209
The Day After Tomorrow
  • Sephi
    #9
    Szvsz egy amerikai rendezo nem fog olyan filmet csinalni egy katasztrofarol ami mondgyuk lengyelorszagban tortenik bazz :))))
  • Davidus
    #8
    És a tökéletes katona? Király film volt az a maga idejében!
    Kemény vagy mint a bakaszar közlegény:P
  • _Vegeta_
    #7
    Imho az indepence day nagyon nagy film volt, igaz kicsit tul amcsis volt.. (szinte csak az usarol volt benne szo)
  • Sephi
    #6
    Szvsz a Fuggetlenseg napja eszmeletlen jo film volt bazeg.
  • Bandew
    #5
    Hát szerintem ez a film egy nagy rakás sz@r lesz!
    Az egyetlen film ettől a rendezőtől ami egy picit megfogott, az a Csillagkapu volt.
    De a Függetlenség napja... Pfff...
    Annál bénább amcsinyálazást még életemben nem láttam (még a valóságban sem).
    Godzilla is hihetetlenül unalmas volt, azt hittem elalszom a film alatt.
    Semmit nem nyújtottak ezek a filmek, semmit! Akár az újgenerációs videókártyák tesztvideójai is lehettek volna, hisz csak a látványon volt a hangsúly.
    Roland Emmerich tökéletesen tükrözi az amerikaiak filmes igényeit.
    Annyiszor elpusztította már New Yorkot, és én már annyira unom.
    De egye fene elmegyek majd a moziba, és megnézem. Hisz én addig nem nyílváníthatok véleményt erről a filmről.
    De már látom előre, hogy mikor kijövök a moziból, csak azt fogom érezni, hogy mást is csinálhattam volna ez idő alatt.
    Ha nem így lesz, akkor kellemesen csalódom.
  • zaki
    #4
    bocsánat, a 8. a filmbeli örökranglistán a Függetlenség napja
  • zaki
    #3
    Emmerich rendezte még többek között a Csillagkaput (nem láttam), és a Van Damme-os tökéletes katonát (amiből kijött egy döbbenetesen szar 2. rész 5 éve, minden idők 1ik legszarabb filmje...)
  • zaki
    #2
    május 27-én jön Roland Emmerich új katasztrófafilmje. tuti siker, olyan filmeket rendezett, mint a Függetlenség napja (filmbeli örökranglistán a 9. 811 millió dollárral), Godzilla, a hazafi.

    itt a film hivatalos honlapja, nagyon szépen meg van csinálva.

    2 trailer van eddig a filmből, az 1iket le lehet tölteni, ill. meg lehet nézni a hivatalos honlapon, a másik az új, azt innen lehet letölteni.

    engem a hideg kirázott az előzetesek láttán. csípom az ilyen jellegű filmeket, én már nagyon várom
  • Sephi
    #1
    Ez sem lehet tul rosz film. Kivancsi vagyok ra 1000-el