5645
  • Gyurmix
    #5645
    Sziasztok.....Leszedtem a játékot de nem találom a cd kulcsot seholsem...Valaki dobjon meg vele legyenszives....Köszi!
  • phall
    #5644
    apró javitások vannak a we-ben
  • bp
    #5643
    van különbség a PES-5 és a Winning Eleven 9 között?
    Vagy csak a neve más, mert máshol került forgalomba?
  • Gabe18
    #5642
    nxud-pacv-em2x-kpc9-6ayu
  • Hawk3ye
    #5641
    szevasztok!


    tudna nekem valaki adni a winning eleven 9 hez cd key-t????
  • Quaresma
    #5640
    Hát ha driver kell menj az nvidia.com ra!
  • Csabesz6
    #5639
    Valami más esetleg???????Azért kösz laca70.Ez a módszer nekem nagyon ritkán sikerül.Ha drivercsere az ajálott lécci mondjátok meg melyiket érdemes haználni és honnan tötsem azt le?GeForce FX 5700-am van 128 MB-vel.NAGYON fontos lenne már csak ezt a hibát kéne orvosolni nálam lásd #5635 és szupi LENNE a game.Plíííííííííííííííízz.
  • Kaplan
    #5638
    Kezdőcsapatom:
    --- Victor Valdes (GK) --- Puyol --- Huszti --- Aimar ---- Xemilaz --- Minanda --- Kily Gonzalez --- C. Ronaldo --- Forlan --- Huylens --- Gera. Szerintem elég jó.
    Master Lague 3 csillag.
  • Kaplan
    #5637
    hi, azt kérdezném én most vettem meg a pes3-t ps2-re és tudom , hogy vannak patchek hozzá mégegyszer ismétlem PES3 és ha letöltöm a patcheket , hogy lehet felhasználni??? mert nem chippes a gépem akkor nem is lehet?
  • laca70
    #5636
    Én újraindítottam a gépet, az segített.
  • Csabesz6
    #5635
    Légyszi mondjátok meg hogyan lehet kijavítani azt hogy a meccs előtti Formation Settingsnél illetve bajnokságon belüli Team Managmentbe ha belépek behülyül az irányítás pl.:automatikusan vagy 100Xor fel le megy MAGÁTÓL a kurzor.Mi ijenkor a teendő???PLEASE!!!(A hardware accalarationt is állítkattam a dxdiag-ban de így se jó)
  • gercse
    #5634
    melyik patch a legjobb most?(melyik tartalmazza most a 2004/05-ös csapatokat,mezeket..)
  • Breki33
    #5633
    nem egészen értem a kérdést

    de szerintem a készitővel kéne megbeszélned
  • CzKaresz22
    #5632
    Ez a roster melyikhez jó ?
  • Breki33
    #5631
    van a magyar ami ide ki volt linkelve
  • CzKaresz22
    #5630
    Sziasztok

    A legujjabb Wolf patchoz van jó roster ? Mert Lisztes 2 szer van benne meg Szabics is!Segítsetek
  • pluhi
    #5629
    Hát et egy sima labdaátvételnek tűnik R2-vel, aztán egy jump over dummy.
  • Gabe18
    #5628
    Igy jó lesz?

  • pluhi
    #5627
    Láthatnánk ezt közelebbről? Mondjuk oldalról. Amúgy nem hinném, hogy kapáslövésnél lehet túl korán nyomni.
  • Gabe18
    #5626
    A gól titka a következő volt.
    Mivel ez egy kupameccs visszavágó volt,és az első meccs 0-0-ja után itt már egyel ment a Barca,nem akartam én szépiteni semmit.Ahogy szállt a labda,én pattanásból akartam ellőni kapásból,csak valószinű még túl korán nyomtam be,mert nem lőtte meg.Erre kétségbeesetten megpróbáltam még a kapus mellett elmenni,amire a játékos automatán igy húzta el a labdát,nem az én művészetem volt.Jól néz ki,de messze nem volt tudatos.
    A legnagyobb tudomány az volt benne hogy miután a kapus mellett elhuzta,nem vágtam rá a kapura ész nélkül,hanem normálissan behelyeztem,és igy be is ment,nem az utcáról kellett a labdát visszahozni.
  • Breki33
    #5625
    Sima jobb analóg?
  • Gabe18
    #5624
    Fifával ellentétben ebben azért néha összebotladozom valami szépet...

  • Csesza
    #5623
    Hy tom hogy ez nem a fifa2004 fórum de valaki ki tudná nekem rakni a fifához a hsp2004 pathet mer a fifahungary még nemműkszik!!!
    + 1 olyan is kéne aminek a seggítségével betom állítani a billt. v. a gamepadot!!! kössszzz
  • fhsasa
    #5622
    Brekii te ne kötekeggy :D
    én telhetetlen vagyok :D
  • Breki33
    #5621
    De neki az sose elég

    Ismerhetnéd P
  • Quaresma
    #5620
    de ezeket a mezeket, főleg a jobb csapatok mezeit, úgy csinálják meg, hogy van minden féle változatból, így van sötét, fehér gatya sötét vagy fehér sportszárral.... te döntöd el, melyiket rakod be....
  • Breki33
    #5619
    de miért akad?
  • Gabe18
    #5618
    Upsz...végülis csak ez maradt le...

  • Gabe18
    #5617
    Hildebrand a Bayern kapujában is úr!
  • fhsasa
    #5616
    az lenne jó, ha külön a gatya és a sportszár között is lehetne válogatni...

    pl. a Juvénál ez a mez fehér gatyóval és sportszárral
  • Quaresma
    #5615
    PES3 gyorsitó patch
  • Csabesz6
    #5614
    Valaki linkelje be légyszi a PES 3 gyorsító patchet mert az fh nem müxik.NAGYON légyszi!!!!!!
  • mohus
    #5613
    papír ceruza:)
    de egy kicsi minusz belefér:)
  • laca70
    #5612
    Ha ML-ben idény közben igazolok, akkor az idény végén jön át hozzám a játékos. Viszont a transfer pontokat sem vonja azonnal le, így nem tudom, hogy mennyit igazolhatok még. Ezeket az igazolásokat meg lehet valahol nézni ? (Nem csak az utolsó hetet)
  • mohus
    #5611
    de mi a szarért francia

    pfuj
  • Quaresma
    #5610


    Ez azért jól néz ki! WE8 Xbox!
  • laca70
    #5609
    Köszi Quaresma, megcsináltam.
  • mohus
    #5608
    így hamar meg lesz patchelve:)

    joyimbo már kiadott egyet
    és fellelhető egy egész jó OLE LITE MIX is...

    PS2re WE8-hoz
  • laca70
    #5607
    Köszi, este kipróbálom.
  • Quaresma
    #5606
    Mondjuk azok az Arsenal mezek fent vannak a Fifahungaryn bin ben, csak be kell importálni őket AFS Explorerrel.
    Spark Arsenal Mezek 2004/2005 (bin)