1728
  • cSuwwi
    #247
    a tesóm 2.5-es bartonján mx440-es kártyával mediumon relative jól megy.
  • Dr DeViLKiNG
    #246
    még r9600 on is akad, szóval sokat ne várj a gépedtől...
  • Hmuda
    #245
    Np. :-)
  • cSuwwi
    #244
    Ja, és köcc :)
  • cSuwwi
    #243
    hmm, lehet...

    csak már töröltem a demoját, le nem töltöm még1x, majd ha jön a full. :)
  • Hmuda
    #242
    Akkor rakd fel a 9.0c-t. Asszem alapkövetelmény.
  • cSuwwi
    #241
    Én a fos mx400-asomra gyanakszom :/
    A tesóm mx440-esén simán megy.

    56.72-es detonator/dx 9.0b
  • Hmuda
    #240
    Driverek, directx?
  • cSuwwi
    #239
    Nem indul el ez a szar nálam :/
    Pedig hogy vártam. Indításkor nem csinál semmit, nem ír ki semmit, csak nem indul el... :C
  • Hentes Bill #238
    aranyon van
  • Tuvok #237
    Gondoltam, ezért nem is szedtem, majd a full-t :)
  • magus
    #236
    igazabol felesleges, mert semmi nincs a demoban. marmint ride...
  • fulcrum
    #235
    a demo nov.2-át ír ki
  • PLackó
    #234
    kijött a demó??
    hurrá!!!nagyon régen voltam itt.
    még 57 perc...

    még mindíg nincs valami ami feloldja az időkorlátot?
  • Dr DeViLKiNG
    #233
    november 2 asszem... vagy 5 :)
  • OPM
    #232
    mikor jön a full?
  • Dzsega #231
    nem kell vele jáccani...
    semmi sem kötelező!
  • narazzino
    #230
    nekem nem tetszik
  • Dzsega #229
    vakker és ilyenkor nem jutok netközelbe...
    valakit meg kell kérnem hogy töltse le és adja át mert mostanában még szarni sincs időm, nemám hogy átmenjek nagybáttyámhoz letölteni...
  • magus
    #228
    hát ahhoz képest hogy demo, nekem nagyon bejött:))

    az, h csinalsz ugye a sima talajra mondjuk egy korhintat. En a hullamvasutakat ugy csinaltam, hogy nem egy bizonyos teruleten belul, hanem az egesz parkon keresztul kasul, es tele kanyarokkal, csavarokkal stb. Igy latott mindent a parkbol, habar ott nem jatszott szerepet, de jol nezett ki, hogy neha el el ment az orrom elott egy egy ilyen cucc. A jatek vegere volt 5 hullamvasutam, 2 water ridom, meg a kisvasutat is igy vittem, csak azt nem belul hanem a park szelen. Es a sok hullamvasut egymas felett/alatt ment at, es neha meg a sia korhinta alatt is atment a foldben, vagy ahogy lehetett, szal a vegere nagyon durvan neztek ki a parkjaim:)
  • Dr DeViLKiNG
    #227
    ez a 3 szintes építkezés mi akar lenni? nekem nem tiszta...
    és ne felejtsd el, hogy ez csak egy demo...
  • magus
    #226
    Bár az nem lesz mint az 1 ben, hogy az egesz teruletet 3 szinten beepited, es akkor az embereid iszonyu sok ideig maszkalnak, itt csak szimpla, 1 szintes parkokat lehet epiteni. a 3d hatranya, amit sehogy sem lehet jol megoldani:( Tavolrol amugy nem sok minden latszik a parkbol, ez tetszett az 1 ben, hogy tavorla vetted a kamerat, es nehany hanot elcsiptel, es csak figyelted az embereket. Kar h ez nincs itT:(
  • magus
    #225
    ja, csak finomitani kell meg nehany dolgot rajta
  • MrSpock
    #224
    Nemrossz game lesz,elszórakoztam vele én is.
    az observhez,én sem tudtam rakni be-és kijáratot.Filóztam rajta,de nemjöttem rá.
    Az a baj,olyan gyorsan telik a nap,nembirsz nagyoncsinálni,semmit,vagyis ha egállitod ok,de mégis úgy mozgásban gyorsan megy.
    Jó lesz ez!
  • Hmuda
    #223
    Azok külön lenyírt látványfák. A háttérben van normális fa is.
  • magus
    #222
    ezek a fak erdekesek...
  • magus
    #221
    Végigvittem a tutorialt, és nagyon bejön a játék:)
    néhány észrevétel...

    -Csináltam egy sima hullámvasútat, amiben vlt egy sima lejtő, meg egy hurok, es az intensityje maris very high volt, mikor nem igazan tunt annak, legalabbis sima rct-ben siman raultek volna.
    -Tudom kukacoskodas, de nekem ugy tetszett a régi queue, itt meg nem is tunik ki igazabol, ott ugy tetszett, hogy kek, es sok ember all ott, es az elejen kiirja a nevet, de itt nem igazan akarja.
    -View ride. Na ez nagyon poen, sztem sokkal job mint a theme park 3d-bnen, csak nehany dolgot nem vagok. A karakterek a hullamvasutban nalatok is el el tunedeznek neha? Ja meg a porgohintanal, azert nemar, hogy mindig ugyanoylan szogben, es katonas rendben menjenek, semmi mozgas nincs benne, mindegyik ugyanugy van kifeszitve. Vagy csak a low grafika miatt?
    -A karakterek nalatok is szogletesek, vagy max grafikan jol neznek ki? Szurjatok mar be screenshotot pls.

    Tok jo, hogy a konnyu kezelhetoseg megmaradt, csak kivancsi vagyok mennyi ujdonsagot hoztak be. Ja es csak ugy maszkalni a parkban nem lehet? Nézni a cuccokat, zenet hallgatni, nezni a tuzijatekot este?
  • Hmuda
    #220
    Arra rájött már valaki, hogy az observation tower hogyan lehet beüzemelni? Nekem nem akar be- és kijáratot lerakatni, anélkül meg elég bajos lenne megoldani.
  • Trespasser
    #219
    Hát azért vagyunk itt, hogy megtanuljuk ;)
  • Hmuda
    #218
    Csak sajna az ilyen trükköket nem mindnki ismeri és ezt kegyetlenül ki is használják a kiadók.
  • pluhi
    #217
    options.txt
    SkipStartScreen 0->1
    SkipBannerSequence 0->1
  • pluhi
    #216
    Néha lehet operálni kapcsolókkal. /nointro novideo ilyesmik.
  • Drizzthsz
    #215
    Van benne ilyen? Akkor megyek megveszem az összes Atari játékot... :DDD
  • Dr DeViLKiNG
    #214
    reklám...
  • Hmuda
    #213
    Amúgy másris van egy veszettül idegesítő része. Utálom az olyan játékokat ahhol nem lehet elhesegetni a kezdésnél a logókat. Már az EA is irtó pofátlanul műveli ezt, de mostmár ezek is. Nem ettől fogják jobban vásárolni a játékaikat, nem tudom mit próbálnak ezzel elérni a játékos idegesítésén kívül.
  • Since
    #212
    Pedig kéne hozzá :-)
  • Hmuda
    #211
    Tutorial...
  • Dr DeViLKiNG
    #210
    3 órája jött ki... szted? :DDD
  • Since
    #209
    Van hozzá törés? :)
  • Dr DeViLKiNG
    #208
    kiválasztod, majd lennt jobb sarokban dupla klikk a képre