tudja valaki?
  • I.C.ram
    #66
    Ja az sem rossz, bár eljárt felette az idő :)
  • I.C.ram
    #65
    Hallottam róla, de sajnos XP-re nem megy fel a Final lib. :(
  • Rincewind
    #64
    Space Hulk is baromi nagy volt anno, a maga idejében.
  • cifuatwork
    #63
    Kijött hozzá egy fan-made Chaos Expansion, így már három (sőt, ha külön vesszük a Space Marines-t és az Imperial Guards-ot, akkor négy) :)
  • I.C.ram
    #62
    Én anno mindegyik Warhammer 40k játékkal játszottam, és a legjobb szerintem a Chaos Gate volt, ami hasonló volt a Gorky17-hez, csak nuku kaland, csak harc. A Final Liberation is király volt, csak kevés volt az a két csapat benne :(
  • Eye-scream
    #61
    Neki szántam a dícséretet :)
  • Eye-scream
    #60
    Hát pl mert akár egy sima génorzó is le tudja szabkodni róluk a páncéljukat nem is szólva a tyrannidákról meg a káoszgárdistákról akiknek hasonló felszerelésük van...
    De pl az eldákkal egész jól elbántak a Harlequin-ben is, különösebb veszteségek nélkül...
  • Dns5000
    #59
    mert a gonosz mutánsok is nagyon táposak :)
    nekem is nagyon tetszenek a konyvek, remélem a gama is jo lesz
  • Lacc
    #58
    Nekem tetszik nagyon mindkettő. Az Inkvizítorból inkább a birodalom rendszerének felépítését, a hátteret lehet megismerni, az Űrgárdistából meg a hangulatot :)
    De egyébként érdekes, hogy annyira írják, hogy milyen über legények az űrgárdisták, tele vannak implantokkal, kapnak egy brutális nagy páncélt, ők a legjobbak legjobbjai, meg kevesen is vannak, de mikor elmennek egy bevetésre elég nagy veszteségekkel jönnek vissza mindig. Néha meg alig tudnak visszajönni.
  • [NST]Cifu
    #57
    Rincewind-et illeti a dicsőség, az ő oldala
  • Eye-scream
    #56
    Ez az oldal nagyon király, gratula
  • Rincewind
    #55
    Nézőpont kérdése. szerintem az Űrgárdista "valósabb" képet ad a 40k-ról. Sokkal sötétebb és pesszimistább, mint az Inkvizítor. Plusz könnyebben fogyasztható, mert önálló regény, így a cselekmény le van zárva a végén.
    Na meg nem semmi betekinteni az űrgárdisták életébe sem... ^.^
  • Lacc
    #54
    Abban a kötetben amit most én olvasok, először az Inkvizítor van. Szerintem az könnyebben fogyasztható :) Az Űrgárdista nem mutatja be annyira a birodalom felépítését.
  • TneX
    #53
    Köszi,thx :)
  • [NST]Cifu
    #52
    Szvsz az űrgárdista jobban fogyasztható, mint az Inqusitor, és mivel ennek a kettőnek a történetszála csak a későbbi regényekben fog összefonódni, talán az űrgárdistával érdemesebb kezdeni. Amúgy viszont az Inqusitor az első regény a sorozatban.
  • TneX
    #51
    A könyvek közül melyiket kell/érdemes előbb olvasni,az Inkvizítort vagy az Űrgárdistát?
  • [NST]Cifu
    #50
    Naná, hogy az 'Ókokat imádja :)))
  • Rincewind
    #49
    Lol, a játék fejlesztői is megszállott Warhammer játékosok!
  • Lacc
    #48
    Rincewind rendfőnök keze alatt arannyá válnak ám a dolgok ám
  • [NST]Cifu
    #47


  • Rincewind
    #46
    Hát ezt én csináltam, azért mertem leszólni... ;)
  • cifuatwork
    #45
    Jaja, tényleg, amúgy szvsz ez is szép (dicséret annak, aki csinálta! ). :))
  • Rincewind
    #44
    Kösszentyű a moderátornak, hogy betette a logót.
    Ha lesz több kép is a játékból, akkor majd csinálok egy jobbat! Addig ez is megteszi. :)
  • I.C.ram
    #43
    GW egy mocskos tolvaj banda :(
  • I.C.ram
    #42
    Francba, már töröltem őket, pedig voltak exlúzív háttereim :)
  • [NST]Cifu
    #41
    Rincewind oldalán találsz párat :)

    Amúgy elég gyenge a felhozatal, amihez az a magyarázat, hogy a GW eléggé üldözi az ilyen oldalakat...
  • I.C.ram
    #40
    Pill
  • Lacc
    #39
    Nem tudtok valami helyet ahol jó ksi WH 40k wallpaperek vannak? Amiket találtam azok nem túl jók.
  • [NST]Cifu
    #38
    Jól :)