85
  • Gabor070
    #85
    hali!!! ez van PC-n?? ha igen akkor valaki küldje el nekem torrentbe lécci PC_en! vagy vegyen fel msn-re: [email protected]! Előre is köszi
  • spR
    #84
    Koszi, ma este ki is probalom!
  • SonicBoom
    #83
    Google -> "mercenaries unlock indy xbox"

    Entry Location:
    on the faction list (<- itt kell bepötyögni a cheat-et)

    Cheat: Unlock all "unlockables" cheats. This cheat code unlocks all the following cheats that would normally only be available if you collected a certain amount of blueprints, national treasures, etc.
    Code: Right, right, left, left, up, up, down, down, up, right, left, down, down, left, right, up, down, down, up, up, left, left, right, right

    Cheat: Play as Indiana Jones (Only works after entering "unlock all collectibles cheat" above.)
    Code: left, left, right, right, up, up, down, down


    A másik módja, hogy gyűjteni kell többé-kevésbé rejtett ilyen-olyan ládikákat, de az hosszadalmas.
  • dinomano
    #82
    Nagyon jo a gamma, nekem is elö kellene kaparnom, vhol féluton vagyok; PS2-ön tolom... :-) Mikor érkezik PS2-re a masodik rész? Kivancsi leszek a grafra; mit tudnak még kihozni PS2-böl... Mar az elsö rész is nagyon szép szerintem...(jo, a latotav az pici...)...
  • spR
    #81
    Nemtom valaki nezi-e meg ezt a topicot, de hatha.

    Szal XBOX-on tolom ezt a jatekot, (jobban mondva XBOX 360-on), es az erdekelne, hogy hogy lehet Indy-t unlockolni. A neten egymasnak ellentmondo infokat olvastam, valahol azt irjak, Indy csak a PS2 verzioban van, mashol azt, hogy van Box-on is, de az unlockolas modjat nem irjak. Szal ha valaki tudja, akkor megkoszonnem ha felvilagositana.
  • Sephi
    #80
    En X-en toltam kerem alasan :D
  • Police88
    #79
    Csak ps2-n ilyen szar a fizika?
    Mert nekimentem egy kocsinak és a másik kocsi földkörüli pályára állt :D!!! Vagy ha ugrat a kocsi akkor tök lassan érkezik le...
  • Sephi
    #78
    Ahm most vittem vegig!!! YES!!! Mekkora elmeny volt leutni Song-ot! YEEAHHH!


    Csak szolok gyerekek hogy aki az ut9olso palyara jut az ugy kepzeje el hogy az olynan nehez mintha az osszes kuldetest egyberaktak volna :D En vegig szenvedtem.


    Tolal Game Time : 18:25:55
    Total Deaths : 4 (rohely hogy az utso palyan mind)
    Total Retries : 4

    :D
  • Sephi
    #77
    Hat most azert vagyok kiakadva mert lattam Song-ot. Ott volt tolem 5 meterre es abbana pillanatban kaptam haturol egy raketat ami telibe talalt. Az egesz jatekban akarmikor nekem lottek egy ilyet soha sem haltam meg egybol. Most 98 eleterom volt es megis meghaltam. Kicsit unalmas mar egyfeszt elorol kezdeni ezt a palyat. Nem tulzok kb 40 perc kell amig eljutunk a eroditmenyig.

    (no persze en mar rejottem hogy kell 10 perc allat sak sajnos a vegen Song nagyon jol be van vedve:()
  • Sephi
    #76
    Nos en most vagyok az ultosonal! Most megyek elkapni szal feloran belul vegig is vittem ezt a csodalatos jatekot! :D

  • Riker
    #75
    Nemrég lett meg a játék,és osztom Sephi és a többség véleményét,nagyon addiktív és kellemes játék.Most kezdtem bele a második "bandába",a diamondokba asszem.Zenéje is fergeteges,egyelőre csak pár promo számot találtam de amint látom a teljest valahol,letöltöm:)
  • Sephi
    #74
    Most mar tudom :D
  • Seth
    #73
    van Indy is :D
  • Sephi
    #72
    Looool!!!

    Han Solo-val jaccok!

    (ossszedtem csomo Blueprints-et es ez lett a dijam)
  • Sephi
    #71
    Ehh... koszi majd este kirpobalom!

    Igaz most mar csak az utolso Fekete Sziv csapat van meg hatra... kivancsi leszek mi lesz a vege.

    Aztan meg kezdem a kicsajal majd a Sved csavoval ish!
  • Jissi
    #70
    L3-ra lehajol és utána csak NAGYON lassan mozogsz, különben felegyenesedik.
  • Sephi
    #69
    Lehet lehajolva haladni ???:DDDDDD
    Azt hogy a bantba kell baszus... esku nem tudtam....
  • Jissi
    #68
    Tényleg nagyon jó játék, nehéz abbahagyni. Kicsit zavaró, hogy nem lehet lehasalni vagy hogy ha lehajolva haladsz, akkor hajlamos könnyen felegyenesedni, de egyébként hibátlan.
  • Sephi
    #67
    Jaj de elvezem! :D

    Az elbob robantottam fel harom tankot egy lovessel mire megszolalt :

    Ohh look at me! Im a guvernor! (ezt mind Swarci hangjaval)

    FENTREGTEM! :DDDD
  • Sephi
    #66
    Hat nagyon rosz hasonlitas.
  • hiba
    #65
    nekem akkor is ez ugrott be eloszor ahogy ott ult a humveeba
  • hiba
    #64
  • Sephi
    #63
    Errol van szo de na...
  • fanatifo
    #62
    egymáshoz bocsi
  • fanatifo
    #61
    hiba kiirtad ezt dvd cd-re?kb annyi köze van a két játéknak egymástól:)))))
  • Sephi
    #60
    Nem tudom elhninni hogy ezt a jatekot a FarCry-hoz hasonlitod akkor sem.

    De hogy a te elmelteteddel eljek a Diablo vegulis olyan mint a StarCraft csak nem az urben jaccodik.
  • Sephi
    #59
    jolvan
  • hiba
    #58
    joreggelt
  • hiba
    #57
  • hiba
    #56
  • hiba
    #55
    jolvan
  • Sephi
    #54

  • hiba
    #53
    a szabadsaga, jarmuvek hasznalata, fegyverek, nagy bejarhato terep, bar kulso nezetes de az fc is lehet az :)
  • Sephi
    #52
    "Inkabb olyan ez mint a farcry,"

    Na most. Az ilyen kijelentesektol jon hogy elsirjam magam :DD

    Kerlek aruld el nekem hogy a gepfegyveren kivul mi olyan mint a FarCry-ban.
  • hiba
    #51
    Inkabb olyan ez mint a farcry, csak nem olyan tropusi helyszinen :)
    gta-t inkabb csak a kotetlensege miatt aggattak ra, azaz arra mesz amerre akarsz es azzal amit megszerzel, de military a gta meg ganxtas :)
    Nagyon hangulatos en spec imadom az ilyen kotetlen gamekat.
    Mar hianyzott egy ilyen is a palettarol!
    A gfx sztem turheto cak a fotokon nez ki szarul :)
  • Sephi
    #50
    "The game had plenty going for it, from a proven developer (Pandemic) to an interesting and pretty unique premise (Grand Theft Auto-style sandbox gameplay meets multinational military-political strife)."
  • Sephi
    #49
    Ehh veletlenul rendeltem az oroszoktol egy fel miilio dolaros nuclearis tamadast az egyik bazisra. Tisztitott is rendesen vaze :DDD
  • torrente
    #48
    Ha olyan gta-s lenne, akkor az már Gta lenne, nem?
  • Sephi
    #47
    Ugyan... igazad van... Ennek csak a 90% GTA-s
  • lamase
    #46
    hat ez aze nem olyan gtas