3246
banner
  • tommygear
    #564
    tudom... :D
  • Prince23
    #563
    Május 15-én jelenik meg konzolokra, PC-s tartalom meg június 1-jén.
  • tommygear
    #562
    fasza késik 3 hónapot :\
  • tommygear
    #561
    jah főleg ilyen euró árfolyam mellett :)
  • Ulthane
    #560
    Előrendelői bónuszok.

    Fincsi. :)
  • Prince23
    #559
    4 új kép
  • broman191
    #558
    Nekem nem volt gondom a Noire sebességével, sem az irányításával, a grafika is korrekt volt. Ami egyeseknél - a pc erősségétől függetlenül - a sebességet tönkretette és időnként a játékot szaggatásra bírta az az időnként ellenőrizgető szerencsétlen másolásvédelem volt (lett orvossága, csak nem a rockstartól...) - amelynek hatása a végeredményt tekintve hasonló volt az igénytelenebb portokéhoz, de ebben az esetben nem volt köze a portoláshoz. :)
    Ha a Max 3 lesz "olyen sz4r port" mint a Noire vagy a GTA IV, akkor már nem járunk rosszul...a GTA IV hatalmas gépigényét a portolás milyensége mellett nem elhanyagolható részben a nagy-nagy mozgalmas sandbox játéktér okozta, a Max 3 esetében ilyen gondunk biztosan nem lesz. Az egyetlen valós mumus szerintem a másolásvédelem időnként lassítós barmolása lehet, de ugye a Noire-nál is megoldották "külső hozzáértők", tehát attól sem tartanék. Az eddig látott anyagok alapján pedig csak fenomenális lehet a játék, ha ezt ráadásul olyan ember mondja aki valószínűleg többet látott belőle mint amennyit a nagyközönség számára megmutattak, az még jobban bizakodásra ad okot. :)
  • Büdös Bohóc
    #557
    még másabb kérdés az, hogy mindegyik játék király lett
  • tommygear
    #556
    hát az más kérdés, a gta 4 port is igénytelen lett
  • PunkZoli
    #555
    La noir elég igénytelen port lett, bár maga a játék fasza.
    + a complete edition vagy egy percig dlcket keres az indításnál
  • LasDen #554
    én nem is ezt mondtam....
  • tommygear
    #553
    jaja biztos átbasszák a népet és kiad a rockstar egy igénytelen játékot szokásához híven

  • LasDen #552
    ez kb olyan mintha megkérdeznénk a mamám, hogy ki a legaranyosabb gyerek a világon....:D
  • grebber
    #551
    A Remedy szerint fenomenális a Max Payne 3
  • gosumofo
    #550
    na már a steamre is felkerült, talán nem lesz csúsztatva a PC megjelenés.
    http://store.steampowered.com/app/204100/
  • gosumofo
    #549
    képek a hivatalos oldalán csak elbasztam úgytűnik :D
  • Büdös Bohóc
    #548
    mivan
  • gosumofo
    #547
    multi



  • ldavid
    #546
    bekereülhet az arcod a multiba
  • Prince23
    #545
    A legutóbbi RS játéknál, az LA Noirenál kell használni. De lehetsz offlineba is annál. na de itt tuti online kell legyél majd mindig.
  • PunkZoli
    #544
    social klub is egy gennyes fekély , valaki használja egyáltalán valamire?
  • Prince23
    #543
    Alapból Social klubbos, meg ha steamen veszed akkor steam "teljesítményes" lesz :)
  • tommygear
    #542
    nem live lesz, de ugyan az a matchmaking rendszer lesz valszeg mint a gta-nál
  • PunkZoli
    #541
    najah, steames lesz tuti megveszem, de ha live kizárt
  • gosumofo
    #540
    Csak nehogy gfwl-es legyen mint a gta.. amiben nincsenek rendes szerverek és nincs csaló mentes játék.
  • Prince23
    #539
    Multiplayer részletek
  • petike2003
    #538
    hű már alig várom hogy lövöldözhesek a pisztojokal.
    nagyival már megvetetem az exclusieve csomagot.
  • grebber
    #537
    Debut Interview (Gameplay jelenetekkel tarkítva)
  • Shep
    #536
    Hát ahhoz képest, hogy szinte semmi nincsen benne elég drága.
  • ldavid
    #535
    a kulcstartó kéne
  • grebber
    #534
    A Rockstar lerántotta a leplet a Max Payne 3 Special Edition-ről! 110 euro!
  • Büdös Bohóc
    #533
    jó de nem is egy csúcs gép, ami szerintetek majd nem fogja maxon kihajtani a játékot
  • Shep
    #532
    Hát azért ez nem egy szar gép.
  • Büdös Bohóc
    #531
    Phenom II 1090T, 2*4 giga kingston hyperix 1600-as ram, Radeon 6770 1GB
  • Shep
    #530
    Mert milyen géped van?
  • Büdös Bohóc
    #529
    GF2-es?

    Nálam meg egyébként úgy fut mindenféle baszakodás nélkül az LA Noir mint a vaj, a grafika is szép nagyon és hangulatos, szóval ki merem jelenteni, hogy ezen a gépen is jól fog menni az MP3 és ez még csak nem is valami szupergép :)
  • Shep
    #528
    Igen de azért egy GF2-es grafika ne ilyen szarul fusson már.


    Na az új video elég ütős, durva játék lesz de hogy PC-n akadni fog a legjobb gépeken is ezt most alá merem írni.
  • Büdös Bohóc
    #527
    nem

    de
  • lolSL
    #526
    gta4 gépigényétől is összeszarta mindenki magát a megjelenéskor, most meg úgy szétmoddolják hogy még az a gépigény is 3x akkora lett, de jobban néz ki mint a bf3

    ez a pc gaming már csak ilyen.
  • Büdös Bohóc
    #525
    Arra én is, de vice cityre senki nem emlékszik? :)) Az nálam pölö milliószor jobban ment ugyanazzal a géppel mint a 3, a san andreas is ok volt.