705
Miért ez a Nicked ? Hnnan ered ? Miért ez választottad ?
  • Willenbrock
    #705
    Willenbrock = Heinrich Lehmann Willenbrock az U 96 parancsnoka volt.Mikor regeltem ide akkor éppen a "tengeralattjárós" korszakomat éltem.
  • mark364
    #704
    mark364 azért mert blink 182 a kedvenc zenekarom de a mark182 már foglalt volt ezért beszoroztam kettővel a 182-t és így lett mark364:D
  • Desiderata #703
    a nicknevem ejtsd "dezideráta", jelentése: kívánságlista
    könyvtárakban van egy könyv, amibe beírhatod hogy milyen könyvet szeretnél hogy a könyvtár beszerezzen, ez a desiderata
    egyébként idegenszavak szótárában találtam :)
  • Freeda Krueger
    #702
    Spellforce és a Sacred játékokban ez a karakterem neve,és ezekhez kerestem valamit amikor idejutottam.:)
  • ChuckyHUN
    #701
    én is Kristóf vagyok keci:D
  • Jano
    #700
    Azé vok Jano, mer álandóan tékelek. :-|
  • Benny04
    #699
    igen
  • ronihun
    #698
    azértmert hunter az igazi nickem cska akkor noob voltam és amikor láttam h vna már ilyen név nem jutott volna eszembe h mondjuk oda irnám a kedvenc számom v vmi hanem inkább odairtam ahogy itthon hivnak (roni) ez az Áronbol ami a keresztnevem jött és utána irtam h hun(ugy ez meg a hunter böl) nnem azért mert hungarista vagyok
  • redbull0304
    #697
    Régen volt egy redbull-os dzsekim, belekerültem egy új társaságba és senki nem tudta a nevem, így redbull-nak vagy red-nek szólítottak! A 0304 meg a születési hó / nap... :) Mondjuk az óta már lekopott ez a becenév, egyébként mindenki a rendes nevemen szolit (Kristóf)...

  • Vegas
    #696
    4-én?
  • fsgh
    #695
    fsgh - egyszer egy regisztrációnál minden nick foglalt volt amit akartam és rábaszt@am a bill-re:DDd ez jött ki és ez is maradt már évek óta a nickem mindenhol...
  • N o N a m e
    #694
    Hátt ööö... mert... izé.. hosszú történet, elmesélem.
    Régebben egy bárban Countereztem és akkor Bin Ladenként öltem az embereket, aztán azt meguntam és kerestem egy furfangosabb nevet, Anonimous is akartam lenni, de az hosszú, meg olyan izé, Unnamed is felmerült bennem, de az nem tetszik annyira. Aztán elmentem telefont vásárolni és mikor megvettem akkor a jótállási lapra nyomtak egy pecsétet hogy NoName KFT. Ekkor leesett hogy ez kell nekem. Azóta vagyok NoName :)
  • kraawz
    #693
    nekem a kakóba mártott kalács állaga jut eszembe... nem túlzottan jön be a csajoknak :DDDDDDddd
  • kakaoskalacs
    #692
    :DDD
  • Benny04
    #691
  • Benny04
    #690
  • asfa
    #689
    mer rátenyereltem a billentyűre :)
  • kakaoskalacs
    #688
    kakakoskalacs azért mert aranyos :D csajoknak bejon :D
  • Narusco
    #687
    mert a nar az azt jelenti hogy tűz, a rusco meg azt hogy róka, egyben pedig tűzróka, mint firefox :)
  • kraawz
    #686
    linkin park<3
    crawling<3
    krawling<3 .. aztán valamelyik kockás időszakomban még vmi gamezillaznál voltunk,és oda kellett név vévére zje végződés

    kraawzje :]
  • Benny04
    #685
    Benny Benassi ;)
    és 4-én születtem...
  • Benny04
    #684
    +fav
  • ChuckyHUN
    #683
    Egyszer votlunk Tunéziában. Elsős voltam ,lebarnultam mint az állat:D
    Lett csoki aztán valahogy jött Chucky, azóta mindenki úgy hív
  • dragon11
    #682
    Kedvenc állatom xD nah jó ez poén volt..

    Am nem tudom, magától jött.;)
  • ScarY MAN
    #681
    mertcsak. ugy jott...mar vagy 7 éve.
  • FZoleee
    #680
    F a vezetéknevemből, Zoleee meg érthető (keresztnév...)
  • SötétBarom
    #679
    Mert jól tükrözi a személyiségemet -.-
  • Verseghy
    #678
    Nekem a vezetéknevem a nickem, csak eredetileg '-i' vége nem '-hy'. De így jobban hangzik, meg ott van a költő is, aki '-hy'-al írta a nevét.(Verseghy Ferenc)
    A Versy meg rövidítve:D
  • Hajnalcat
    #677
    Az sose lesz. :|
  • PíszLávJuniti
    #676
    csak mert világbékét meg mindent akarok.
  • Twetr0x
    #675
    L0L nekem volt már régen a nevem Cipralex, ami egy depresszió elleni gyógyszer
  • Divergencia
    #674
    loál :o
    régebben már írtál ide!
  • gnar killer
    #673
    anno poénból regeltem ide és ez jutott eszembe. azóta meg lusta voltam vmi normálisra cserélni (o:
  • Depridol
    #672
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1179498029
    hát ezért
  • Twetr0x
    #671
    Azért ez a nickem, mert egyszer eldönöttem, hogy ez lesz, és ez lett. Amúgy a nevem nem jelent semmit, nem kell értelmezőszótár, és nem kell megkérdezni
  • Vegas
    #670
    jo hogy felhoztam a topikt. nm.
  • Jimbo86
    #669
    Jimbo: South Park:)
    86: szerinted?:P:)
  • minigirl
    #668
    Asszem, már lényegtelen. :)
  • Challanger
    #667
    Eredetileg Challenger lett volna (mert szeretem a Dodge Challengert), csak véletlenül elírtam :D...így egy betű eltérés van. Aztán egyéb helyekre is (már szándékosan) a hibásan írt verzióval regeltem.
  • prezi
    #666
    lol...