209
The Day After Tomorrow
  • Csacsi
    #49
    Kijött egy újj trailer. Hardwired-ről letölthető.
  • zaki
    #48
    fasza plakát a filmről

  • Tikal #47
    Csak kár hogy az eredeti filmek mondanivaloja, varázsa elveszik fos amcsi remakekben...

    "Fikazni nem kell a filmeket sem es a rendezöt sem. Ha nem tetszik a müfaj, ne menj be a moziba. Ilyen egyszerü!"
    akkor kit fikázzak? Nyilván a rendezőt fikázom hogy ilyen szar filmet csinált, a filmről meg nem lkothatok véleményt ha nem nézem meg, tehát meg kell néznem, és be kell ülnöm a moziba.

    "Az intellektualis szövegedet meg elersztheted intellektualis forumokon. Itt szerintem senki nem kivancsi ra!"
    ez nem tudom kinek ment, de lehet hogy valaki kiváncsi rá mit ir a msáik, erről szol a forumozás.
    És ha jol hámozom ki a szavaid akkor itt csupa nem intellektuális ember irogat, tehát buták?
  • Tikal #46
    öö, nem tudom miáért igy irtam, láttam, és ultra szar volt
  • Hunnenkoenig
    #45
    Az amerikaiak nem lopjak a filmeket, hanem ujrafilmesitik. Ennek a neve Remake. Ez azert van, mert az amerikai közönseg nem szereti a szinkronizalt filmeket. Gyakran az eredeti film rendezöje rendezi ujra amerikaban, amerikai szineszekkel. (Igaz sokszor gyatrabb, mint az eredeti, de peldaul a Tru Lies francia eredetije gondolom meg sem közelitette a Schwarzit.)

    Ezert is tamadjak az ufok mindig amerikat es nem berlint.

    Egyebkent en a filmet nagyon varom es szerintem nagyot fog aratni!

    Ezeknel a filmeknel a latvany a fontos es a kikapcsolodas.
    Ha kulturat akarsz nezni, akkor nezzel jo sok francia filmet!

    Fikazni nem kell a filmeket sem es a rendezöt sem. Ha nem tetszik a müfaj, ne menj be a moziba. Ilyen egyszerü!

    Az intellektualis szövegedet meg elersztheted intellektualis forumokon. Itt szerintem senki nem kivancsi ra!

    Az amerikai szepseg is nagyon jo volt!
    Manapsag mar nem lehet ujat mondani es minden hasonlit valamire. Szoval ezen fölösleges morfondirozni.

    A matrix is egy hong-kongi filmböl meritette az ötletet, söt a technikat is, csak azt nem ismeri senki.
  • zaki
    #44
    "Godzilla is gyenge lehet, többet lehetet volna kihozni belőle"

    ha nem láttad, akkor honnan tudod? :)
  • Bandew
    #43
    Ja, sztem az lesz.
  • Tikal #42
    ennek a filmnek is jo az "ötlete", remélem azon lesz a hangsuly hogy az ember mennyire önző állat és belebukik a saját hulyeségeibe, de ez hiu ábránd, gondolom elhajlik majd vmi nyálaság felé, ahol az amcsi tulélők megmentenek mindenkit....
  • Tikal #41
    szánalom, az egy akkor szar film... sokkal jobban meg lehetett volna csinálni.. Godzilla is gyenge lehet, többet lehetet volna kihozni belőle.. de odaát ez kell sajnos...
  • Tikal #40
    teljesen logikus.
  • ÁjjLe BoBBi
    #39
    neked legyen igazad :) 1 nappal közelebb :)
  • _Vegeta_
    #38
    Hat igen az amcsik nagyon sokmindent csak lopnak. Pl. a The Ring ->Ringu 1,2,0
    A het mesterlovesz -> A het szamuraj
    Ez eleg bosszanto sztem is.
  • zaki
    #37
    mondom 27. 1 nappal az amerikai megjelenés előtt kezdik el vetíteni nálunk a mozik
  • PResident Evil
    #36
    mondom 28. !!! hát msot voltam moziba és gürü szemekkel néztema bemutatót... 28. :)
  • Bandew
    #35
    Persze hogy láttam. Mindenki el volt ájulva tőle, én meg attól voltam elájulva, hogy ők el voltak ájulva. :-)
    Egyszerűen egy nagyon eröltetett hatásvadász film volt, ami tele volt olyan jelenetekkel, hogy az éreztesse, hogy húúú de nagy művészfilm ez. Pl. az a kamerás zacskós gyerek annyira idegesített a hülye művészi okoskodásaival, hogy azt hittem leütöm a TV-t. Meg ezek az eröltetett dolgok, hogy a muksó a zuhanyzóban recskázik. Ááááá...
    Az egész csak gyenge utánzata Todd Solondz a Boldogságtól ordítani című filmjének. Persze az nem erről szól,de teljesen azt éreztem, hogy ezt a műfajt akarja Sam Mendes átlopni amerikai formába, ahol majd persze a média segítségével sikert arat. Ez egy lopott ötlet, és ez engem bosszant.
    De ha legalább jól csinálta volna meg...
  • zaki
    #34
    magyaroszágon 27
  • ÁjjLe BoBBi
    #33
    jó film lesz! már várom!
  • PResident Evil
    #32
    május 28. :)
  • Roll
    #31
    Én láttam az egyik trailert, és tetszett. Már várom a filmet.
  • Taranov
    #30
    Milyen bugyuta nyelv ez az angol.
    Magyarul holnapután, angolul meg the day after tomorrow... :))
  • Punker
    #29
    nekem tök mindegy hogy egy film hanyadik 1 listán, felőlem lehet bármi az első ha engem nem fog meg fügetlenség napjában egyetlen jelenet tetszett amikor megrugdossa a dögöt a sivatagban azon tudtam röhögni, a film másik 2 órája szép meg jó de nem tud megfogni, és attól félek ezzel a filmmel is ez lesz.
  • zaki
    #28
    még 1 szót :)

    nézd már meg ezt pls. a 29. legjobb film. és pl a függetlenség napját is nézd meg itt. a közelébe sem fér. ezt azért mondom, mert a függetlenség napja, és a the day after tomorrow kb 1 szinten van/lesz. és nem azért mondom, hogy hú de jó az amerikai szépség, mert ott áll a szavazáson ahol, mert amikor én a filmet láttam, akkor még internetem sem volt, és már akkor is nagyon megfogott a film, 1ik kedvencem. ON
  • Punker
    #27
    ok ne offoljunk
    a lényeg hogy ez a film a közelébe se fog annak érni
  • zaki
    #26
    a filmbeli feleséget nem jutalmazták oscar-ral, csak jelölték, na de ennyit az amerikai szépségről
  • zaki
    #25
    ha akarsz nyiss egy topicot a filmről, és ott nagyon szívesen elbeszélgethetünk róla, de ez nem az a topic
  • zaki
    #24
    meg is kapta a 2. oscar-ját érte. meg a legjobb film volt, a legjobb rendező, és még asszem kapott több oscar-t is, de ez nem biztos. a filmbeli feleséget is oscar-ral jutalmaztán, Chris Cooper is Oscar díjas már, stb...
  • Punker
    #23
    nem jött át neked se a film lényege...
  • zaki
    #22
    az amerikai szépség?!

    láttad 1általán?

    ecsém az maga a FILM. nem kell ahhoz megbuggyantnak lenni, hogy tetsszen a film, ez nagy hülyeség aki mondta.
  • Augustus Gigo
    #21
    A következő cikkre hívta fel a barátom a figyelmem:

    A klímaváltozás háborúkhoz vezethet ? már a Pentagon is aggódik

    Katasztrófákat, milliós áldozatokat követelő háborúkat okozhat a globális felmelegedés ? ez az apokaliptikus vízió nem egy sci-fi alaptörténete, hanem az amerikai hadügyminisztérium, a Pentagon vázolta fel nemrégiben.

    A következő húsz évben a klímaváltozás drasztikus hatással lehet a világpolitikára, minthogy szárazságot, éghajlati és természeti katasztrófákat hozhat magával, amelyek sokmillió ember életét követelhetik.
    ....

    Szal van vmi alapja a filmnek.
  • Evil
    #20
    Amerikai szepseg nekem is nagyon bejott es meg beteg se vagyok, szerintem nagyot alakitott benne K.S.
  • Punker
    #19
    Az Amerikai Szépség pont olyan mint az Összeomlás ha nem vagy elég beteg akkor nem tudod értékelni (nekem kedvenc filmjeim között vannak).
  • Davidus
    #18
    ...
  • Bandew
    #17
    Hát szerintem az Amerikai szépség is gáz. :-D
  • Sephi
    #16
    na es? Amarikaban el! :PPPP
  • _Vegeta_
    #15
    Enis biztos megnezem a filmet...
    Sztem meg igazan megcsinalhattak volna h latjuk h mi tortenik mondjuk berlinben, londonban, parizsban stb... nem sztem ha ennyire istenitik az usa-t :)))
  • Alien
    #14
    Én biztos megnézem a filmet, szerintem nem lesz rossz
  • Davidus
    #13
    Szivesebben néztem volna ahogy a szandálos németeket lövik az ufok:D
  • zaki
    #12
    persze, hogy az ilyen megmentem a világot az xy-tól filmeket, azokat mindig fikázni fogják. nem lehet csak gyűrűk urákat, meg amerikai szépség filmeket rendezni
  • zaki
    #11
    csupa fül vagyok
  • zaki
    #10
    khmmm, Emmerich német rendező :P