174
  • N3rg4l
    #174
    lenne egy kis problémám:

    a játékban megvan forditva az irányitás, de megvan a menuben az a hely ahol meglehet változtatni.De ha ott megváltoztatom rogton befagy a gép...
    valaki tud ebben segiteni?
  • szemibor
    #173
    Kössz!
    De válaszoltál, nem?
  • Shep
    #172
    biztos jó, de szerintem eltévedtél egy kicsit
  • szemibor
    #171
    Háj!
    Valaki meg tudná mondani hogy jó switch-e a D-Link DES-1008D ?
    Háló Partyra szeretném használni!
  • Shep
    #170
    Hm, nem a hivatalos driverrel is ugyanolyan a kép, azért ez elég érdekes.
  • Shep
    #169
    Á most raktam fel megint a gamet, mert szerintem jó, de hát 6800GT-vel az egész tök csúnya, lehet nem véletlen az ATI logo az elején, mert 9700proval elég szép volt, ment az élsimítás is meg az aniso is, de 6800GTvel meg nem megy semmi, mintha 5 évvel ezelőtti játékkal játszanék, persze lehet a beta driver a ludas ezt még megnézem, d mindenesetre érdekes.
  • ThugEdge
    #168
    a konzol átíratok jórésze ilyen,de azért sztem jó kis játék
  • Herold
    #167
    Felhozom a topicot. Rettentően idegesítő a mozgása az ürgének. Arra a tipegésre gondolok, amit futás helyett művel. Nincs erre valami patch? Ez így teljesen élvezhetetlen. Így elb@szni egy játékot...
  • ricky
    #166
    köszi
  • ibrik
    #165
    Csak "autosave" van a játékban meghatározott feladatok teljesítésekor.
  • ricky
    #164
    Sziasztok

    Hogyan lehet a játékot menteni? Egy barátom kérdezi de nekem nincs meg és megkért hogy kérdezzem meg.

    Előre is köszönöm a válaszotokat

    Ricky
  • Tom3 #163
    Megéri letölteni?
  • Shep
    #162
    Azért a történet elég érdekes.
  • balint08
    #161
    légysziiiiii adj egy címet ahonnan le tudom tölteni!!!!!!!
  • Seth
    #160
    magára a futás animációjára gondoltam, már megszoktam de akkor is nagyon béna ahogy toporzékol
  • Shep
    #159
    hát az a baj, hogy a sok doom meg farcry mellett a gyengébb grafikájú játékok már kapásból szarok sok ember szerint. A mozgása meg nekem tetszik, mondjuk szerintem a játék is jó /mint ahogy a dead to rights is jó volt tőlük/. A legjobb fps meg a DOOM főleg a doomsday engine-el párosítva, és az se egy egetverő grafika még úgy sem.
  • Glpetyus
    #158
    Jó hogy jáccható' okos,olyan a graf hogyha FPS-ben lenne,a belem kiokádnám....
  • Glpetyus
    #157
    Szvsz a faszi mozgására gondol...Már ha azt a SZART amit ezek "alkottak",mozgásnak lehet hívni egyáltalán
  • Shep
    #156
    de ha a játék megvan hogyhogy nincs cracked? mert az benne van az első CD bin-filejában.
  • Shep
    #155
    miért mi a bajod a futással? 1500 ös cerka + gef 2mx400 800x600 teljesen játszható, szóval nem tudom mi a bajotok, persze 3200+ 9700pro -val nem fut úgy ahogy az várható lenne.
  • bazsi123
    #154
    a reloaded verzióhoz 237mb-os a crack könyvtár. ezt senki se küldi el neked emailben, szvsz.
  • balint08
    #153
    naaaaa fiúk!!!!!!
    valaki legyen megértő!!!
    Még mindig nincs crack!!!!!
  • Seth
    #152
    van benne azért egy-két jó pálya...csak ahogy fut az ne lenne :)
  • Glpetyus
    #151

    Rövid vélemény a gémről =
    Tréning végigcsinálása...hmmm nem is olyan rossz...első pálya megnéz,pfff...játék uninstall,iso letöről :P
  • balint08
    #150
    lécci, fontos!!!!
    adjatok címet vagy küldjétek el!!!!!!!

    címem [email protected]
  • balint08
    #149
    hi !
    tud valaki linket adni hogy honnan lehet letölteni cracket a játékhoz????
  • gesa
    #148
    Köszi. Összejött. Másik billentyűre (right ctrl) definiáltam a crouch funkciót és így működik. Eredetileg a right shiftre tettem. Ezt nem komálta.
  • Shep
    #147
    a falhoz lapulást nyomvatartod, és közben nyomod a felfele gombot és akkor fedezékből kifigyelve lő, ha csak a tüzet nyomod akkor meg vakon lődöz a fedezékből kifele úgy hogy a puskát kidugja és kész
  • gesa
    #146
    Köszi, de eddig is így próbáltam és nem hajolt ki, csak kilépett.
  • Gabe18
    #145
    Van egy gomb,amivel a falhoz tudsz lapulni /már nem tudom a neve mi/.Azt folyamatossan nyomva kell tartani,és ugy kinézni.Keresgélj kicsit a bill. beállitásoknál.
  • gesa
    #144
    Sziasztok!

    Segítséget kérek. Billentyűzetről próbálom bűvölni ezt a játékot. A kérdésem nagyon lámer lesz. A gyakorló pályán, mikor fedezékből kell kihajolni és lőni a céltáblákra, azt hogy kell? Nekem nem megy. Neki simulok a falnak, próbálok a fal széléhez mozogni, de ez az idióta csávó (nagyon gyatrán mozog) kilép, a célpontok eltűnnek.
  • Gabe18
    #143
    Hát passz,nekem ilyen nem volt.
  • fitutufi
    #142
    figyu ! a Think Like a Gun pályát amikor akarná bekapcsolni mert ott állok akkor fekete képernyő és nem csinál semmit , nem fagyott le :D , szerintetek ? patch kell hozzá ?
  • Gabe18
    #141
    Option-Controller settings-Invert Vertical Axis ON/OFF
  • fitutufi
    #140
    figyuzzatok az invert mouset hol lehet kikapcsolni ?? cfg fileban vagy hol és ott hol segítsetek plííz! köcce
  • steweee
    #139
    egészen jó lenne, ha nem lenne ennyire szar a graf engine. nem a csúfságára gondolok, az nálam sokat nem számít, hanem vhogy nem úgy mozgott a faszi meg nem lehetett úgy célozni vele ahogy szerettem volna. kár érte
  • big boss
    #138
    kosz gabe18 !!!! crack mappabol mindent atmasoltam es igy megy a jatek ! udv mindenkinek !
  • Gabe18
    #137
    Normal-on én is kivégeztem.Nekem tetszett.
    Egyszerű kis akció,nem világmegváltó,de én jól szórakoztam vele.
  • Gabe18
    #136
    Viszont=Mert

    Igy értelmessebb a szöveg...
  • Gabe18
    #135
    A crack-et elküldhetem,de akkor kétlem hogy az elég.
    Viszont a lemezen lévő crack könyvtárban van egy 216 megás "levels" mappa,azt meg kétlem hogy igy átküldhetném,pedig az kell,mert azt is át kell másolni...