3246
banner
  • tigeroo
    #524
    hát igen a rockstar nem éppen a zseniális kódolásáról híres, emlékszem már a GTA III-hoz is brutál gép kellett ha normális (2002-es) színvonalon akartad nyomni legalább. mondjuk a videóban említi hogy minden egyes golyó ki lesz számolva meg modellezve, kíváncsi leszek hogy akkor sűrű tűzpárbajban (amikor a képernyő fele csak kilőtt golyókból és csíkokból áll) lesz-e frémdrop, pont a harc hevében.
  • tigeroo
    #523
    uh, a mozgásanimáció nagyon durva
  • Büdös Bohóc
    #522
    ne zavarjon, hogy pár hsz-el ezelőtt rakták be
  • Ulthane
    #521
    Na, ez egy durva gameplay videó.
  • bertino
    #520
    gta4 is erthetetlenul szarragyilkolta a gepet, mikor kijott, ez van.

    akkor voltam ugy vele, hogy ezekutan megjelenes napjan pc-re jatekot venni... sose tobbet.
  • Prince23
    #519
    LA Noire is érthetetlenül szaggat...
  • Ryder62
    #518
    Gépigény az eget veri majd. Nincs már rózsaszín vice city... Ez a kőkemény valóság hogy biza a rockstar sz@rik a pc verzára úgyhogy egy gány portot kapunk majd. Lehet hogy nem is kell majd bullet time-t benyomni mert nem lesz szükség rá.
  • PunkZoli
    #517
    ja, durván jól néz ki, csak aztán nehogymá a konzolok miatt törjön szarul az üveg:D kicsit felemás, pedig a grafika nagyon baba
  • Waczkor
    #516
    Új videó,exclusive design and technology

    Katt


    Nagyon komoly.
  • tigeroo
    #515
    juj...
  • Fenrir
    #514
    Lesz Max meg Min Payne 3...

    Ehh, de xar lett :D
  • Büdös Bohóc
    #513
    Esetleg nézd meg mi a különbség az L.A. Noirban max és min között. Mert kb semmi, innentől kezdve szerintem érthető, hogy miért nincs szinte semennyi különbség sebességben :) Plusz a gépidő nagy részét olyan dolog veszi el, ami ugyanúgy minimumon is van és maximumon is, az a pár extra effekt meg részletesség már nem sokat ér.
  • Shep
    #512
    Szerinted. Max és mínium grafikán is ugyanúgy megy és sajnos ez nem azt jelenti ,hogy maxon is akadásmentesen dübörög és ahhoz képest, hogy hogy néz ki ez elég nagy szégyen.
  • Büdös Bohóc
    #511
    Akkor nézd meg, szerintem megéri
  • sublimaze
    #510
    Én a színésszel sem voltam elégedett... :D
  • LasDen #508
    én anno moziba néztem annyira vártam, de egy picit csalódva távoztam moziból (azért ott van a polcon a dvd :D) mert tényleg eltért a játéktól. viszont voltak jelenetek, amik a játék hangulatát, világát idézték, de ezekből kevesebb volt. Wahlberg meg jó választás volt Payne-nek, de nem sikerült kihozni a lepukkant nyomozót...
  • Büdös Bohóc
    #507
    Még jó, hogy eddig a gtaiv-et leszámítva mindegyik játékuk jó volt az átlag gépeken. Nem feltétlenül full grafikán persze, de egyedül a gta iv volt szégyen a megjelenésekor. Nem tudom az l.a. noirra is mit picsognak sokan, nincs semmi gond azzal a játékkal.
  • Shep
    #506
    Még jó, hogy ezzel csak arra akartam célozni ,hogy az eddigi R* game-ek egytől egyig optimalizálatlan vackok voltak.
  • sublimaze
    #505
    Nem tudom, nekem nem kellett hozzá imdb, hogy írtó nagy csalódásként éljem meg... Pedig vártam is, de kábé köze sem volt a játékhoz... :/
  • Büdös Bohóc
    #504
    *egy custom game enginet*
  • Büdös Bohóc
    #503
    Még jó, hogy az L.A. Noire egy game enginet használ és köze nincs a gta iv motorjához, ergo ez csak egy "fatális véletlen".
  • Shep
    #502
    L.A. Noire és a GTA IV alapján gépigény majd az eget veri, az optimalizáció teljes hiánya miatt valahogy ettől félek leginkább.
  • Büdös Bohóc
    #501
    és én mint max payne fan mondom, szóval szerintem mérvadó a dolog... aki meg a sorozatot se ismeri annak kifogása nem lehet ellene, ok lehet ők átlag lövöldözős filmnek mondják, de szarnak nem lehet titulálni
  • Büdös Bohóc
    #500
    Nem tudom miért fikázza mindenki a max payne filmet, szerintem hozta az első rész hangulatát és ószom lett, ez most ilyen divat, hogy ha valami kevés pontot kap imdb-n akkor fikázni kell? faszkalap pc guru...
  • Ryder62
    #499
    Max Payne

    Best game
  • sherlock1
    #498
    Történelemóra

  • sherlock1
    #497






  • broman191
    #496
  • tommygear
    #495
    hogy legyen egy kis témábavágó is

  • tommygear
    #494
  • ldavid
    #493
    off

    kis színvonal növelés
  • broman191
    #492
    /off :D

    Don Omar - We No Speak Americano ő meg ámerikánóul nem
  • Fpocok
    #491
  • Solid Snake
    #490
    :)
  • Fpocok
    #489
  • tutituti
    #488
    ay ay ay.
    que no hablaba en español?:DDD
  • broman191
    #487
    Me no speak latino
  • tommygear
    #486
  • tommygear
    #485
    itt pihen az asztalomon :)
  • LasDen #484
    én az első max payne cikkre emlékszem nagyon...csak ámultam, hogy milyen klassz játék lehet a teljes (ha jól emlékszem mellette lemezen volt a demo)...