414
Eloszor kinevettem, de lehet nem vicces...
  • Taranov
    #334
    Köcsög buzi itt minden állatkínzó, egyebet nem tudok mondani.
  • Gfreiter
    #333
    Ettől függetlenül valóban utálom a kedvtelésből vadászókat, hiszen mi abban nekik az öröm, ha levadásznak egy csomó szerencsétlen állatot, olyanokat, akiket más szíve szerint magához ölelne, meg simogatna... Az ilyen emberek sztem elmebetegek.
  • Gfreiter
    #332
    A lényeg, hogy nem lehet esztelenül ölni az állatokat, főleg nme pl egy elefántot az agyara miatt, pláne, hogy kihalóban van szegény faj.
  • Gfreiter
    #331
    Igen, utána már én is rájöttem, hogy a vadászat úgy van korlátozva, hogy az a populációt "karban tartsa", szal akkor csak az orvvadászokra érvényes, amit írta,
  • a_n_d_r_e_w
    #330
    Sztem ő a kedvtelésből vadászókra gondolt, nem a szükségből vadászókra. De sztem lenne a vaddisznónak is ellensége, ha nem írtották volna ki a farkasokat...
  • kiserik
    #329
    Képzald=Képzeld
  • kiserik
    #328
    Nem értek teljesen egyet ezzel.Képzald el, hogy nem lennének vadászok, tehát nem lenne a vaddisznónak Magyarországon "ellensége".Az meg szaporodna, mint a nyúl, s szépen befalná az összes termést, amit a paraszt egész évben termel=Te is éhenmaradsz, mert nincs kenyér(búza,árpa,rozs), a paraszt is éhendöglik, mert nincs pénz.Nem beszélve a sertéspestisről és társairól, amik előszeretettel felütik a fejüket a túlzsúfolt állati életközösségekben.
  • Gfreiter
    #327
    Ja, igen, ebben egyetértünk, hogy a határtalan profithajhászás, és az a kedvtelés (vadászat), vagy megint csak lóvé miatt (orvvadászat), hogy szórakozásból öljük meg az állatot, ezzel a természetet pusztítjuk és vesszük semmibe.
  • Taranov
    #326
    Így van.
    Egy kutyát nem lehet egyedül hagyni mondjuk egy hétre egy nyaralás erejéig vagy ilyesmi, a macsekomat viszont én mindig egyedül hagyom 1 hétre.
  • Mike
    #325
    szerintem nem egészen így van, jóval árnyaltabb a dolog
  • MIMACSKA
    #324
    na akkor ide is!!!!

    Ez a macsek fintorog miután jól belerúgott a nagyapó seggibe :DDDDDD

  • MIMACSKA
    #323
    Viszont igen összeszedettre sikerült :DDD
  • Tikal #322
    csak azért hogy rendezzem a nehéz gondolataim :DD
  • MIMACSKA
    #321
    Látom erre azért aludtál egyet :PP
  • Tikal #320
    nem pont a házimacskára gondoltam, vagy a kutyára, hanem általábn az állatokra, akiknek a lakohelyét elvesszuk, leromboljuk, kiirtjuk őket csupán mert finom, mert jol néz ki a falon stb.... de a macskák meg simán elélnek nélkülünk is, egy vidéki macskának pl nem sokszor adnak enni, az megy és egerészik, macsekok amugy is önállobbak mint a kutyák... a kutyák már nagyon háziasak.
  • Mike at home
    #319
    na jo
    van akikekl egyetertek, a tobbi meg mind idiota es bekaphatja
  • Mike at home
    #318
    "Az állat az egy profin beprogramozott gépezet, míg egy ember egy bugos szar."

    ilyen okossagokat egyedul szulod?
  • Mike at home
    #317
    azert tetszik, hogy a mai fiatalsagba, hogy beidomitottuk az allatok tiszteletet
  • Mike at home
    #316
    na egy ujabb naci kispocs
  • Mike at home
    #315
    jogos az, hogy nem tetszik, hgy az oreg a macskat rugdossa
    ami nem jogos, az, hogy te a macska neveben visszarugsz

    mi vagy te vmi biro, az Istan Igazsagosztoja?
  • Mike at home
    #314
    ezt ugy hivjak: evolucio
  • Mike at home
    #313
    egyszer csunyan ra fogsz faragni erre a verekedosdire
  • Mike at home
    #312
    figyelj, lassan azt gondolom, egyszeruen neveletlen vagy
  • Mike at home
    #311
    nekem a hiforol egesz mas jut eszembe
  • Mike at home
    #310
    mondjuk azert ez is roppant primcso reagalas volt
  • Mike at home
    #309
    nem kell bepoccenni, Calvernak csak a szaja jar :)
  • FtranX
    #308
    már biztos megdöglött azóta :)
  • cSuwwi
    #307
    nah, kiköhögte magát az a macska végre? :)
    Vége a flame-nek végre... :)
  • Gfreiter
    #306
    Köszi :)
  • a_n_d_r_e_w
    #305
    Én is lépek, a kitartó állatbarátoknak minden jót, a többiek meg nem érdekelnek :)
  • Prank
    #304
    bye
  • Calver
    #303
    hát nem...
  • Prank
    #302
    ahh:P
  • Prank
    #301
    300
  • Calver
    #300
    illetve egy de mostmár megvan a 300. hozzászólás, és ezzel kivánok nektek jóccakát, állatkínzóknak meg... na nem részletezem. szal császtok!
  • Calver
    #299
    na még 2
  • Prank
    #298
    ok, leállok:)
  • Calver
    #297
    ez már fáj
  • Prank
    #296
    mert valagba rúgták
  • Calver
    #295
    'gyanmá'. egyik haverom fordított keresztes meg 666-os polóba jár aztán mindenki azt mondja rá hogy egy tündéri figura a logó csak a külsőség, az alapján nem ítélünk!