214
A következő generáció
  • CHEAPBOY
    #14
    En valahogy nem varom auz uj generciuot ezekkelajelenlegiekkel is tokre jolellehet szorakozni minden evben kijon egy uber grafikaju vagytobb game.

    Vagy ezzelcsaken vagyo igy?:)Ti nektek mar hanyadekamai konzoloktudasa,hogy itt epekedtek az uj irant.Mibelesz az jobb,:)
  • Sephi
    #13
    Nem lesz szep ?:) Epp most nezem a Ratchet And Clank extre filmet a DVD-en hogy hogyan keszult a jatek. Ezek nem normalisak. En jatek kozben nem erek ra hogy megfigyejem a kornyezet sepsegeit! De most hogy lattam hogy csinaltak a playakat leeset a pofam.

    A Ps2 jatekok szepek es jok de sajnos nagyon keves jatek van amibe nincs monotonozas. Sok jatekba tele vana monoton dolgokkal. Ezzalat azt ertem hogy egy helyszin gyonyoru majd jon harom ami holt pasz.

    Remek pelda a Ghosthuter ahol van a temetos palya ami csucsig ki van dolgozva plusz egy elatkozott haz ami kintrol valamieszmeletlen. De aztan a mocsarba van egy falu ahol az egesz terulet ures fahazakbol al es keritesekbol. Na az kurva monoton volt. Meg ez van a jatek 80%-ra... sajnos.

    Nezd pl a FFX hol monoton? Az gyonyoru es 2001-ben keszult...
  • dikki*yysw
    #12
    Jók lesznek meg minden, de a szutyok tv-re hiába raknak akármilyen képet, nem lesz szép...
  • Davidus
    #11
    "Csak, mert magyarországon ezt az emberek nem használják ki az is más téma."

    Már hogy lenne más téma? Mi Magyarországon élünk nem az USA-ban meg Japánban. Majd ha nálunk is biztosítva lesz akkor lesz olyan szinten mint most PC-n.
  • Davidus
    #10
    Milyen téves infók?
  • Davidus
    #9
    "Jó lenne egy OLYAN SZINTŰ multizás mint ami PC-n megy"

  • Adi
    #8
    Ps2, X-en egyaránt...
    Ps2-nél havidíj sincs némelyik gamenél.
  • Adi
    #7
    Már van. Nem tudom, honnét veszed ezeket a téves infokat??
    Csak, mert magyarországon ezt az emberek nem használják ki az is más téma.
  • Neme.
    #6
    Csak ne legyen túl drága..
  • Davidus
    #5
    Jó lenne egy olyan szintű multizás mint ami PC-n megy. Sőt az igazi ugrás valóban ez lenne. Én csak akkor fogok PC-ről visszaállni konzolra ha ez bekövetkezik. GT5 multiban PS3-ra... AHHHHH
  • guardian hero
    #4
    A PS1 esetében a 2D-3D váltás volt nagy szám, úgyhogy én nem számítok óriási előrelépésre. Több poligon lesz, szebb effektek, de a lényeg ugyanaz marad. Esetleg az online multiplayer előretörése hozhat forradalmat a játékok terén.
  • Davidus
    #3
    Én most valami nagyon durvára számítok(mint anno a ps1)mert a mostani generáció nem volt valami nagy ugrás a 32 bites gápekhez képest. Asszem ha akkora kraft lesz a gépekben mint amekkorát igérnek akkor joggal várhatunk csodát:)
  • Davidus
    #2
    Végre láthatunk valamit abból hogy mit is fognak tudni ezek a gépek(prerenderelt tréler). Persze ez TV-n nem így fog kinézni de az XBOX(1)-es előzetesek se álltak olyan messze a végleges gémektől. Remélem a SONY is tervez valami hasonlót még ebben az évben.
  • Davidus
    #1
    Xbox 2 infók a GDC-n
    Birdy, 11:50 - Játék: GDC -

    (Homelan) A Bloomberg Japan információ szerint (nem éppen pletykalapról van szó) az idei GDC-n beszédet tart Robbie Bach a Microsoft Xbox divisió vezetője és felfed néhány infót az következő generációs hardware-ről. Szót ejt többek közt a várható játékokról és a konzol technikai specifikációiról, valamint kapunk egy hivatalos nevet és logót is. Várható, hogy egy prerenderelt trélert is kapunk, amely a várható játékok színvonálat fogja majd demonstrálni. Az idei GDC-t március 22. és 26. között tartják San Jose-ban és itt lehet nézegetni néhány ismerős előadót :)

    forrás: HARDWIRED