214
A következő generáció
  • PoisonChihuahua
    #214
    A legelső 60Gb-os PS3-ban volt szoftveres PS2 támogatás, de ezeknek a gyártását beszüntették. A most kapható 40 ill. 80 GB-os PS3-ban nincs PS2 támogatás.
    Lehet, hogy update formájában lesz majd valamikor PS2 kompatibilitás, de ez egyenlőre még csak a jövő zenéje.
  • alex88
    #213
    Hell!

    Lenne egy kérdésem.

    Ugye a 80G-s Ps3-ban csak szoftveres Ps2 támogatás van.Néztem egy online boltot, ahol a 80G-s Ps3 alá az van írva, hogy nem játszik le ps2 játékokat.

    meg akkor van ez a lista: http://www.ps3comp.com/view.asp?console=ps2/

    ezek melyik géppel kompatibilisek?

    köszi a segítséget előre is!

    hello!
  • Infshroom
    #212
    Hellosztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy a 80Gb és a 40Gb ps között csak ez a különbség vagy a 40-es az butítva is van?
    Mivel az egyik nagy bevásárlóközpontban most van egy véleményem szerint jóó akció ahol egy nagy full hds tv adnak meg egy 40Gb Ps3!
    Érdemes lenne e megvenni azt vagy külön tv és külön egy 80Gb Ps?
    Előre is Thx
  • Prince of Máté
    #211
    Ez az igazi multimédiás szórakoztatóközpont
  • narumon
    #210
    Hát arrafelé olyan túl sok részvényes nincs, akinek meg részvénye van az mind aktivan döntéshozó is.
  • UNREG
    #209
    Szerinted mit szólnak a részvényesek, hogy ömlik a pénzük egy feneketlen kútba?
  • narumon
    #208
    Mhm én pont forditva hallottam.
  • UNREG
    #207
    Erre ne vegyél mérget, korábban kijelentették, hogy ha a 360 is veszteséges marad, akkor kiszállnak.
  • narumon
    #206
    És ez még folytatódni fog. Előbb-utóbb az MS megnyeri a konzolháborút ezt sajnos, nem sajnos tudomásul kell venni. Ha tiz év mulva akkor tiz év mulva.
  • REAL_CIÁN
    #205
    Ez nem minőségi sorrend, hanem jött ahogy eszembe jutott. :D
  • Petyus_
    #204
    Killzone első helyen azért fáj. Plusz a legeslegnagyobb blockbustert bizony elvesztette a Sony (GTA). Egyébként igazad van, már el is határoztam, hogy előbb veszek PS3-at, mint X360-at. =)
  • REAL_CIÁN
    #203
    Ennyire ne legyél szemellenzős, ugyanazok frencsájzok továbbra is exkluzívak maradnak, amelyek naggyá tették a PS2-t és azok nem yamagucsi címek, hanem Killzone, GT5, FFXIII, MGS4, GOW és társai.
  • narumon
    #202
    Jah biztos lesz Ps3ra katoguri yamakuzi micsudicsa exkluziv.
  • narumon
    #201
    Ez minden konzolon igy lesz. A konzolnak nem az az előnye hogy "szebb" a game mint PCn hanem az, hogy "baráti" áron veszel egy olyan gépet ami hozza simán egy átlagPC teljesítményét. Ezenfelül amit megirnak rá játékot azt berakod és fut. Nem kell új videokártya új proci és mégtöbb ram. Én is Pcs vagyok egyébként de ez egy konzol vitathatatlan érdeme. Olyan haverok akik szinte csak autós és akció (erőforrászabáló) játékokkal játszanak, sikeresen használják a konzolokat, a Pct évek óta nem fejlesztették az megmaradt "multimedia center"-nek. A lényeg a lényeg hogy a PS3 sem lesz szebb mint egy modern PC.
  • Skynet
    #200
    Bocs de blueray ide vagy oda kb egy évig a ps3 megjelenése után DL lemezeken jönnek még csak a cuccok...:)
    Ps3-ra pedig messze lessz ennyi exkluzív,mivel az exkluzívok nagyrészét kifejezetten sony védjegy örzi..:)
    De ahogy érzed,megcsodáltam a gépet (box) és eddig kb semmivel sem láttam szebbnek mint egy mai komoly pc-n futó új gammánál...
  • narumon
    #199
    Ez szerintem már nem igaz. Ps3-ra messze nem lesz annyi exkluziv game mint Ps2-re volt. Minden jelentősebb game jön boxra is.
    Szerintem számitógép mellé kiválóan passzol egy Xbox360, a PCn futnak a stratégiák, az akcióra meg ott van az xbox360. pöpec. Nem mellesleg Xbox360-at lehet venni, lehet vele játszani. Mire a Ps3-at itthon meg lehet venni és még játékot is tudsz rá irni (Blu Ray rulez) addigra én már szarrá játszottam magam xboxon...
  • Skynet
    #198
    Boxot semmiképpen főleg ha van szgéped..:)
    vagy ps vagy nintendo gép....Az ok egyszerü.
    A box játékok 90%-a megjelenik más konzolon vagy pc-n a maradék 10% miatt meg nem vennék boxot...Már csak azért sem mivel a többi gépen a saját exkluzívok kb 30-40%-ot tesznek ki és ezek messze überelik akármelyik box játékot (pl Gran turismo,Metal ear,Zelda,és még lehet sokáig sorolni)....
    Ps vagy nintendo kérdésben pedig inkább az a döntő mit szeretsz jobban...Ha jobban fexenek az akció,horror és egyéb neméppen gyerekeknek készült jáátkok akkor egyértelmüen ps. Nintendo gépen is vannak hasonlóak de minimális mennyiségben,a nintendo inkább az aranyosabb játékokra és szórakoztatásra épül.
    Amúgy boxot azért sem vennék mivel az új nintendo és a ps3 megjelenésétől számítva kb bukás az egész (már most is erősen nevetségesek az eladások)...
  • sector512
    #197
    LOL most nézem hogy egy tavaj decemberi hsz-re válaszoltam
  • sector512
    #196
    Meg fogsz lepődni ha azt várod hogy kijön a ps3 és egyből jobbak lesznek a gamék. John Carmack nem véletlenül áll ki az xbox mellett. Mire megtanulnak rendesen fejleszteni a ps3-ra még megjelenéstől számított egy-másfél év legalább...
  • bubi07
    #195
    xbox vagy play station- vegyek
  • Banyapapa
    #194
    678 boci napolini.
  • bubi07
    #193


    Mennyibe kerül a Play Station
  • Beni521
    #192
    HÜLYESÉG! NINCS XBOX2! XBOX360 VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Solidus
    #191
    Ehe,ehe...Ez nekem csak jó hír.Köszike
  • Super Mario
    #190
    Akkor mikor jelenik meg?
  • REAL_CIÁN
    #189
    Akkor fogják bemutatni, nem akkor jelenik meg.
  • Super Mario
    #188
    Nintendo Revolution 2006. májusában!!!
  • BONO
    #187
    Ugy kell nekik...
  • RelakSfromhome
    #186
    xbox360 betiltott reklámot láttátok? :D

    HARDWiRED

    Egyébként mekkora bunkóság már lentebb a képlopásos szöveg?!
  • BONO
    #185
    Szerintem tudom mivolt a képeken látható Xboxoknak a baja a Sony TV!
  • BONO
    #184
    Hát és szarkezdésnek lehet kula a befejezése is!
    Klikk ide!
  • BONO
    #183
    Felcsigáztál qrvára várom már elkezdek gyüjteni!
  • Solidus
    #182
    Elnézést,blu-ray...:)
  • Solidus
    #181
    Azt a dvd-ét Blue-Ray-nek(bizonyos holocd) hívják...A PS3 AZT IS fogja olvasni,nem úgy mint az xbox360.Megközelítőleg az ára 130000-180000(lehet hogy kevesebbről tudtok,de talán emlékeztek még rá hogy mennyiért lehetett megvenni az első évében a PS2-őt...).Az alapgépben nem lesz vinyó és olcsóbb is lesz(de szerintem ez hülyeség),a bővitettben lesz vinyó.Szerintem nem fognak sonyék ezzel szórakozni.Hordozható-kivehető vinyó.Ezesetben valóban nem kell chip a gépbe,mert ugye az xboxat is úgy buherálták meg hogy a vinyóra irtak fel progit.Minek chip ha van vinyó.Viszont nem tudom azt hogy a blue-ray mennyire lesz írásvédett.De szerintem ezt is megoldják.A joy az nem tetszik,de amit tudni fog a gép!Az xbox360 elbújhat majd szégyenében.Mondjuk a jó cuccokat(MGS4,RESI5) 2007 végére tervezik kiadni.Ha valakit érdekel miért lesz jobb a PS3 mint az xbox360 az látogasson el az ign.comra.Egyébként ami nagyon is érdekel az a revolution.Hiszen a gamecubot is hogy lenézték...Pedig mennyire jó kis gép.Üti grafikában a PS2-őt(Pl:Resi 4).A játékok írása kezdetben könnyű lesz,hiszen dupla DVD-n jönnek(mint a satnya xbox360-ra),aztán jön a blue-ray!25-50 gigáig...Ehhez vegyél blue-ray írót(még nem is forgalmaznak)ami nem 5 forint lesz.Főleg a másolásvédelmét hogy fogják kikerülni?
  • Super Mario
    #180
    De még hogy milyen szép a Revolution!
  • BONO
    #179
    Tényleg nem kell majd chippelni a PS3-at ez tutti?
  • Duddits
    #178
    Tessék átnézni az XBOX360 topikba!
  • szanics
    #177
    Főleg azért lesz könnyebb, mert nem kell majd chipezni, hanem a gép alapjáraton lejátssza majd az írott cuccost.
  • Sheva07
    #176
    hol??????
  • Sheva07
    #175
    szeva iit van a link ahol ott van hogy kivehető lesz a vinyó

    Végre valahára felismerte a Sony, hogy milyen nagy haszna van egy alapból beépített merevlemeznek, sőt rögtön úgy tervezték meg a dolgot, hogy kivehetővé is tették egy 2.5 colos rack formájában. Így aztán mindig lépést tudunk majd tartani az éppen aktuális méretekkel. Azonban arra kiváncsi vagyok, hogy a merevlemez megléte vajon csak megszorozza, vagy egyenesen hatványozni fogja-e a PlayStation 3 játékok kalózkereskedelmét...

    http://www.playware.hu/index.php?page=cikk&id=507