3246
banner
  • Prince23
    #605
    Én konkrétan nem a játékmenetre céloztam a Rage-el, hanem a marketinghadjáratra / hypre-ra :)
  • mester1987
    #604
    a RAGE az más világ szerencsére
  • gosumofo
    #603
    #562
  • MerlinW
    #602
    "Az egyszer már jelentős halasztáson átesett Max Payne 3-at újabb két hónapig marasztalják a Rockstar-nál, így az idén márciusi időpont helyett konzolokon május 15 és 18-án léphet színre a hajléktalanok detektívje, Mr. Max Payne. A PC változatra várnunk kell május 29-ig.
    Sam Houser Rockstar alapító szuperlatívuszokat rendelt a játék mellé. Dióhéjban: filmes, akciódús hentben lesz részünk. Strauss Zelnick, a Take Two fejese is úgy véli: megéri várni újabb két hónapot a játékra. A folytonos halasztgatások általában rosszul végződnek, ám az is elképzelhető, hogy az egész manőverre a következő pénzügyi negyedév tupírozása miatt került sor."

    HW
  • broman191
    #601
    Nem látom a párhuzamot. A Rage nem adott más élményt, mint amit el lehetett várni tőle. Reális elvárásokkal legalábbis, a marketing maszlagok minimális benyalásával. A fejlesztők időnként elkövetik az a hibát hogy egy-két korai "útkeresési szakaszból" származó, Isten gépén extra részletességgel futtatott techdemo előzetessel magasra teszik a lecet, aztán a fejlesztés végére nem ugyanazt az eyecandy összképet látjuk mint amelyet megmutattak, a végeredmény nem olyan lenyűgöző, nem olyan forradalmi mint hangoztatták.
    Első körben a Rage-nek adott egy hatalmas pofont az idő vasfoga, amikorra tervezték, nem jelent meg, mire ki tudták adni már-már csak az átlagba fért bele a látványvilága. Ráadásul bugosan, egy halom futtatási problémával körítve. A második, ráadás pofon körben pedig megszenvedte a játék az általános "fusson mindenkinek jól" fejlesztési szakaszt, amikor szembesülnek a fejlesutők a szomorú valósággal - az átlag felhasználónak, akiknek el kell adni a játékot, nincs olyan erős pc-je otthon, hogy a játékot olyan minőségben futtassa, mint ahogyan ők tették egy-egy állejtő erődemonstráció alkalmával - végeredmény: a részletességet drasztikusan lecsavarták, amelynek a vége elfogadható/ itt-ott mosottas textúrák lettek, de semmiképpen sem az amit ígértek. A gameplay oldaláról mellesleg azt adta amit amit el lehetett várni tőle, kellemes lövöldözgetés, id stílusban, egy kis erőltetett autózgatással nyakon öntve.
    A Max Payne 3 egészséges mértékben eyecandy, de ami még fontosabb, kegyetlenül részletesen kidolgozott játékmechanikája van - a techdemók általában ezen a téren buknak el. A "kiváló minőségű videók" a Max Payne 3 esetében csak másodlagosan szólnak a szép grafikáról, elsődlegesen azt mutatják meg hogy mennyi figyelmet fordítottak a játékmenetre kiható legapróbb részletekre is. A Rage-nél ilyen videókat nem láthattunk...nem is tudom miért. :D
  • tommygear
    #600
    az egy techdemo volt nulla tartalommal, r* játékok nem arról híresek hogy unalmasak és csak a látványra mennek
  • Prince23
    #599
    Anno a RAGE-ből is ilyen stílusú, kíváló minőségű videók jelentek meg, emlékeztek? :D

    na de a lényeg: nem hiszem hogy elfogják rontani. Remedy is kipróbálta az eddig összetákolt játékot, és csak dicsérte.
  • Ulthane
    #598
    Ez büntetni fog. Tuti vétel!
  • broman191
    #596
    Ez a 3 perc maximálisan lefedi, hogy a Max Payne játékok mellett miért közel nulla sok-sok manapság népszerű lövöldözős cím élvezeti értéke. Itt aztán nem csak megnyomok egy gombot és egy becélzott "műanyag bábu" elhasal a hatására...összefut a nyál az ember szájában ahogyan RockStar-ék kidolgoztak minden egyes apró momentumot.
  • tommygear
    #595
    nagyon ütni fog ez a játék
  • Waczkor
    #594
    Béta tuti hogy nem lesz,maximum demó.
  • broman191
    #593
    Nyilván fake mindegyik, egy-két szerencsétlen rendszeresen eljátssza ezt nem egy játékkal, csak hogy legyen nézettségük...
  • TaRka0107
    #592
    Este jön ki ez a trailer, csak valahogy kiszivárgott.
  • tommygear
    #591
    köszi, bár már törölték ezt is de sikerült megnézni :P
  • TaRka0107
    #590
    Jólvan, nem úgy értettem na. Beta van egyébként? Youtube-on látok ilyen videókat, letöltési linket a leírásban, de gondolom ezek fake-ek!
  • tommygear
    #589
    azta hát 2 hétbe belehaltál volna ha nem veszel :)
  • TaRka0107
    #588
  • tommygear
    #587
    404
  • TaRka0107
    #586
    Még szerencse hogy vettem boxot:D
    Egyébként igaz, hogy van kint beta?:D
  • grebber
    #585
    Embargo Gameplay video 2
  • tommygear
    #584
    május 29 amerika, júni 1 európa
  • broman191
    #583
    Sajnos nem lepne meg, az utóbbi évek során nem egy tavaszra beharangozott címből lett őszi-téli megjelenés... -.-''
  • Prince23
    #582
    A-a:D a köv hír az lesz, hogy pc-re csak novemberben jelenik meg DX 11 features-el :D
  • Shep
    #581
    Következő hír meg a nem készül PC-s verzió lesz. Én meg itt vártam ,hogy márciusban már lehet lődözni.
  • Ulthane
    #580
    PC-re júniusban jön, konzolra jön májusban.
  • Büdös Bohóc
    #579
  • Ryder62
    #578
    Lehet idén év végén jön a konzolos verza, pc-re meg csak 2013 nyár elején. (zsír lenne ha a vice city 10. szülinapján jönne ) Vagy a legrosszabb 2013 végén. Payne-el meg tuti nem jön egy időben.
  • sublimaze
    #577
    Semmilyen utalás nincs, az egyetlen dátum ami utal valamire az a vezérigazgató születési dátuma... :)
  • Prince23
    #576
    Hát igen, 2013 májusig biztosan megjelenik. Én ezt az időszakot tartom a legvalószínűbbnek: 2012 december vagy 2013 május
  • tommygear
    #575
    az 100%-ra vehető volt hogy a gta 5 nem fog megjelenni a q2-ben... de én a 2012-es évben is kételkedek
  • Prince23
    #574
    nézd meg a debut videóját, de egy Pop-Blockos verziót. ott lassítva vannak az utalások. de az is késni fog ezek szerint mert nem jöhet ki májusban a MP3-al.
  • Büdös Bohóc
    #573
    miket keversz te össze, gta v-ről SEMMILYEN megjelenési dátum nincs
  • tommygear
    #572
    semmi gáz
  • Prince23
    #571
    Áá basszus én kérek elnézést. GTA 5-el keverem a dolgokat XD.
    Na akkor a GTA 5 decemberben fog megjelenni. ennyi :)
  • tommygear
    #570
    mellesleg a debut videóban is március van :)
  • Prince23
    #569
    Ezt a szeptemberi hírt nem vettem észre. de a lényeg hogy csak májusban jön :D
  • tommygear
    #568
    szeptemberi hír
    mai hír

    ezért késik 3 hónapot, az végülis teljesen mellékes, hogy te mit gondoltál a megjelenésről, ezek a hivatalos álláspontok
  • tommygear
    #567
    miaz hogy miért írtam? szeptember óta március van bejelentve megjelenési dátumnak és ma jelentették be hogy május végén jön a pc verzió... ne okoskodj
  • gosumofo
    #566
    2 hét alatt készítik el a portot? :)
  • Prince23
    #565
    Akkor miért írtad hogy késik 3 hónapot? :D

    Ezt már lehetett tudni év elején, hogy májusban jelenik meg. a debut videóból is tavaly lejött a megjelenési dátum, meg úgy a Rockstar kiadási szokásából kiindulva mindig április-május környékére datálják a játékukat. vagy pedig a nov/dec-re.