1728
  • Hentes Bill #127
  • Hentes Bill #126
  • Hentes Bill #125
  • Hentes Bill #124
  • magus
    #123
    én azt szeretnem hogy akkor jelenjen meg amikor uj gepem van, es addig csiszoljak:) z lehet karacsonykor, vagy 2 ev mulva is, de ez iszonyu jo jateknak igerkezik ha nem nagyoljak el
  • fulcrum
    #122
    ja mosmá tudom
  • fulcrum
    #121
    Mikorra jelenik meg?
  • MrSpock
    #120
    Ezt nagyon várom én is!
    a 2-vel is sokat nyomtam,elég gyér grafija volt,de mégis valahogy ellehetett tökölni vele,és nemfoglalkozott az ember,hogy most szép,vagy nem.
    Ez nagyon király lesz,ahogy a tömeg hömpölyög,és az esti fények,meg minden,szóval azthiszem ezzel hónapokig elleszek,és nemérdekel,hogy a Half Life 2vagy bármilyen játék mikor készül már el.:-))Ezt nemlehetmegunni majd!Esetleg a 4-esig:-))
  • Paulus
    #119
    #104
  • Drizzthsz
    #118
    Szóval demó szeptemberben?
  • Drizzthsz
    #117
    Én is. Előrelátható megjelenés?
    Vagy olvasak vissza?
  • Hmuda
    #116
    Azt bírtam, hogy a komolyabb mutatványoknál a vasúton még a nézők is ujjongtak. Tényleg király lesz, már oltárira várom.
  • Hentes Bill #115
    basszus, csak most néztem meg a videót, és a szám nyitvamaradt :) nagyon szép lesz az új 3d-s grafika, nagyon tetszett a tömeg, meg az, hogy "felülhetünk" a hullámvasútakra. kicsit kavargottt is a gyomrom :P kíváncsi leszek milyen gép kell neki majd ahhoz, hogy szépen, akadásmentesen fusson
  • Hmuda
    #114
    Már szedem is. :-)
  • Hentes Bill #113
    [AU] RollerCoaster Tycoon 3 prezentáció
    PC - 2004-08-18 14:41:00
    Javában folyik az Atari sajtórendezvénye, az Atari University - most az itt napvilágot látott újdonságokból csemegézünk egy kicsit.
    Kezdjük rögtön a RollerCoaster Tycoon 3 teljes videóprezentációjával: Ken Allen, a játék producere mutatja be (közel hét percben) ac RCT3 finomságait a nagyérdemûnek. A hármas számú Roller Coaster NAGYON ígéretes anyagnak tûnik, nekünk minden egyes újabb kép / videó megjelenésével egyre jobban tetszik (a mostani prezentációban van sajátszemszögû hullámvasutazás és éjszakai tüzijáték is), csekkoljátok le szépen, érdemes:

    RollerCoaster Tycoon 3 AU prezentáció

    info:576 Online
  • PLackó
    #112
    pont ma néztem az animációját a gamestaron.
    csatlakozok:
    NAGYON VÁROM!
  • Carlos
    #111
    Várom!
  • Dzsega #110

    végre!
  • Paulus
    #109
    De várom már!
  • Hentes Bill #108
    info: 576 Online
  • Hentes Bill #107
    RollerCoaster Tycoon 3 Demo szeptemberben
    PC - 2004-08-12 14:01:00
    A RollerCoaster Tycoon 3 hivatalos honlapján található tájékoztatás szerint szeptember folyamán kerül publikálásra a játék egyjátékos demonstrációja, mely a harmadik rész béta kódjával érkezik ugyan, de ennek ellenére igyekszik majd hû képet adni a külsõségekben alaposan megváltozott széria legifjabb tagjáról. Az Atari egisze alatt õsszel megjelenõ produktum munkálataiért a Chris Sawyer vezette brit Frontier Developments felel, azaz a sorozat kiagyalója igyekszik lehetõségeihez mérten saját elképzelései szerint formálni az RT3-at.

  • Tuvok #106
    hát jobb, mint karácsony ...
  • OPM
    #105
    még 3 hónap :(
  • Hentes Bill #104
    megjelenés: november 11.
  • Tuvok #103
  • OPM
    #102
    öregem, ekkora egy szpemmert...
  • Tuvok #101
    elnézést ...
  • Tuvok #100
    #száz
  • Tuvok #99
    na mi jön most ?
  • Tuvok #98
    hopplá !
  • Tuvok #97
    köszi
    már féltem, hogy mov-ok, szívtam már meg, de így lehet majd lehúzom
  • OPM
    #96
    avi, de rövidek és nagy méretűek
  • Tuvok #95
    nice
  • Tuvok #94
    Ebben a csomagban a videók milyen formátumúak ?
  • Hentes Bill #93
    szép új képek
  • Hentes Bill #92
    karácsony körül asszem
  • berlinboy6329
    #91
    Mikor lesz?
  • OPM
    #90
    hát ebből semmi nem derül ki, csak hogy az embereknek kockafejük van :D
    de amőgy a graf nem rossz
  • OPM
    #89
    épp azt húzom
    nagyon kiváncsi vagyok
    remélem ingame
  • Hentes Bill #88
    kijött egy csomag, amiben 7 kisvideó is van. itt a link