68
fekete retek?
  • mikusmate
    #68
    Ömmm... és ezt valahonnan letölthető? Ha igen és esetleg mgosztanád velem a linket, akár pm-ben, azt nagyon megköszönném
  • OPM
    #67
    nekem szinkronos tv ripben van meg mind
  • mikusmate
    #66
    Na kívánncsi leszek él még-e a topik :P
    Magyar feliratot lehet valahol találni? Keresésemnek az eredménye csak egy angol felirat lett mind a 4 évadhoz, de jó lenne magyar... ha esetleg valaki tud benne segíteni, azt megköszönném.
  • Prof William
    #65
    Igen. Ebben mérföldekre normálisabb mint pl a Mr. Bean ban. Ebben egy hideg inteligens pali aki hülyékkel van körülvéve és ezt érezteti is velük rendesen. :) (Azok me nem fogják fel.)
  • OPM
    #64
    dilist? :D hát szerintem a legtöbb részben épphogy ő áll szellemileg mindenki más fölött.
  • black adder
    #63
    nagyon jo mindegyik rész.csak kár hogy Rowan Atkinson már megint egy dilist játszik
  • Prof William
    #62
    Nembaj... Én várni fogok Vipire... Kár hogy a Karácsonyi Éneken kívül az többi specialt nem fordították le magyarra... megnézném amikor az űrben vannak.. :)
  • savafan
    #61
    Megvan de elég szar minőségben:( Olyan kukába való minőség. A jobbik helyről még nem érkezett meg. Épp költözésben vannak és utána lesz csak meg.
    Szerintem jövőre lesz belőle valami:(( Sajnos.
  • Prof William
    #60
    A szinkron is óriási az egész sorozatban!!

    Savafan! Azóta már meg van a 2-évad is?
  • Prof William
    #59
    Vipera Jóarc marad = Boldrik a világ ura és Vipi a szolgája. :(
    Vipera ugyanolyan lessz mint régen. = Vipi a világ ura és Boldrik a csicskája... Mint mindig...

    - Apa én ezt már nem bírom! Úgy kezelsz mint egy gyereket! Most bevallom neked hogy terhes vagyok... meg ópiumfőggő is, és szerelmes vagyok egy Shelley nevű költőbe aki hirhedten buzi, és anya nem véletlenül halt meg hanem én öltem meg!

    - Nem vaj kicsdm, ne vedd a szivedre...
  • savafan
    #58
    a karácsony szellem az a Vipera karácsonyi éneke. amikor az elején ad mindenkinek mindent és jólelkű aztán elborul az agya és mindenkit elkerget jó messzire:)
  • Prof William
    #57
    Nekem a legelső sorozat em jött be... DE a többi kévétel nélkül mind!
  • Prof William
    #56
    Neeemmm... Vipit meglátogatja a karácsony (vagy mi) szelleme, éms megutatja az előző életeit/őseit. Kicsit összefoglaló rész... De nagyon humoros... főleg mikor a Viperák jövőjét mutatja meg... :)
  • savafan
    #55
    a Fekete vipera karácsonyi éneke. és állítólag van valami időgépes rész. ezt csak a neten lehet fellelni és az összes rész után forgatták. ha minden igaz
  • hmhm
    #54
    Külön álló részek mik vannak?
  • hmhm
    #53
    II. sorozat 5,6. részét most láttam nagyon állatság :8
  • hmhm
    #52
    éljen.4
  • savafan
    #51
    Nekem megvan az 1-3-4 széria illetve a karácsonyi ének dvd-n. Logók nélkül. Ha valakit érdekel dobjon egy mailt!
  • Punker
    #50
    nagyon jó :)
  • FrezeR
    #49
    uhh nem ismétlik a mait?:( fel akartam venni de nem tudtam hogy lesz:((
  • OPM
    #48
    egyik kedvenc részem
  • STREEX
    #47
    Elég véres volt ez lefejezés a mai részben.X)
  • Prof William
    #46
    Jeeee! Valaki majd digizze be a részeket!
  • [NST]Cifu
    #45
    CoolTV
  • OPM
    #44
    hol? :O
  • STREEX
    #43
    Mától újra megy minden szombaton és vasárnap 16.25 kor!!!
  • Enystone
    #42
    Sziasztok!

    Szeretném a kisöcsémet szülinapjára meglepni a Fekete vipera sorozattal (VHS-en vagy DVD-n). Ha valaki át tudná nekem venni (mert boltokban nem kapható) az összes részét, megköszönném (mind szóban, mind pénzben).

    Elérhetőségem: [email protected]

  • nemcsakfeel
    #41
    Cool on most a VH-s sorozat megy.
    Úgy emlékeztem, hogy az szinte nézhetetlen volt, de csalódnom kellett most. Egész jó.
    Sőt az első sorozatot most nézem, az is elég jó. Még régen, az elejéről lemaradtam, de ez a Richárdos sztori is egész jó.
  • prédikátor
    #40
    nem tudnánk összefutni DC-n, mert nekem hiányzik egy rész és a DC-röl eltüntek a jó minöségüek
  • OPM
    #39
    aha
  • Trade
    #38
    szinkronosban?
  • OPM
    #37
    nekem megvan az összes rész

    a Blackadder Millenium Special kellene márcsak jó minőségben
  • Trade
    #36
    Milyen szerveren van fent a sorozat?
  • FrezeR
    #35
    "A Fekete Vipera (Rowan Atkinson) génjei ezúttal az Erzsébet-kori Angliában bukkannak fel, Edmundba rejtve, aki nem más, mint ük-ükunokája a visszatasító ősnek"

    ez megy most, illetve kezdődik szombaton :)
  • nemcsakfeel
    #34
    mostanában melyik epizód sorozat megy?
    középkori? a best :)
  • Mentol
    #33
    A CoolTV-n adják a Hallo,Hallo sorozatot is!
  • Punkerwork
    #32
    nekem sincs COOL tv :(
  • Bandew
    #31
    Tom, nekem is azért jutott eszembe, mert láttam, hogy ott megy, csak sajna nekem nincs Cool TV-m. :-(
  • FrezeR
    #30
    igen, szombat esténként van és vasárnap délelőtt ismétlik meg. nagyon coool:)
  • nemcsakfeel
    #29
    úgy hallottam hogy a Cool tvn vasárnap délelőttönként megy műsoron. ha nem felejtem el, a következő részeket felveszem gépre, és közzéteszem.