14
az internet elállitodik mindig
  • hugi_0
    #14
    nem en vagyok hugi_0
  • Dikkma
    #13
    A megoldás: ki kell dobni az ablakon azt a szemet, böngészőnek csúfolt biztonsági lyukat.
  • pici
    #12
    Köszi a segítséget.
  • Taranov
    #11
    Rushman 8-as hozzászólásából nem ártana következtetést levonni.
    Egyébiránt a warez és szex oldalakon van olyan spyware, ami átállítja a főoldalt.
    Tessék használni tűzfalat mindig, és emellett AdAware-t vagy mást, ami kiírtja a spyware-eket, amik nem vírusok, szóval vírusírtó nem erre való.
  • Conflict
    #10
    nem árt csínján bánni a warez és a szex oldalakkal, és akkor nem történik ilyesmi:)
    egyébként ad-aware (személyes használatra ingyenes, egy víruskergető (pl ingyenes AVG) és egy tűzfal (pl ZoneAlarm, szintén ingyért).

    :)
  • rushman
    #9
    bazz! van fórumkereső is! Ez már az ötödik ilyen topik!!!!
  • rushman
    #8
    sokadik Internet Explorer topic...
  • greco
    #7
    Úgy látom elég sok ember szenved ezzel a problémával.
    Használjátok ezt: CWShredder 1.51
  • Dave77
    #6
    Lehet, hogy bekerültél egy "reklám, hirdetési láncba". (Adware Theat, "Szmályli oldalak") Nekem is volt ilyen. A Noton Antivírus 2004 + legújabb live update megtalálja, vírusként feltüntetve azokat. Megmutatja neked hol, melyik file-okat kell letörölnöd és mely progik uninstall...
  • pici
    #5
    Sziasztok! Egy kérdésem lenne, légyszi segítsetek ha tudtok. AZ a helyzet, hogy a kezdő oldalamnak a freemail van beállítva, mégis elég sokszor befúrja magát egy keresőprogram a helyébe és én ezt nem akarom. Hol lehetne megkeresni és kitörölni ezt az oldalt, hogy többé ne túrja ki a freemailt? Köszi a segítséget. Sziasztok
  • blackgamer
    #4
    start --> futtatás... --> msconfig

    autómatikus inditás fül

    onnan összes pipát szedd ki
  • galocza
    #3
    szpáj/edver
  • Balo
    #2
    nekem is ez van, valaki segíthetne :)
  • bobo11
    #1
    sziasztok

    tud valaki segiteni hogy miért állitodik el az explorerem mindig,nem gyözöm visszaállitani a kezdőlapomat,valahol regeditben nem lehet állitani?