186
miket irtal dolgozatba ami vicces?
  • CSOCSO
    #106
    tizenhat esss:)))) NAH EZ MEREDEK:) LOLLER
  • Vlala #105
    ...meg a Hókarú Nyuszika az Odüsszeuszban.
  • dunga
    #104
    hmm
    ez tavalyi cucc, de most lett felrakva :]
  • dunga
    #103
  • dunga
    #102
  • Eye-scream
    #101
    Ezt múlt héten mondta az észlény osztálytársam bioszfakton(!!!) feleletben:

    -A szimbiózis kölcsönösen előnyös együttélést jelent. Ilyan figyelhető meg a pillangósvirágú növényeknél, amelyek gyökérgümőin baktériumok élnek.
    -Jó, és ez miért ekőnyös?
    -Hát, a baktériumok nitrogénnel látják el a növényt.
    -Helyes. És miért előnyös a baktériumoknak?
    -...öööö...hát azoknak nem előnyös, hanem megdöglenek...
  • magus
    #100
    mostani erettsegikre lehet poenosokat irni. PL. kerdes hogy a nemesi tarsadalmi harcok romaban idejen a plebs mit csinalt. statisztalt bazmeg. en ezt irtam be, es tenyleg ezt tette...
  • ranGer2
    #99
    Töri felelet by HKSPatrick

    -Nah Tamás látom nem tudsz semmit...
    -háátöööö
    -áruld már el hogy akkor mit tudsz vagy mi érdekel??
    -Hátööö a másdik világháború az jóó
    -Jolvan akkor mondj arról vmi-t pl: Mikor dobták le elsőnek az atomot és hova?
    -Hááááát B17 esekkel dobták le amikre nénik voltak festve...

    -Jolvan Tamás ülj le... :DDddd
  • Killgore
    #98
    Tanár: "távol maradt" - Két szóba írjátok hogy távol, és külön hogy maradt!
  • tomsolo
    #97
    ...és akkor Hamlet ellopta gyűrűt....
  • hen-tes
    #96
    :(((
    kár azért a pillanatért :)
  • RelakS
    #95
    Ma sem tudnék mivel :(
  • hen-tes
    #94
    hehe :D
    nem csináltál képeket ? :DD
  • RelakS
    #93
    Hát olyan csattanást még tutira nem láttál ;-)
  • hen-tes
    #92
    LOL :DD
    geci
    megnéztem volna! :D
  • RelakS
    #91
    Naná, a pofa lelépett az előadóból :D A tanerő meg folytatta, úgyhogy alhattunk tovább :D
  • hen-tes
    #90
    lol :DDDD
    szegény gyerek
    tanár mit szólt ?
    utána kizavarta ?
  • wizy
    #89
    mi is irtunk nemrég fizikából (nem nagyon tanultam rá)
    1.kérdés: mi a lendület?
    Válaszom: amikor a test álló helyzetéből elindul, azaz lendületet vesz:-))
  • RelakS
    #88
    Fősuli, olyan diszkrétmatek tanerő, hogy a saját magyarázatába beleköt. Első előadáson tapsviharban törtünk ki, olyan elmeháborodott volt.

    Egyszer kiszúrta, hogy egy csávó az előadás alatt szexlapot sasol (első sorban :P). Elkezdett neki valamit papolni, meg hogy azonnal adja oda az igazolványát. A csávó persze beszólt, erre kizavarja a tanerő. Az előadóban a padokat úgy képzeljétek el, hogy kb 15-20 arc fér el egy sorban, de csak két bejárata van a két szélén, a srác persze a kellős közepén ült. Összepakolt felállt, fellépett a padra, majd valamiben megbotlott, és a mi szemszögünkből bezuhant a pad mögé :D A gyerek teljesen eltűnt :D

    A másik történet vonaton történt. Két agybannagy csaj fizikázik:
    -A futó "tizenhat-ess" alatt teszi meg a kört. Mi az ess? Az út? Mi értelme ennek? ... ILYEN HÜLYE FELADATOT!!! (én meg majdnem felröhögtem :D )
  • hen-tes
    #87
    istenem..
    múlt héten írunkt fizikából.
    csak én betegvoltam és most láttam mien kérdések voltak a dogában
    nézem egyik csaj dolgozatát....
    LOL
    kérdés:
    Mi az az égitest amelyiknek saját fénye van
    válasz:
    NAP
    ....
    kérdés:
    mi az az égitest amelyik a nap körül kering és nincs saját fény:
    FÖLD

    bazzeg..
    olyan hülyék hogy már fáj!
  • Balo
    #86
    Erről nekem is eszembe jut egy hasonló.
    Angol órán ülünk, előttem egy rossz pad. Ezt mindenki tudta, csak az új angoltanárnem. Hát szépen ráült, és nagyon szép ívben esett hanyatt elégggé nagyot.
    Majd megszólalt: "Juj ez fájt"
    Erre mindenki elkezd röhögni.
    Erre: "Köszi, hogy nem röhögtetek"
    Dőltünk a röhögéstől :D
  • szurmakotium
    #85
    wtf?
  • hen-tes
    #84
    lol :)))
  • Factor_007
    #83
    és gondolom 20-30 ember körberöhögte...:)))
  • N.E.O.!!!
    #82
    Szemünk közepén van egy nyílás, amely mindenkinek fekete, mivel fejünk belül üres és sötét.
  • kiserik
    #81
    Gimiben, nyugdíj előtti tanárnéni ült a széken és nagyon mocorgott rajta. Ezt addig csinálta, míg le nem esett a dobogóról székestül.Szegény öreg néni elterült, mint a nagyalföld.
  • Faki
    #80
    Ja még egyet mesélek.
    Ált isk. osztályom nagyon kész volt. Legrosszabb gyerekekből lett összeválogatva :)
    Magyar óra, becsengettek 10 perce, oszály őrjög (szokásos krétacsata, rohangálás). Tanárnő siet be, 25 nagyalakú füzet a kezében (kijavított fogalmazások). Annyira sietett, hogy megbotlott a küszöbben és bebaszódott mindenestül. Füzetek szálltak, tanárnővel együtt.
    Hjajj régi szépidők.
  • kiserik
    #79
    Lehagytam,hogy ezeket poénból mondtam.
  • kiserik
    #78
    Biológia órán:
    Tanár: Miért veszünk levegőt?
    Diák: Hogy meg ne fulladjunk.

    Tanár: Miután a falatot lenyeltük, hogyan jut el a gyomrunkba?
    Diák: Leviszi a gravitáció.

    Irodalom:
    Tanár: Hogyan érkezett vissza Bánk Bán a városba? (helyes válasz: titokban)
    Diák: Lovon.

    Ez a diák én voltam, s míg valaki ilyen hülyének néz, ezek nem feleletek, vagy dolgozatok voltak, hanem csak órai 'beszélgetések'. Az irodalom az doga volt.
  • Faki
    #77
    Mai napig nagy spanom a gimiben a padtársam volt. Töri órán a tanár nagy komolyan mondja az anyagot. Egyszer csak hűbériség helyett hűbérisegget mondott. Körbenézünk ketten, senki nem vette észre csak mi (első pad). Elkezdtünk röhögni mint állat, taknyom is folyt a röhögéstől :) Hát nem kiszúrt a tanár...
  • LittleL
    #76
    Fizikaórán volt egyszer :

    - Oszcilloszkóp. ( mondta a tanár)

    mire valamelyik gyerek.

    - Egészségére tanár úr.

    ( mindenki feküdt a nevetéstől)
  • Faki
    #75
    8.-ban egy srác, aki nem a szorgalmáról volt híres, felet fizikából:
    Tanár: Mi az ellenállás mértékegysége?
    Gyerek: ÖÖÖÖ
    padtársa meg poénból súgta, hogy volume
    Aztán be is nyögte a nagytudású felelő :) Tanár meg eléggé bekattant, srácot el is kaszálta évvégén.
  • ranGer2
    #74
    Nah és ahhoz mit szóltok mikor anno általános suliban dogát irtunk a Pál utcai fiúk cimü akármiből és a srác valami olyasnit kérdezett tőlem hogy : hova zárták őket.. ? és mivel én sem tudtam a választ a kérdésre azt feleltem KARANTÉNBA .. a legnagyobb gáz az hogy a gyerek fullosan bevette és bele irta a dolgozatába! LOL!
  • Nefasturris
    #73
    Na ez nem olyan nagy vicc: haverom nyelvtanórán ezt írta válasznak, ilyen hüje krédések voltak történelmi személyekről, íme: Petőfi Sándor felesége: Petőfi Sándorné :PP

    Bár ez nem dolgozat volt hanem feladat...
  • N.E.O.!!!
    #72
    -t
  • N.E.O.!!!
    #71
    A gólyának nagyon hosszú lába van, ami egészen a földig ért.
  • szando
    #70
    biosz, földigiliszta szaporodása:
    a földigiliszta szaporodása az élővilág talán legundorítóbb szaporodása. annyira undorító, hogy a hányinger kerülget ha rá gondolok is. éppen ezért nem tudom leírni, de kérem adjon rá maximum pontot, mert tudom.

    ez kb. olyan válasz, mint hogy: "erről nem beszélhetek, mert tiltja a vallásom"
  • batman
    #69
    Anno középiskolában a legrövidebb történelem feletet így hangzott. Az ókori Róma volt a téma, és az egyik kérdésre ez a válasz érkezett:
    - Pompeiusnál megverték Brutust és seregeit...

    Eddig jutott a hölgy. :)
  • Hunnenkoenig
    #68
    Egyszer egy haverom egy magyardogaban a tüzoltosag szoban mindent helytelenül irt, amit csak lehetett.
    Nala igy nezett ki: túzőltőség.

    Nem igazan vicces, de masra nem emlekszem. Ez valamiert megragadt bennem :-)

    Ja es egyszer egy haveromnak töriböl kellett volna felelnie a kettesert, de nem tudta az anyagot, erre megkerdezte a tanart, hogy mondhatna-e inkabb egy viccet?

    Mondhatott.

    Kapott ra egy ötöst, mert a tanar dölt a röhögestöl es igy atment kettessel ev vegen :-)
  • Hunnenkoenig
    #67
    Ne mondd, hogy manapsag komolyan ilyesmiröl irtok dogat!?

    Nalunk meg nagy szemermesen egy szexologus tartott felvilagositast valahol 8. ev vegen :-)

    Nekünk kinosabb volt, mint neki :-)