553
Earth\'s Special Forces Evolution Mód
  • Endymionsan
    #553
    A sima ESF 1.2.3 nem tartalmazza az SSJ4 alakot, de még csak az SSJ2-őt sem. Az alap mód mindössze az sima alakot, és egy átváltozottat tartalmaz. Ahhoz hogy SSJ2, vagy akár SSJ4-é változhass, szükséged van még az ECX RC2 addon-ra, és mellé a Big Pack 8.4-re. Ezek mind megtalálhatók az ESF hivatalos oldalán, és egyszerű a telepítésük. :)

    Én nemrég raktam fel a játékot nosztalgia kedvéért, és nem is tudom... viccen kívül jobban leköt mint Battlefield 3. Nem csodálom hogy kiskoromban oda voltam ezért a kis hülyeségért. XD
  • Gábor98
    #552
    sziasztok
    segítséget szeretnék kérni. Nekem meg van a dragpn ball esf 1.2.3 és nem tudodk ssj2,ssj3,ssj4 é változni csak ssj1 -é. nagyon hálás lenék ha valaki segítene nekem.KÖszike
  • krisz1717
    #551
    Hello gyertek a szerora

    esf-fun
    jelszó: esfhun
  • vityo95
    #550
    Sziasztok nekem lenne 1 kis bajom a játékkal :SS ahogy tölti be a játékot utána egyszer csak kilép magától :S ez mitől lehet? :/
  • boateng
    #549
    köszönöm szépen megpróbáloma linket:D
  • Andrew0514
    #548
    Brobáld meg ezt igaz angol nyelvű de nekem megy.http://www.2shared.com/file/_DfiGW-h/Cs16-Esf123-EcxRc2-BigPack.html
  • Andrew0514
    #547
    Valaki tudna segiteni hogy tudok szerverhez csatlakozni mert én hiába frísitem a szervert nem talál eggyet sem vagy hogyan csatlakozhatok. Angol nyelvű a játékom de már kitapasztaltam hogy, hogy és merre. de magyar szervert nemtok felvenni valaki HELP
  • boateng
    #546
    helló!mióta felraktam a 8.4-es model packot nem akar betölteni a játék.megáll ott hogy verifyig resources.ha tudtok segíteni akkor írjatok légyszi.előre is köszi
  • SongokuHungary
    #545
    Szevasztok

    Probáltam interneten csinálni szervert ment is de hát néha jött egy kis lagg
    hamachin meg jobban müködik :)

    Gyertek a hamachi szerveremre azt mehet a menet :D 1.5Mb a feltöltés nagyábol elbirok pár embert lagg mentesen aszem



    Ide gyertek

    Hamachiszoba
    Név:ESFHUNGARYGOKU
    Kód:ESFHUNGARYGOKU Várlak titeket viszlát addig.
  • SongokuHungary
    #544
    Bocsánatot kérek tévedtem a leirásban azt irtam hogy a big pack 8.4 et a cs 1.6 mappába kell másolni de nem gondolkoztam miért nem tudok ssj4 é alakulni goku val bárhogy probálkoztam sose sikerült pedig néztem youtubot is igy hát fogtam a big pack 8.4 et és esf mappába telepitettem a cs 1.6 mappán belül és hát megy
    ugy hogy elnézést
    A big pack 8.4 et csa 1.6 mappán belül az ESF mappába kell telepiteni :S sorry
  • SongokuHungary
    #543
    Természetesen Tudok Hamachis szervert csinálni és internetest amihez nem kell hamachi:)
  • SongokuHungary
    #542
    Sziasztok csináltam egy Zip filet amibe beleraktam a cs1.6 ot esf 1.2.3 at ecx rc2 öt és a big packot
    ami kell az esf multihoz mert mindig csak keresgélni kell a neten meg minden és csináltam leirást hozzá hogy hova telepitsed:)

    Erre az oldalra updatáltam fel:
    http://www.2shared.com/file/_DfiGW-h/Cs16-Esf123-EcxRc2-BigPack.html --> leirásban rar helyett Zip van oké sorry :D

    Ha leszedtétek és feltelepitettétek akkor csatlakozzatok a szerveremre
    már 4 en nyomjuk:) hát mit mondjak lagg mindig 40 körül van szoval laza :D
    Msn:[email protected] ha akarjátok vegyetek fel msn en hogy adjak ip cimet amikor benyomom a szerver
    Na szevasztok azt majd találkozunk ha kedvetek van. :)
  • Pedróóó
    #541
    Sziasztok!
    Most kezdtem a játékot és még nem nagyon vágom mi hogy megy :(
    Feltudna vki venni msn-re?([email protected])
    Ja és még vmi :) Hogy lehet nagy mértékben megnövelni a KI-met?:)
  • Ronon
    #540
    Van esf szeróm, illetve tudok szervert csinálni...segítek azoknak akik csak most kezdték, segitek mindenben amiben akarjátok...

    vegyetek fel hamachira...

    név: ronon123
    jelszó: esf

    aztán nyomjuk vakulásig a játékot.

  • Ronon
    #539
    hahó
  • bambabimbo
    #538
    Segítsetek, hogyan lehet közelharcolni, semmire nem megyek, vagy legalább mondjátok meg h melyik a közelharc megfelelője, pls!
  • thedevil666
    #537
    Hali all!
    nekem az a baj, hogy nem tudok átmenni ssj2-be :S
    megyek gohan-nal, és feltöltődik a csík, megnyomom az y-t és átmegy ssj1-be!ezután megitn feltöltődik a csík, megnyomom és semmit sem csinál :S 1v1-be játszok cell mapon!valaki segítene, hogy tudok átalakulni ssj2-be és ssj3-ba? köszi előre is!
  • krisz1717
    #536
    nekem aszt irja ki hozy ez a hálozat nem létezik!
  • krisz1717
    #535
    de hogyan kell hamachin keresztül csatlakozni a szervere?
  • szivuka2
    #534
    hy vagy jöhettek ide is
    neve:esf-hungary
    pass:esf
    itt is van sok player:D
    am az elöbinél a név nem DanitoSSS hanem DanitoSSJ:)BOCS all
  • szivuka2
    #533
    hello all látrehoztam hamachin 1 hálózatot
    neve: DanitoSSS
    pass:esf123
    aki akar feljöhet aztán csinálhatok szervert és tolhatjuk:D
    na majd gyertek:D
  • krisz1717
    #532
    hello
    ha megprobálok csatlakozni a dedictated servere akor eszt irja ki:
    cache try alloc 1796080 is greater then free hunk.
    és nem tudom hogy mit csináljak kérlek segitsetek
    elöre is köszi!
  • sövény
    #531
    Ohh,köszi szépen a segítséget,viszont nem tudsz egy linket küldeni ahol a bigpack 8.4-et és a power changert le tudodm tölteni?
  • roland4
    #530
    Én leírom neked..Nah , szal ugy kell hogy a Counter-Strike 1.6-ot felteleptied madj az Earth Special Force 1.2.3-mat felrakod a cs mappájába majd utánna az ESF EXC RC2-öt a Countert Strike mappájába majd felrakod a bigpack 8.4-et és a power changert hogy betudj menni ssj4-be gyorsan meg stb.. és az asztalon lévö ikkonnal elinditod és jo leszz.. :D
  • sövény
    #529
    letudná nekem írni valaki részletesen,ha nem nagy baj,hogy hogyan is kell akkor most jól felrakni ezt az egész hacukát? előre is nagyon szépen köszönöm =)
  • krisz1717
    #528
    hello a ki növeléséhezezt töltsétek le:http://rapidshare.com/files/118712664/esf_powerlevel_changer.amxx
    utána cináljátok eszt:http://www.youtube.com/watch?v=NJViQ7EYRxM
    it látjátok hogy mit kell csinálni!!!
  • krisz1717
    #527
    bocsi server van ami müködik is?
  • krisz1717
    #526
    hello kérdezni akarom van kod a ki-hez?
    elöre is köszi
  • roland4
    #525
    hi all!! hogyan kel megcsinálni az esf ecx rc2-öt?? mert nemtom és részletesen valaki leirja?? meg ha felraktam valahogy az ecx rc2-öt és mikor elinditom a mappot akor kilök ez mitöl van?? pls help mert akarok rajta játcani pls help!!!! MSN-em : [email protected]
  • krisz1717
    #524
    hello
    az miért van hogy néha ha megölök valakit vagy megölnek több milliot nö a KI-m de van hogy csak pár ezret?
    És mi a kod ki növeléséhez? mert mindent probáltam de nem sikerül
    légyszi segitsetek köszi elöre is!!!!!!!!!!!!!!!!
  • raiken
    #523
    Ha nincs felrakva a bigpack 8.4 akkor nem tudtok átalakulni ssj4-be. Nekem is ez volt a gond.

    @et7465:
    f9-el elő tudod hozni a radart, amivel megtalálhatod a kristálygömböket. A karaktereket pedig a models mappába kell rakni.
  • sadi57
    #522
    sziasztok! az lenne a kérdésem, hogy a CS 1.6 eredetin jó hozzá? mert én felraktam és csak a CS indult el. vagy töltsem le torrent-ről a half-life-ot és arra másoljam rá, de akkor meg hogy fogok neten keresztül játszani?
  • et7465
    #521
    Hello!Megtudjátok nekem mondani hogy mi van akkor ha nincsenek sárkánylabdák?
    felraktam az alapjátékot az ecx rc1-rc2 is megpróbáltam meg a bigpack 8.4 is felraktam.
    +azt sem tudom hotgy hogyan kell megcsinálni hogy több karakterem legyen mert csak 8 van!

    Előre is köszi!
  • viktordome
    #520
    Hello! Hogyan lehet az esf 1.2.3-ban átváltozni ssj3 goku-val vagyok és ssj4 be már nem bírok akár hogy próbálom!!
  • Dani95
    #519
    Hello!Hogyan lehet hamachin játszani????
  • Zives
    #518
    a Z gomb vagyis az Y mert ott a z az í és az y a z de nyomd meg az Y-t azt hello de 1 napja se tolom.D de valaki mondja már meg h h tudnék netre menni.D
  • viktordome
    #517
    Hello ! Hogyan kell átváltozni a dragon ball z Earth's Special Forces-ban! vagy is arra gondolok hogy melyik gombbal lehet a játék alap beállítása szerint?? Előre is köszi !!!
  • sövény
    #516
    és mit írtál be és hova hogy működjön ez a cheat?:P
  • Super Vegito
    #515
    Én nekem van cheatem ssj 4 goku ba vok és 600000000 felett van a kimXD
  • sövény
    #514
    mitől van az, hogy hiába van 12 millió energiapontom, hiába van 8 hp,de ha megnyomom az átváltozás gombot,akkor csak ssj-be fejlődik át, s nem kid gokuvá:S?