136
Filmek zenéinek címei, hasonlóan a filmidézetekhez, találd ki melyik filmben volt !
  • ferret25
    #136
    Ha nekem is eltudnátok küldeni az Eltűntnek nyilvánítva zenéjét, azt nagyon megköszönném. [email protected]
  • Tozs
    #135
    Huhh, most tévelyedett a szemem a legutóbbi dátumra... Remélem azért lesz vk, aki olvas, és segíteni is tud.:)
  • Tozs
    #134
    Aloha!

    Tudnátok nekem segíteni? Én egy kissé nehézkes (remélem lesz akinek, nem az lesz:) kérdésssel/kéréssel fordulnék felétek! Szóval, meg tudná vk mondani, h ez a szám, melyik filmben van benne (pontosabban csak a refr, nekem csak arról dereng, de arról nagyon-nagyon és nem hagy nyugodni...:). Szóval a szám:

    http://youtube.com/watch?v=pvrDM3CFBIw (P.Diddy Ft Keyshia Cole -Last Night).

    Refrének: 1p 10mp, ill. 2p 14mp (két különdöző refr, de nem tudom, h melyik az pontosan, mert csak a dallamára emlékeztem.).

    Hallgassátok meg, ha nem gond, és remélem tud vk segíteni, ha meg nem, akkor remélem legalább bejön másnak is a refr, mert az isteni.:D
    Előre is köszi.
  • I.C.ram
    #133
    Nem az Ace of Base - Beautiful life ?

    http://youtube.com/watch?v=Pyly3JtXoy4
  • Tom Leftiger
    #132
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki mi a szám címe, ami ez alatt megy:
    Stomp The Yard

    Előre is köszi!
  • Iceman2007
    #131
    Valaki nem tudja hogy melyik zene szól a diszkópatkányok-ban amikor először bemennek a roxbury-ba? Annyit hallottam belőle hogy beautiful de nem találtam sehol kérem hogy segítsetek!!!!
  • Danny1987
    #130
    Hy nekem az a szám cime és előadója kéne ami a Zoolanderben megy a riszaviadal alatt.
  • Iceman2007
    #129
    www.sg.hu
  • della
    #128
    nem, erre gondoltam, hanem arra ami a legvégén megy, és nincs ének csak zene, amikor a narrátor elmondja a színészeket...
    (remélem jó lett a hivatkozás)
    de amit írtál az is tök jó zene:D
    előre is köszi minden segítséget
  • Shenlong
    #127
    Katie Melua-When You Taught Me How To Dance
  • GCsab
    #126
    Sziasztok!

    Nekem a Pearl Harbor-Égi háború című filmnek a zenéi kellenének! Ha valakinek megvan akkor küldje el emailban vagy MSN-en!

    Email: [email protected]
    MSN: [email protected]

    Előre is köszi
  • della
    #125
    Nem tudja valaki, hogy a Miss Potter című film trailerének végén milyen zene szól. Mert nagyon ismerős, de nem tudom hogy hol(esetleg egy másik filmben?) hallottam már. előre is köszi
  • Jrex
    #124
    sziasztok én a vissza a jövőbe és a hősők zenéjét szeretném megszerezni,de nem tudom ha ezt írom be,nincs valami más címük?
  • Shenlong
    #123
    The Von Bondies - C'mon C'mon
    De nem Save me, hanem Rescue Me;)
    Rescue Me opening
  • Iceman2007
    #122
    Nem ír senki?
  • Iceman2007
    #121
    Valaki nem tudja hogy melyik zene szól a mátrix 2-ben az elején azután, hogy Neo azt mondja az ügynököknek "új verzió"?
  • pelezinho
    #120
    nem tudja vki h a Step Up-ba amikor táncol Tyler a kocsinál azalatt mien zene megy?nagyon kéne
  • laca103
    #119
    MErt kerestem a zeneszerzőre Ellioth Goldenthal és nem találtam meg a filmzenét seholsem...
  • pelezinho
    #118
    nem tudja vki h a Step Up-ba amikor táncol Tyler a kocsinál azalatt mien zene megy?fontos lenneelőre is kösz
  • Jrex
    #117
    ja bocs
  • laca103
    #116
    A gömb zenéje jobban érdekelne. Amúgy limewire használhatatlan mert nekem nem csak néyány szám hanem egy albubam kéne. Tudtok torrentet vagy hogy melyik DC hubon keressem?
  • Golodin
    #115
    http://s3.bitefight.hu/c.php?uid=33840
  • Jrex
    #114
    nekem a hősök zenéje kellene,valeki tud segíteni?
  • Jrex
    #113
    az aliens és az avp zenéjét a lime wire-rel is le lehet szedni.
  • Magoo
    #112
    detto :D
  • laca103
    #111
    GYerekek keresem a Gömb című film zenéjét de sehol sem találom. Ugyanígy vagyok az ALIEN filmek zenéivel. Tudtok segíteni?
  • Gabe18
    #110
    Ehh... megvan,sorry.
  • Gabe18
    #109
    Üdv!
    Ebben a jelenetben nem tudja esetleg valaki mi a zene?Én magam is sokszor halottam már,de nem tudom a cimét...

    Katt...
  • GCsab
    #108
    Ha tudtok akkor létszi mondjatok olyan zenékat amik ilyen csatajelenetekhez jók, és ha lehet nincs bennük ének, főként soundtrack-ok
  • Evin
    #107
    Tudja vki, milyen a Save Me - Ments meg sorozat főcímzenéje?
  • STFU
    #106
    van viszont meg vmi ami kene. egy regi filmben volt, a film cimet nem tudom, de az volt a filmben, hogy egy robotnak tudata lessz es szerelmes lessz egy lanyba. a zene a mostani shlither filmre emlekeztet, legalabbis a dvd menu nek hasonlo a zeneje. ha vki-nek eszebejut barmi hasonlo filmcim amit a robotos reszrol irtam vagy netan a szamnak a cime pls barmi megteszi talalgatasok is jok! THX!
  • STFU
    #105
    megtalaltam :D :P akit erdekel a szam cime hit the road jack szerezzetek be ti is !
  • STFU
    #104
    cs! az Alomcsapat (The Dream Team 98') bol kene az a zene amit a kocsiban hallgatnak cime eloado vagy valahova tolcsetek fel pls
    THX!
  • I.C.ram
    #103
    Ez engem is érdekelne. Nagyon jó hangja van a csajnak.
  • Viktorr
    #102
    Hali
    A Lora című filmnek mi a betétdala?
    Asszem Hrutka Róbert a zeneszerző,de egy nő énekel!?
  • Harly18
    #101
    Senki??????? :(
  • Harly18
    #100
    Ez lenne az....
  • Harly18
    #99
    Sziasztok! Nagyon kellene nekem a vasárnap délután látható Eltűntnek Nyílvánítva c. sorozat főcímzenéje, ami az rtl klubon megy. Az eredeti címe 1-800 Missing, s az előadó Kina: Till I Find You a szám címe. Régóta keresem, de semmi :(
  • zolivigh
    #98
    SZYASZTOK !
    Segítsen valaki!!!
    Keresem a "SZAHARA " CÍMŰ FILM ZENÉJÉT.Azt amelyik a film elején szól.
    A segítséget előre is KÖSZÖNÖM SZÉPEN.
  • Garga Pitic #97
    Ha még mindig fontos:
    Creedence Clearwater Revival: Fortunate son