1728
  • Carlos
    #87
    www.suprnova.org

    igaz, hogy csak a 2 cuccai, de legalább addig kihúzod valahogy!
  • Dzsega #86
    most már nagyon kellene!!!!
    láttam a discoveryn egy hullámvasutas filmet és már majdnem hülyét kaptam mire rájöttem hogy a 2 megvan valahol aztán hosszas kutakodás után rájöttem, hogy elajándékoztam
    sajna így jártam. ugyhogy várhatom tovább.
  • ZsZso
    #85
    viszont ... nekem is KÉNE ! :) he he
  • Tuvok #84
    heh :)
  • zaki
    #83
    mivel év vége felé jelenik meg, gyanítom senkinek nincs meg :P
  • csokid
    #82
    szasztok
    valakinek megvan már a RCT3 ?
    mert nagyon kéne
  • Carlos
    #81
    Áz!
    Csak jönne már!
  • Dzsega #80
    szép.
    csak egyszerűen szép
  • zaki
    #79
  • zaki
    #78
  • zaki
    #77
  • zaki
    #76
  • zaki
    #75
  • Carlos
    #74
    Tűzijáték generátorral egybeépített vidámpark szimulátornak készül a cucc, melyben zenére lőheted levegőbe az izzó színes fénnyel felrobbanó tölteteket. E nemes célra használhatod a játékba épített dallamokat, de természetesen bármilyen MP3 megfelel. A különféle szórakozásokhoz egyedi zenéket kapcsolhatsz. Változnak a napszakok és az időjárás. Komplett vidámpark fényrendszer várja a tombolni vágyókat.

    HARDWIRED
  • YencY
    #73
    Nézzétek meg a videókat, minden kétséget eloszlat. Jobb mint élletben, nagyon állatok a hullámvasutak.
  • Carlos
    #72
    Tegnap este felraktam a kettőt.
    Tud valaki RollerCoaster 2 WW ISO-t? Ha sms-s az sem baj!!!
    Nagyon fontos lenne!!!!!!!!!
    Köszönöm!
  • Dzsega #71
    nekem is az egy volt a mindenem többek között azért mert a kettő nem akart elindulni valamiért. sajna már nincs meg egyik sem
    Na min1. Majd ha kijön ez...
  • Tuvok #70
    Nekem most is fenn van az 1, csinálom hozzá a pályákat, szép nagy parkok ...
  • Carlos
    #69
    Nekem is!
  • zaki
    #68
    2004 vége asszem. én még anno az 1-el rengeteget toltam, örök kedvencem marad a játék :)
  • Drizzthsz
    #67
    Én még egyik résszel se játszottam, de amit a gamestar e3-as videóinál láttam...

    Mikor jelenik meg???
  • antijedi
    #66
    hát remélem nem sülyed le arra a szintre mint a többi 3d hullámvasut épitgetős game, ha tartja a szinvonalat amit az eddigiek csak 3dsitve akkor isten game lesz, amugy inkább ki se adnák mert csak szégyen :(
  • zaki
    #65
  • zaki
    #64
  • zaki
    #63
  • zaki
    #62
    kijött egy új, kb 1 perces múvi a játékról.

    nekem nagyon bejött ez a kis ízelítő, nagyon fasza kis gém lesz remélem, én már nagyon várom
  • zaki
    #61
    Rollercoaster Tycoon 3 kérdések
    Birdy, 14:52 - Játék: Menedzser - (2 komment)
    (IGN) Barny különleges ügynök mai tevékenységének eredménye: Az IGN-es lányok ezúttal egy szokatlan Rollercoaster Tycoon 3 interjút készítettek, melyben fõként technikai kérdéseket tettek fel:

    Milyen típusú fényekkel találkozhatunk a játékban?
    A játékosnak lehetõsége lesz különbözõ fényforrásokat lehelyezni a játéktérre. Ezek pl. az utcai lámpák, illetve az égõ fáklyák. A hullámvasút egyes kocsijai rendelkeznek fényszóróval, illetve fényforrásnak számít még a Nap és a Hold is.

    Minden fényforrás által megvilágított tárgy vet árnyékot?
    Igen, a fõbb fények által megvilágítottak. Ilyennek számít a már említett Nap, Hold, illetve az utcai lámpák.

    Látható lesz a Hold?
    Igen, ugyanúgy mint a Nap is. Mondjuk a pillanatnyi buildben ez a lehetõség még nincs benne, de a játék mindenképpen tartalmazni fogja ezt a fícsört.

    Hogy befolyásolja az éjszaka az RCT3 játékmenetét?
    Az éjjeli órákban fõként felnõttek és tinédzserek fogják látogatni a vidámparkodat, a maguk egyéni szórakozási ízlésükkel. Míg a tinédzserek szeretik az eldugott, sötétebb sarkokat, addig a felnõttek nem szeretik a kivilágítatlan vidámparkot.

    Ki lehet kapcsolni az éjszakai játékmódot?
    Sandbox módban igen, illetve a scenariok esetében lesz pár, amelyik csak bizonyos napszakokra koncentrál. Ugyancsak lehetõség lesz olyan parkokat építeni, amelyek csak a nap bizonyos szakában vannak csak nyitva.

    Esik az esõ éjszaka?
    Pillanatnyilag igen, de elõfordulhat, hogy tesztelés során ez a fícsör kikerül a végleges változatból.

    info: Hardwired
  • Tuvok #60
    legújabb Gamerben 2004 végére írják
  • DONGUBA
    #59
    koszi zaki.
  • zaki
    #58
    kijött egy újabb múvi a játékról. innen lehet szedni
  • The Hedgehog
    #57
    A képek és a videó alapján a grafika csodás lesz. Ha a játékmenet és élmény marad a régi akkor el leszünk vele néhány hetet... vagy hónapot... who knows!?
  • zaki
    #56
    info: Hardwired
  • zaki
    #55
    e3: Rollercoaster Tycoon 3 infomorzsák

    (Gamespot) Barny ma is megkezdte információs támadását:
    A Gamespotos lányok Chris Sawyer (neve alatt futó...) másik fejlesztés alatt álló játékába is bepillantást nyertek, Rollercoaster Tycoon 3 infomorzsácskák jönnek ezerrel:

    a fejlesztést nem CS végzi (a csapatával), hanem egy barátjának a stúdiója, a Frontier Developments

    ezúttal a látogatók több csoportra vannak osztva életkoruk szerint (gyermekektől egészen idősekig), mindegyikük más szórakozásra vágyik

    lesznek csak egy bizonyos korosztályú vendégeket célzó szórakoztató épületek, illetve univerzálisak. Az univerzálisaknál (pl. egy nyugisabb hullámvasút) az aktuális menet alatt szóló zenével lehet a célcsoportot becsalogatni (a nyugdíjasok biztosan özönleni fognak a death metal hallatán)

    a fejlesztők szerint nem lesz két egyforma látogató, ugyanis a vendégek különbözőek nemük, életkoruk, magasságuk, öltözékük, frizurájuk, hajszínük, bőrszinük és még sok más tulajdonságuk alapján

    a már ismert módon ki lehet próbálni az általunk épített hullámvasutat (FPS nézetben), illetve az ígéretek szerint a terepadottságok jobban hatnak a hullámvasutakra

    a Frontier Developments nagy figyelmet szentel a rajongók véleményének, ezért több módosítás is belekerül az új játékba. Lehetőség lesz egy "free build" játékmódra, ahol kötöttségek nélkül építhetjük a saját vidámparkunkat, illetve az interface is át lett tervezve annak érdekében, hogy minél kisebb részt takarjon ki a parkból

    a játék fejlesztése 10 hónapja zajlik, ez évben várható, az ünnepek alatt. Minimum gépigény: Gef2, 733 Mhz CPU
  • zaki
    #54
    mindjárt itt az e3, kíváncsi vagyok milyen infok szivárognak ki a játékból...
  • Gandibá
    #53
    Az annyira nem izgat, sőt egyeltalán nem. RCT3-at akarok! :D
  • Tuvok #52
    Jah, de legalább az jönne már ki !!! :)
  • zaki
    #51
    nem baj, addig el leszünk a transport giant-tal :)
  • Gandibá
    #50
    Sajnos év vége lesz :(
  • Tuvok #49
    gamestats.com:

    Publisher: Atari
    Developer: Frontier Developments
    Platform: PC · Genre: Economic Simulation
    Release Date: 11/01/04 · Origin: U.K.

    gamespot.com:
    RollerCoaster Tycoon 3
    Publisher: Atari
    Developer: Frontier Dev.
    Genre: Strategy
    Release Date: Q4 2004
  • Tuvok #48