297
Final Fantasy VII - Advent Children
  • Gábor
    #96
    Az utolsó két reakciót nem értem részetekről.....
  • vg
    #95
  • Bucser
    #94
    SPOILER válasz

    Hőhhőőőőőő:D Végignézted te egyáltalán vagy elaludtál rajta???
  • Gábor
    #93
    SPOILER


    Mivel hajnalban néztem meg,most újrakezdtem.
    Szóval amikor Kadaj Rufus előtt térdel, csak az én szemem csal, vagy amikor felnéz bevillan Sephiroth arca?
  • Sephi
    #92
    Mar csorog lefele!!!1111
  • Bucser
    #91
    Mivel alapvetően húz a szívem a rockzenéhez nekem nagyon bejött a gitáros hangszerelés:D Kifejezetten üt a gitározás a harcok közben:D

    De ez ízlések és pofonok kérdése
  • Gábor
    #90
    Sokáig fogod ám olvasni, arra készülj fel!
  • Gábor
    #89
    Enyhe Spoiler

    Nekem egy dolog nem tetszik a filmben:
    a zene!
    Miért kellett újrahangszerelni a szimfónikus számokat?? Kicsit sok lett a gitár az egészben
  • Davidus
    #88
    ez eszembe se jutott:)
  • Sadun Tryst
    #87
    hát, olvass végig egy részletes végigjátszást, amiben van spoiler is. azzal úgy nagyából képbe teheted magad. jobb ötletem egyenlőre nincs. :/
  • Davidus
    #86
    FF8 után gagyesznek tűnt az FF7 így nem tudtam magam rávenni:) Nincs esetleg valahol leírás a történetről?
  • vg
    #85
    Érdekes. Megnéztem az előzeteseket miután megnéztem a filmet, és az előzetes nudli a filmhez képest. Úgy értem egészen más a filmbéli jelenetek, mint az előzetesekben, és nagyon sok jelelenet nincs a filmben, ami viszont az előzetesekben benne van. Úgy gondolom az előzeteseket csak a nagyon korai veriziókból vágták össze, mert a film sokkal jobb, részletesebb.

    Az angol felirat pedig boztasztó, japan nyers forditás az egész...
  • Sadun Tryst
    #84
    akkor mégnagyobb szívás, mert az egyenes folytatása a 7. játék történetének. így lehet nem fogsz sokat érteni belőle... :/
  • Davidus
    #83
    az szívás... nem játszottam a játékkal:P
  • vg
    #82
    Folytatása.
  • Davidus
    #81
    Amúgy a szori a játék folytatása vagy az előzménye?
  • vg
    #80
    Ez a film überel minden eddigi CG filmet!
  • Sadun Tryst
    #79
    vagy mininova.org
  • Iori
    #78
    pl: isohunt
  • Seth
    #77
    akkor okés, csak kaparhassam már le vhonnan...
  • vg
    #76
    Van hozzá angol felirat is.
  • Seth
    #75
    dejó, van egy japán nyelvű filmünk japán felirattal...remek..:D
  • vg
    #74
    Final.Fantasy.VII.DVDRip.XviD-BiEN

    RELEASE DATE : 2005/09/11
    THEATER DATE : 2004/09/01
    DVD DATE : 2005/09/14
    RESOLUTION : 608x336
    RUNTIME : 01:40:01
    VIDEO BITRATE : ~833 kb/s
    FRAME RATE : 23.976
    AUDIO CODEC : VBR MP3
    AUDIO BITRATE : ~130 kb/s
    MOVIE GENRE : Fantasy / Action / Adventure / Animation / Sci-Fi
    LANGUAGE : Japanese
    SUBTITLES : Japanese
    IMDB LINK : http://www.imdb.com/title/tt0385700/
    USER RATING : 9.3/10 (536 votes)

    1CD
  • Seth
    #73
    mekkora a mérete???
  • vg
    #72
    Final.Fantasy.VII.DVDRip.XviD-BiEN

    Végre "megjelent"!
  • Sadun Tryst
    #71
    animenfo.com
  • Sephi
    #70
    Agya man linket mert en nem lelem.
  • Prof William
    #69
    FF VII lessz animében is. A www.animinfo.oldakon fenn van!
  • Seth
    #68
    háddemost a hegyekbe hogy?? :O
  • Sephi
    #67
    Ez tan a leghulyebb kerdes amit valaha is halottam :D
  • Seth
    #66
    és benzines generátorról fog működni ????? :)
  • Sephi
    #65
    Mint megrogzott FFVII fan elarulom hogy akarhanyszor vegig nezem a trailert jon hogy bogjek... valami eszmeletlen latni oket. Vegre ujra latni oket es most mar beszelnek es mind ideges :D

    En a FFVII jatekbol nem vontam volna le hogy ennyire sotet az elet es mind ennyire komor es szomoru lenne. De nekem teccik az otlet es alig varom mar hogy lassam.

    Most kicsit off de mutkor leletem neten egy interjut (most man nem tudom hol de bemasoltam valamelyik forumba) ahol a Square Los Angelesi direktora vagy mije azt valaszolta a "Lesz e PS3-ra FFVII mesejen alapulo jatek?" kerdesre hogy "Ne ijedjenek meg amit lattak az valosag lesz" es meg valamit emlitett hogy "Sephiroth tortenete meg messze van a vegetol". Tehat ebbol azt vonom le hogy a Final Fantasy VII Tech Demo az igenis a FFVII remake-je lesz vagy csinalnak es FFVII-2 jatekot azzal a grafikaval. Mindaketto esetben beteg szabadsagot veszek ki a jatek megjelenese utan es elmegyek a hegyekbe jaccani :D
  • Sadun Tryst
    #64
    Sephiroth a 4. trailerben szólal meg, ahol azt mondja: "I won't be just a memory."
    itt megtalálható az összes trailer.
  • Sephi
    #63
    Kivancsi leszek kik lesznek a hangok az amcsi verzaban.
  • Seth
    #62
    Igen, de van egy korábbi trailer (ami úgy van összevágva, hogy több részletet mutatnak,több kis ablakban egyszerre), na és annak a vége ugyanaz mint az E3-as(sephiroth begyűn), csak előtte írják ki a címet és közbe beszél valaki. Na és az a hang nekem olyan Sephirothosnak tűnik :) a hanglejtés meg a hangszín pont passzol hozzá
  • Sephi
    #61
    A Trailer -ben van az a jelenet hogy Cloud nezi a Jenova sirt es kitor belole Sephiroth a kardjaval ... egy masodperc de az mindent ut :D
  • Seth
    #60
    öööö, nos lehet hogy nem ő az ,de abban a trailerben, amikor a végén a cím alatt beszél és "berobban" a képbe egy pillanatra
  • Sephi
    #59
    Miert mikor lehet hallani Sephiroth-ot hogy beszol?
  • Seth
    #58
    Szerintem nem Sephiroth lesz a tolószékes, nekem úgy hallatszott nem ugyanaz a szinkronja a kettőnek...bár lehet csak mert sérült azért tűnik másnak.
  • Sadun Tryst
    #57
    :D
    poén lenne :)