30
Nemesis of the Roman Empire
  • wmirko
    #30
    Szerintem is egy nagyon jó játék, amiben nem az számít ki tud több egységet csinálni, hanem van benne stratégia is. Multiban pedig egyenesen felejthetetlen. Ha valakinek meg van és szeretne multizni az írjon az [email protected]!
  • tudatalan
    #29
    Ez egy nagyon jó játék! Nagyon jó gyors harcok meg minden nagyon kis tip top játék. Jó a történelemhüség nem az erős oldala de ez nem számít.
    Ajánlom mindenkinek
  • Hawk06
    #28
    Naná,valójában én most kezdtem neki:D:D
  • Szewy
    #27
    játszik ezzel a tök jó játékkal még valaki?
  • grebber
    #26
    Megkésve bár de törve nem..... :))

    Nem kéne mert nem jó.Jó szép de mégsem jó.
  • Drend
    #25
    Miért? Kellene?
  • grebber
    #24
    Játszik még ezzel valaki???
  • Methylisocloro
    #23
    ??????
  • grebber
    #22
    Heh ráéreztem a lényegre már tudok naggyából mindent!!
  • gyraph
    #21
    En peldaul mar toroltem a jatekot, nem azert mert rossz, csak nekem nem hozza azt a hangulatot, amit en szeretek: AOE, AOM, Rise of Nations stb.
    Ettol fuggetlenul szerintem mindenkepp erdemes kiprobalni, mert tenyleg igenyes.

  • gyraph
    #20
    P4 [email protected] 800FSB, Radeon9800PRO, 512 DDR400, Windows XP+SP1.
  • zoli80
    #19
    bár csak rákukkantottam a celtic kingsre anno de az mintha nem igy nézett volna ki.
  • grebber
    #18
    Na én kiprobáltam első ránézésre jól néz ki csak egy baj van nem tudom mit hogyan kell benne csinálni! :(
  • grebber
    #17
    Na véleményt irjon már valaki!!!
  • a.carkey
    #16
    Megkérdezhetem a min nyomatod? W98 vagy XP, kártya, stb.?
  • GaVino
    #15
    Ha kipróbálta vki, írjon egy rövid véleményezést PLS. Nagyon jó lenne, ha végre lenne egy valóban jó kis új stratégiai game.
  • a.carkey
    #14
    Bebaszok a videókártyámtól. Tököm tele, hogy mindig van valami ... Kénytelen leszek cserélni. (Farstar, Splinter, Nemesis, stb. nem futása már kissé idegesít.)
  • gyraph
    #13
    Valoszinuleg nalad van a gond, mert nalam megy simanszki.
  • a.carkey
    #12
    Ez visszavág desktopra indításkor. :(

    Immersion féle törés.
  • gyraph
    #11
    Nekem szimpatikus volt korabban is. Raadasul mindenhol jokat irnak a jatekrol. En szedem ezerel.
  • antijedi
    #10
    celtic kings engine? akkor asszem le se szedem... :/
  • grebber
    #9
    Kiadták a gamet!!!!Remélem kira lesz!

    2004-03-26 Nemesis Of The Roman Empire (c) Enlight Interactive 47x15 MB IMMERSION 6.6
  • a.carkey
    #8
    Sajnos vsz ez is szar lesz, ugyanis Celtic Kings "engine" és játékmenet, csak most Rómával ...
  • grebber
    #7
    Friss infok + megjelenési dátum!
  • gyraph
    #6
    Eleg jol mutat a game es jo kritikakat is kapott. Ha csak fele olyan jo lesz mint Rise of Nations, akkor en mar el leszek vele. Varom nagyon.
  • grebber
    #5
    Jó lesz ez agame nekem bejön!!
    A megjelenésről annyit hogy a honlapja szerint már 5 napja megjent tehát pár nap és már játszhatunk is vele (vagy nem)!
  • Gear
    #4
    Hmm..1 újabb AOE.
  • neménvoltam
    #3
    mikó:
  • grebber
    #2
    Weblap!

    Hamarosan érkezik!
  • grebber
    #1