1406
  • Axon
    #1286
    Mielőtt válaszolhattam volna, megoldottad a problémát :-)
  • gooooliath
    #1285
    aha...jó lett!..meg oldottam...elöbb kezdtem el játszani a játékot és a mentett játékon még nem reagált a kmera mód...de mostmár a második pályán müködik!
  • gooooliath
    #1284
    axon...az a kamera mod a blitzkrieg 2-re..alkalmas az a fall of the raich-nél is?...mert akár hova teszem nem reagál semmit....

    blitzkrieg 2 - run - data?
  • bad00
    #1283
    Elvileg igen. Van egy komolytalan regisztráció, ahova kamu e-mailt megadhatsz, de igazából nincs rá szükséged. Regisztráció után meg már játszhatsz is.
  • gooooliath
    #1282
    nekem csak kalóz verzióban van meg a blitzkrieg 2 .... azzal is lehet nyomni multiban?
  • bad00
    #1281
    Tényleg nem akar senki sem multizni?
  • bad00
    #1280
    10-15 ember, főleg német ember játszik vele. Magyarral én még nem találkoztam.
  • gooooliath
    #1279
    szia ...érdekelne h mi a helyzet a neten a blitz.2-vel...játszák? vannak sokan?
  • bad00
    #1278
    Bk2, Fall of the reich, Liberation, Kurszki csata, bármi mehet.
  • bad00
    #1277
    próbáljuk ki szerintem. aki benne van írjon privát üzenetet.
  • gooooliath
    #1276
    hát éppenséggel lehetne..csak én most blitz 1 et játszom....kb fél évente cserélem öket...meg le kellene szednem akkor a patchet is...ja meg nekem nem originál a játék sem...
  • bad00
    #1275
    Na sikerült neten játszanom. Egy adag köcsög német ellen, egy köcsög pályán, egy köcsög német csapattárssal, és kurvára kikaptunk. A szerver undorítóan laggolt, de ez más kérdés. Nem akartok egy magyar játékot összehozni? Valamivel izgalmasabb lenne mint a németek ellen.
  • bad00
    #1274
    Amúgy ez érdekes. Más játékoknál ha olyan patchet akarsz felrakni, ami már eredetileg is fel van rakva, akkor kiírja hogy hülye vagy mert ez már fent van. Ennél engedi magát felrakni, és még el is bassza a játékot.
  • bad00
    #1273
    Kösz axon. Ezek szerint nem igazán fogok neten játszani. Vagy van újabb patch? Az összes szerver másik verzió.
  • Axon
    #1272
    Uninstallád az egészet, majd telepítsd fel újra és NEM KELL PATCHELNI!
    Ugyanis az anthology már eredetileg is 1.5-ös verziószámú.
  • bad00
    #1271
    A többi patchnél is van ilyen? Egyáltalán kell ehhez a játékhoz serial?
  • gooooliath
    #1270
    az orginal játékoknak tudtommal nincs ilyenfajta hiányossága...sztem az 1.5-ös patch az ami nem reagál....
  • gooooliath
    #1269
    eyy...neked a patch serialjat keri nem?...vagy a crackot.....mert nálam pl a blitzkrieg 1 ben crack-olnom kell a patcht..az 1.2 est...
  • bad00
    #1268
    Megvettem a bk 2 anthology-t, feltettem a játékokat, ezzel nem is volt baj. Gondoltam kipróbálom neten az alapjátékot, feltettem az 1.5-ös patchet aztán indítanám a játékot, de kéri a serial-t. Én teljes nyugalommal nyitom ki a tokot, hogy hátha oda van ragasztva egy papír a kódokkal, de nem. Megnézem a dvd-t is, azon sincsen semmi. Nézem a kézikönyvet, de rögtön feltűnik hogy általános kézikönyv, szóval minden játékra vonatkozhat, tehát azon sincsen semmi. A játékok kézikönyvei a dvd-n találhatóak, a legtöbb angol nyelven, de van egy magyar is. Nagyon remélem hogy csak én vagyok hülye, és valahol el van rejtve az a kibaszott serial.
  • gooooliath
    #1267
    nincs rajta??? hát de orginal játékon rajta kell h legyen.....de mellik cd kulcsot? mellik játékra?
  • bad00
    #1266
    Megvettem az anthology-t, de nem találom rajta a cdkulcsot! Nem tud valaki segíteni?
  • bad00
    #1265
    anthology
  • bad00
    #1264
    world war
  • bad00
    #1263
    Nem találtam linket
    De büszkén mondhatom hogy mától Blitzkrieg2 Anthology tulajdonos vagyok
  • gooooliath
    #1262
    a world war 1 linkje be van dobva a blitzkrieg 1 topikban valahol ott nézd meg...magyargyerek nekem töbször is be szurta....végül tesco lett a vége...
  • gooooliath
    #1261
    http://www.pro100-game.ucoz.ru/news/2007-03-23-48

    ime a tobruki csata..orosz nyelven cirilel...akit érdekel rapidban....
  • Axon
    #1260
    Sajnos nem, pedig régóta vadászok már rájuk.
  • bad00
    #1259
    Amúgy összehozhatnánk majd egy Bk2 játékot.
  • bad00
    #1258
    Én a World War I-et szeretném valahonnan megszerezni. Környéken lévő boltokban nincs sajnos
    illetve egyet találtam a tescoban, vagyis csak a tokját, mert a lemezt kiloptál
    szóval ha valaki tudna segíteni ebben azt megköszönném.
  • gooooliath
    #1257
    axon...le szedtem a tobruki csatat...nem tudsz egy linket h honnan lehet le szedni a normandiat?...valamint a Stalingradot?
  • bad00
    #1256
    Szokott valaki a bk2-vel multizni?
  • Axon
    #1255
    Én kb. az első pálya feléig toltam, aztán abbahagytam, valószínűleg végleg.
    Azért beteszem a gyűjteményembe, mivel ott minden Blitzkrieg 1 és Blitzkrieg 2-vel kapcsolatos játék és kiegészítő megtalálható, de csak ezért.
  • bad00
    #1254
    Axon te mennyit játszottál vele? Én a második pályáig eljutottam.
  • bad00
    #1253
    Egyébként milyen balfasz csinál már komoly 2. vh-s környezetbe ilyen kis vidáman gyilkolászó vackot. Az egyik betöltő képernyőn orosz katona csiklandoz meg egy ilyen erdei manót. Kiknek szánták ezt?
  • bad00
    #1252
    A sztálin tánc helyett, valami jó kis fekete fehér kamu videó. A kanadai pop disco szar helyett valami vonós zenemű.
  • bad00
    #1251
    Nem manók. Hanem hogy a 3. birodalom szövetkezik az űrlényekkel, hogy megnyerjék a háborút. Az erdei manók helyett jöhettek volna valami értelmes űrgyalogos egységek, a 3 szemű kancsal szar helyett valami tripod szerűség, vagy hasonló. Nem értem mér kellett ilyen mesésnek is alig nevezhető grafika.
  • Axon
    #1250
    Az ötlet?
    Mármint arra gondolsz, hogy a vörös hadsereg erdei manók és szörnyek ellen harcol?
    Én ezt nem tartom túl jó ötletnek.
  • bad00
    #1249
    Viccnek is szar! Egyébként maga az ötlet tök jó. De a megvalósítás szar.
  • Axon
    #1248
    Én még mindig azon vagyok leakadva, hogy mi is ez tulajdonképpen és kiknek csinálták.
    Szerintem ez egy vicc akart lenni, amivel kigúnyolják a 2. vh-s rts-eket és rajongóit.
  • bad00
    #1247
    Meg az idegenek hangjai. A 3-szemű vacak pl.: Tyúúúú, tyúúúú, és már kinyírta két tankomat. Meg lenines érméket kell felszedni?! Ha nem lenne ilyen kurva gyors a játékmenet még talán. Na mind1 uninstall.