403
Emese, Jutka meg a Pistike...
  • tigeroo
    #403
  • Kepek
    #402
    Itt a Mocsár, a Kispál és a Borz új dala
  • PJack
    #401
    aki esetleg még nem hallott róla :((
  • Aquir
    #400
    wow! :)
  • PJack
    #399
    megérdemelte :)
  • lck
    #398
    Soha nem hittem volna. Ettől kész vagyok. GRATULÁLOK !
  • josh89
    #397
    Hello!
    Van 2 darab eladó jegyem a december 5.-ei koncertre a PeCsában. Ha valakit érdekel vviktor89 kukac freemail.hu -n érdeklődhet. 2000ft/db áron.
    Üdv!
  • tigeroo
    #396
    dec 4, debrecen, lovarda


    sztem ez közeli időpont :P
  • Aquir
    #395
    megnézed honlapka:D
  • katkit
    #394
    hali nem tudjátok mikor lesz legközelebb konci?:D
  • Aquir
    #393
    először 1 hét alatt 2db Kispál koncerten voltam; Győr és Szeged (szombat -> péntek)
  • skristof
    #392
    mellesleg ELTE-n kurvajó koncertet adtak :)
  • Aquir
    #391
    hoppá most látom hogy kihagytam a #384-es hozzászólást, lehet a legutolsó üzenetet jelző piros csík került eggyel följebb, nemtudom

    Szóval a menjél messzebbre nagyon is illik
    persze a naplemente meg a bnő nélkül =)
  • Aquir
    #390
    mivel nem én tettem fel a kérdést, ezért épp annyira nem tudom, mint te :D
    csak úgy értettem hogy nem emlékeztem ilyen számra amire asszociálni lehetett volna a kérdés alapján
  • Szid
    #389
    Akkor eltaláltam?
  • Aquir
    #388
    meg is hallgattam innen :] ez a cd tesónak megvan otthon másik városban, de a szám nem rémlett x)
  • Szid
    #387
    Az nem a Lovasi albumán van: Bandi a hegyről
    elso szám a :Búcsúzó Nap
    Persze ha jól tudom, mert már régen halgattam :)
  • Aquir
    #386
    hát igen ez inkább a sötét dolgok felé húz semmint valami romantikus naplemente a bnővel :D
  • ivjoe
    #385
    "a padlón ültök egész este
    inkább Ő beszél, reggel inkább Te"

    Jut erről eszembe, ez a [URL=http://www.zeneszoveg.hu/lyrics.php?lc=7742]"Menjél Messzebb"[/URL], de ebben sehol naplemente. :)
  • ThisZip
    #384
    Sajnos ez se. Azért nem vágom a szöveget, mert jó pár éve hallottam azt a kazit és sajna a szám a végén volt, így tudtam hallgatni belőle kb 1,5 percet. :S

    Kb volt benne olyan rész is, hogy este csak én beszéltem reggel pedig csak ő.....
  • Aquir
    #383
    Akkor a [URL=http://www.zeneszoveg.hu/lyrics.php?lc=15071]"Már délután"[/URL]? ha ez sem akkor azért jó lenne pár szó vagy támpont :P vagy ezek voltak csak nem emlékszel :P vagy keresd meg :P
  • ivjoe
    #382
    Idézni tudsz belőle? :)
  • ThisZip
    #381
    sajnos nem :)
  • Aquir
    #380
    nem a [URL=http://www.zeneszoveg.hu/lyrics.php?lc=1660]"A homlokom hozzád nyomom"?[/URL] :)
  • ThisZip
    #379
    Hy all!

    Haver kaziján hallottam egy Kispál számot és nagyon bejött.
    A címét kérdezném: a szöveg arról szól kb, hogy leülünk a földre a barátnőmmel és együtt nézzük a naplementét. Reggel meg felébredünk vagy vmi ilyesmi... :D
  • Aquir
    #378
    vegyétek fel :)
  • LSL
    #377
    komolyan élvezet benézni ebbe a topikba....
  • kasokaa
    #376
    jah bocs....tudod én csak azért osztom meg Veletek mert nekem bejön...de gecizz nyugodtan..mekkora primitív ember vagy...ott ülsz a gép előtt és azért mert valaki előttem belinkelt valamit (oké elolvashattam volna de nem figyeltem...bocsi)attól én vok a spammer?!pfff..szánalmas vagy
  • skristof
    #375
    nem elég h szpemmergeci vagy de kettővel lejjebb sem olvasol
  • kasokaa
    #374
    Hihey!Üdvözlet!Nyilván Ti is tudjátok hogy idéán is fellép a Kispál és a Borz a VOLTon...július 2.-án...ezzel kapcsolatban szeretném Veletek megosztani azt az oldalt amit találtam...itt nyerhecc VIP bérletet,80EZER 8) forintos italbónt és luxus lakóautót a fesztiválra...és viheted magaddal 5barátodat..szerintem érdemes csekkolni...a Ti érdeketekben mutatom! www.tefilmedtenyarad.hu
  • peteemol
    #373
    Volt fesztivál:

    07.02 21:00 KISPÁL ÉS A BORZ

    szóval megéri csinálni egy videót:):)
  • zinnat
    #372
    Szia , elakarsz menni a kedvenc zenekarod fellépésére a voltra, de még nincs jegyed. Itt a remek alkalom a nyerésre.. :
    Pályázat indult, egy klippet kell készíteni egy adott számra, paint-os munkáktól a profi filmekig mindent lehet, amit nyerhetsz:
    -6 db VIP jegyet VOLT / Campus / Balaton Sound fesztiválra
    -szállást az adott fesztivál területén, luxus lakóautóban
    -80e ft értékű italbónt
    TÖBB INFO:
    http://www.tefilmedtenyarad.hu/
    Az eddig beküldött munkákat meg lehet itt tekinteni
  • htr93
    #371
    rjjhajj
  • htr93
    #370
    művölgy
  • htr93
    #369
    Nem. Monostor apáti, tapolca mellett
  • Bandew
    #368
    De az nem Kecskemét.
  • htr93
    #367
    nem, voltam koncertjükön 2007 ben is. még a nyáron, művölgyön.
  • htr93
    #366
    na ez az én oldalam.a bátyám egy kaposvári koncerten megmutatta hol laknak, a zeggyüttesék, pontosabban egy ember, mer ő(k?) enmtudták, és bebaszva vala.a nővérem meg kiidegelte lecsót, én mike-val beszéltem, és a nemtom kivel. tök fasza. a kispál és a koncertek jók. úgytom felakarnak bomlani.vagymi
  • skristof
    #365
    20éc koncertre jegyek elővételbe 2,8ért :|
  • mate317
    #364
    Csa! Youtube-on azt vettem észre, hogy a döntő többség nem érti a Kispál számok jelentését! Pl. a hang és fény szerintük szerelmes szám , vagy de a csigáról sem tudta senki a kérdésemre megmondani, hogy miről szól. Mindig azt mondják, hogy "úgy kell értelmezni, ahogy akarod"...