1406
  • JonasSandor
    #1406
    Az is elég régi már, hátha jobb lesz.
    Furcsáltam hogy nem kapott nagy felhajtást a játék, de a megjelenésről illő lett volna valamit közzétenniük.
  • yossarianHUN
    #1405
    Állítólag borzasztóan árkád. Akkor inkább megvárom a Sudden Strike 4-et.
  • JonasSandor
    #1404
    Megjelent időközben titokban.
  • JonasSandor
    #1403
    Ez a 3-dik rész egyenlőre egy nagy okádék most bétáztak vele a gamekapocson.
  • insanemike9107
    #1402
    Üdv
    Valaki tudna segíteni hogyan tudom működésre bírni a saját magam által kreált custom mapot LAN-ban? bemásoltam a Maps/multiplayer mappába de nem látja a game :L
    Blitzkrieg 2 Anthology-m van

    Előre is thx :)
  • maxwell
    #1401
    Köszi AXON a sok segítséget. :)
  • Axon
    #1400
    Remekül észrevetted, hogy fel kell neki rakni a legújabb starforce-os drivert, azután már simán elindul. A Blitzkrieg 2 anthologi már eleve tartalmazza a legújabb patch-et az 1.5-öst. Ezt meg is tudod nézni valahol a kezdő képernyőn. A telepítő képernyőn (ahol választhatod, hogy az alapjátékot vagy a kiegészítőket akarod telepíteni) van egy olyan gomb amivel a windows vistához lehet telepíteni egy patch-et. Ezt rakd fel a win7-hez is, mert gyakorlatilag a win 7 egy javított vista oprendszer, szóval kell hozzá.
  • maxwell
    #1399
    Nos feltelepítettem a 64-es win alá és a legújabb starforce driver felrakása után már működik is. :)
    Akkor valamilyen javító patch vagy egyéb nem szükséges hozzá?
  • maxwell
    #1398
    Oké. Megvettem már, csak még nem jött meg. :)
  • Axon
    #1397
    Megírhatnád, hogy működik-e.
  • maxwell
    #1396
    Megszereztem eredetiben az Anthology-t. Segítenétek, hogy 32 bites win7 alá, kell valamilyen patch vagy driver hozzá, hogy működjön? Illetve (ígérem hogy végigolvasom e fórumot, ha több időm lesz) honnan lehet leszedni esetleg modokat, chaptereket hozzá?

    Bocsi a sok kérdésért és köszi a segítséget.
  • maxwell
    #1395
    Hmm. 32 bites Win 7-em van, nem 64 bites
  • maxwell
    #1394
    Köszi Axon, akkor megveszem. :)

    Nekem igaz meg van már a BK2 alapjáték, de crackelt változatban és úgy hibát ír ki, azt amit, itt a fórumon tabi60 is írt, azaz:

    "Segítséget szeretnék kérni! Új gépem van win 7-tel, és mikor felraktam a Bk2 Anthology-t, valami "Protection system" miatt nem indul."

    Persze azt nem tudom, hogy neki eredeti-e a játék. :)
  • Axon
    #1393
    Nekem megy 64 bites win 7 alatt is.
  • maxwell
    #1392
    Sziasztok!

    A Blitzkrieg 2 anthology-t szeretném megvenni, de nekem win 7-em van. Nem tudom érdemes-e, egyáltalán indítható-e rajta, vagy csak XP alatt megy?
    Köszönöm a választ előre is.
  • gooooliath
    #1391
    próbáltam cheatel át lépni a missio de nem megy..nem tudja valaki hogyan kell ?
  • gooooliath
    #1390
    egy magaslatot kell el foglalni..ami többé kevésbé sikerül is..de utánna le rohannak a német páncélosok..4-5tigris meg gyalogság valamint pz 4esek..esélyem nincs meg tartani... :( már rég óta kisérletezek vele...sehogyan sem sikerül
  • gooooliath
    #1389
    blitzkrieg 2 liberation...szövetséges missio..kb 5 küldetés. Hihhhetetlen nehéz missio....

  • gooooliath
    #1388
    nos nálam ugye xp van..tehát akkor itt van el ásva a kutya...
  • Axon
    #1387
    A Tobruk-ról és a 2 másik kiegészítőről is, egy dvd képet készítettek, amely a védelmet is tartalmazza. Daemon-toolsal befűzve a képet az esetek nagy többségében el is indul a játék, mert eredetinek ismeri fel magát. Viszont ez csak win xp-nél működött win 7-nél már gondok vannak. 64 bites win 7-el pedig már garantáltan nem indul el a játék. Sajnos törés pedig nincs hozzájuk.
  • gooooliath
    #1386
    nekem a tobruk megy minden probléma nélkül. Én nem másoltam annó be semmit. De az is igaz h pusztán csak bele néztem..soha sem játszottam...
  • Axon
    #1385
    Pont ez a hiba, akkor ha a blitz2 exe-jét bemásolod. Ezért kérdeztem, hogy sikerült-e elindítanod.
  • Gatti
    #1384
    amúgy olyan kérdésem lenne hogy a tobruknál az első pályán a németekkel mi a feladat? mert már megsemmisítettem minden egységet de nincs vége a pályának. Oroszul meg nem tudok :(
  • Gatti
    #1383
    a sztálingrád és a normandia még letöltés alatt, de a Kursk és a Tobruk fut. A kurskhoz volt crack , a tobrukhoz pedig bemásoltam a sima blitz2 binjét :)
  • Axon
    #1382
    Tudtommal nincs hozzájuk se magyar se angol fordítás.
    El tudtad őket indítani?
  • Gatti
    #1381
    na sikerült beszereznem őket. Most már csak az a kérdés h valameik részhez van e angolosítás vagy magyarosítás.
  • Gatti
    #1380
    sziasztok! megtudjátok mondani honann tudom letölteni az orosz blitzkrieg 2 modokat? már rengeteg helyen kerestem de nem találom :(
  • NYUZGA
    #1379
    BK 2 Maps
  • Axon
    #1378
    Nekem a Blitzkrieg 2 anthology van meg, az alapból 1.6-os verzió. Erre egyszer raktam fel a total war modot. Ez átszerkesztett sok textúrát a német tankokon, amitől szebbek lettek. Viszont az értékeket is megváltoztatta. Más páncél és más tűzerő adatok lettek. Ami zavaró volt, hogy az erősítések összetételét is megváltoztatta, na meg például a járművek feltöltését lőszerrel, azt nagyon lelassította. Ezen tulajdonság miatt például volt olyan pálya a német kampányban, amit meg sem tudtam csinálni a moddal. El kellett foglalni járműveket, amelyeket gyorsan fel kellett tölteni lőszerrel, mire oda ér az ellenség. Na ekkor le kellett szednem a modot, hogy meg tudjam csinálni, azután pedig már nem raktam vissza, pedig tetszett.
    Ezen kívül egy kamera mod van rajta, amivel sokkal jobban rá lehet zoomolni az egységekre.
  • gooooliath
    #1377
    jut eszembe, Axon te szoktál az alapjátékra tenni valami patcht? vagy szüzen* játszod? nekem van egy B" realizmus mód rajta...amitöl kissé meg változnak az adatok meg szerencsémre le lassulnak a tankok igy élvezhetöbb! nekem mindég az volt a bajom a blitzkrieg 2 vel h nagyon gyorsak a jármüvek..
  • gooooliath
    #1376
    jujj én is ott akadtam el a szövetségesekkel az alapjátékban még decemberben..a japánok ellen az utolsó ütközetben..de majd be fejezem már! Az alapjátékban nekem a stalingradi rész volta legjobb a német kampányban...az nagyon klassz volt! De a B2 világban a kedvencem a Fall on the raich! Ott is az orosz kampány! A liberationt tartom a leggyöngébre sikerültebbre,és a kimondottan nehéz missiói miatt vagyok igy vele.
  • Axon
    #1375
    Én a 2. részt szoktam tolni, az alapjátékot. Német kampányt régen vittem végig, az orosz kampányt viszont néhány hete vittem végig. Elkezdtem a szövetségesekkel is. Ott végre átverekedtem magam a távol keleti pályákon és már európában vagyok.
  • gooooliath
    #1374
    le van álva a b2 topik...én a napokban le poroltam a Fall on the Raich-t kicsit. Töbség? nem tolja senki?
  • Axon
    #1373
    Javító autót viszonylag ritkán kapsz. Hívni nem lehet őket. Ha a küldetés elején kapsz, akkor ott van és használhatod.
    Municiós teherautókat sem kapsz minden pályán, viszont azokat hívhatod az erősítésekkel.
    Például ha pácéltörő vagy légvédelmi ágyúkat kérsz, akkor azokat teherautók húzzák be és azokon van munició. Ugyan így a tüzérségi ágyúkat is municiós teherautók hozzák.
  • juno
    #1372
    Szeretnék segítséget kérni, miért nem kapok a küldetések közben sem ellátókat sem javítókat végigvittem a német kampányt Tobrukig, de nem lehet sem behívni javító egységet sem mission indításnál nem ad, miért, és hogyan lehet akkor feltöltetni és javíttatni a gépeket???
    Help Köszi.
  • harang9
    #1371
    Üdv!
    A Blitzkrieg 2 Map Editorjához tud valaki valamiféle leírással szolgálni?
    Mert nem nagyon értem hogy mit és hol kellene beállítanom ahoz hogy egy rendes pályát tudjak csinálni.
    A válszt előre is köszönöm
  • Axon
    #1370
    Bocs, kihagytam a felsorolásból a felejthetetlen Stalin vs. Martians nevű csodát, ami szintén a blitz2 motorjával készült.
  • Axon
    #1369
    Azért olyan sok játék nem jelent meg a Blitz2 motorjával.
    2 hivatalos kieg, meg a Roling Thunder.
    Ezen kívül van 3 olyan rész, amit az oroszok csináltak és csak oroszországban kapható, éppen ezért gondolom nem is túl legális (licenszekre gondolok).
    Szóval olyan nagy dömping azért nincs mint például a Blitzkrieg 1-nél volt. Beírásod többi részével viszont maximálisan egyet értek.
  • NorBear
    #1368
    Én azért már kezdem unni a Blitz 2 játékmotorjára épített kiegeket.Jó lenne már egy 3-ik rész ami orvosolná a 2. hibáit.Változatosabb sérülés modell kéne és komolyabb logisztikai feladatok pl: üzemanyag utánpótlás,lerohadó harcjárművek stb...

    Sérülés modellel több gond is van.Például ha a játékban eltalálod a lövészárok küszöbét egy fregmentált lövedékkel akkor örülhetsz ha két katona elpatkol ha pedig már csak egy ellenséges baka maradt az egész lövészárok rendszerben, hirtelen átteleportálja magát a lövészárok másik végébe hogy még véletlenül se tudd eltalálni.
  • ghsro
    #1367
    hogy csináljam meg a blizkrieg 2 antology axis 2. küldit?