1728
  • Katyalin
    #1728
    sziasztok. letöltöttem a rct3-at, telepítettem, de nem tudom krekelni, most csinálnék először ilyet. legyetek szívesek, segítsetek! köszönöm K.
  • mac83
    #1727
    sziasztok! láttam sok videót-képet Disneyland-es pályákról amiket be lehet illeszteni a Rollercoaster Tycoon 3-ba.
    Tudtok valami linket adni ahol pakkba össze van szedve az összes létező ilyen térkép, vagy valami weboldalt, ahol van egy rövid leírás hogyan kell életképessé varázsolni ezeket?
    Köszönöm előre is a segítséget :)
  • Anteris
    #1726
    directx, videodriver rendben?
  • ASDLOLHHGSZHTXD
    #1725
    Sziasztok! Lenne egy nagy problémám! Játszottam az RCT 3-al és kiválóan működött.Sajnos újra kellet rakni a gépet azért letörlődött. Most hogy visszaraktam nagyon akadozik és mikor bejön a játék maga a pálya az egész játék szürke és nem tudok kirakni semmit mert nem látni. Kérlek segítsetek!
  • Anteris
    #1724
    biztos én vagyok a hülye de nem értem az egész mentési rendszer. Kétszer is kell menteni ill. betölteni de amikor jönnék vissza játszani sehol a mentés. Hol van????
  • Carlos
    #1723
    Bármelyik kiegészítő, vagy csak 1 valamelyik (mondjuk 1 hullámvasút)?
    Mertha csak 1 akkor azt töröld ki. Ha mind, akkor ott a játékoddal lehet valami gond.
  • Coonversee
    #1722
    Sziasztok ! =)

    Lenne egy fontos kérdésem a Roller Coaster Tycoon 3 kapcsolatban.
    Különféle oldalakról letöltöttem egyedi tartalmakat. Utakat, növényeket, falakat, standokat stb. Be is tettem a megfelelő mappába őket, és benne is van a játékban, de mikor rákattintok, vagy csak ráviszem az egeret, lefagy a játék, és kiír egy hibaüzenetet, aminek a fele csak jelekből áll. Nagyon fontos lenne nekem, ha valaki tudna valami segítséget adni :))

    És még valami. Megvan hozzá minden kiegészítő :)
  • ninja55
    #1721
    Sziasztok!
    Valaki megtudná mondani hogy lehet a föld alá utat építeni?
    A válaszotokat előre is köszi.
    Üdv.
    ninja55
  • Carlos
    #1720
    Nagyon rég volt már. De biztos hogy lehet valahogy.
  • Framsen
    #1719
    Sziasztok !

    Most kezdem el játszani az RTC 3-mal, már a 2 is nagyon tetszett, de még csak most tudtam erre is időt szakajtani

    RTC2 ből kiindulva szerettem volna METRÓ -t csinálni (föld alá)
    de nem enged
    Hogy kell ?
  • Jossua
    #1718
    hali valaki segitsen pls h kell megcsinálni h ne legyen kikapcsolva a park pénze h ne korlátlan legyen ????
  • Carlos
    #1717
    Szerintem nincs.
    Szerintem a mechanic nem javitja!
    Amúgy ne használd azt az állatot ami szétbarmolja a keritést! :)
  • wollnerd #1716
    Nincs vmi cheat hogy a kerítések törhetetlenek leszek?
  • wollnerd #1715
    ,,A mechanic nem javítja?"
    Ez tőled is kérdezném!
  • Carlos
    #1714
    értem.
    Hát nem emléxem már, de nekem valahogy sosem volt ilyen gondom...
    Amúgy szerintem csinálj új kerítést.
    A mechanic nem javítja?
  • wollnerd #1713
    De hát én a 3. (legerősebb) kerítést is használtam vmikor és az is tönkrement..:(
  • Carlos
    #1712
    használj olyan keritést amire azok valók.
    Egy oroszlánt ha gagyi kerités mögé raksz jóhogy szétkapja.
  • wollnerd #1711
    Sziasztok!
    A kerítéseket(köré állatok vannak) hogy lehet megjavítani? Unom hogy az állatkerítések idővel tönkremennek, és az állatok kiszökhetnek. Meg lehet valahogy akadályozni?
    Köszi!
  • Carlos
    #1710
    reklám, ban!
  • TycoonHQ
    #1709
    moderálva
  • Punkbuster
    #1708
    sziasztok...ide kell már fordulnom mert egyszerűen nem tudok rájönni miért van az h építek egy hullámvasutat az értékelések "Intensity rating:17.00(Ultra-extreme) Nausea rating: 9.91(very high) de a Excitement rating az mindig LOW....h kell azt növelni?o.O
  • Carlos
    #1707
    Itt a megoldás!
  • Desiderata #1706
    vagy rossz a crack, vagy próbáld rendszergazdaként futtatni
  • ErdeiMano
    #1705
    Sziasztok!

    Telepítettem a játkot, crackeltem, de amikor el akarom indítani akkor ezt írja ki: Please insert the RollerCoaster Tyoon 3 disc. Torrent oldalól töltöttem, és úgy telepítettem.

    A segítséget előre is köszi!
  • terwet
    #1704
    Csak nekem azok nagyon nem tetszenek...
    Mind1, akkor hagyom. Köszi am a segítséget
  • Carlos
    #1703
    Hát nemtom. Szerintem a grafkártyád elég vacak és a memória is kevés. Próbálkozz a régebbi roller coaster-ekkel!
  • terwet
    #1702
    Nagyon gyenge gépem van, 5 éves vacak, de amit láttam minimum gépigénynek, annak megfelel:
    VGA: SiS Mirage Graphics 32 MB
    RAM: 480 MB
    Pocesszor: 1.3 MHz
  • Carlos
    #1701
    milyen oprendszer?
  • terwet
    #1700
    Hali. Feltelepítettem a gamét, viszont indításnál ez a hibaüzenet fogad:
    Failed to create Direct3D Device.
    This error has also been sent to Debug.log
    Valaki valami megoldást?
    Köszi...
  • Gregorius
    #1699
    Laptop?
  • Carlos
    #1698
    DirectX van telepítve?
  • Wilbo
    #1697
    Failed to create Dircet3D Device.
    This error has also been sent to Debug.log
    <ok: <Attempt to continue> cancel <exit>
  • Wilbo
    #1696
    a kép lemaradt :S mingyár csatalom csak nem engedi :S
  • Carlos
    #1695
    Semmi. Mivel nem ír ki semmit.
  • Wilbo
    #1694
    Sziasztok. Mikor elakarom indítani ezt írja ki. Nem tudjátok mi lehet a gond?
  • Gregorius
    #1693
    Hát nekem úgy megy mint a kis angyal, minden állítgatás nélkül.
  • Charx
    #1692
    Üdv! Hátha valaki tud segíteni, windows 7 alatt nem akar elindulni a game!
    Van rá megoldás?
  • zozo117
    #1691
    Sziasztok valaki meg tudná mondani hogy lehet falat építeni vagy is le rakok egy darabot a falbol aztán hogy tudom folytatni magas legyen ??
  • Man19
    #1690
    Üdv mindenki!

    Az lenne a gondom, hogy megvan az RCT3:Deluxe, és nem tudok a vizi attrakciókhoz bejáratot és kijáratot építeni, egyszerűen nem jelenik meg ott a bejárat/kijárat építő ikon, ahol a sima(nem vizi) attrakcióknál), amit a Soakedhez, meg a Wild-hez mellékeltek 2 patch-et a CD-n, azt felraktam. Ha tudna valaki segíteni nagyon megköszönném!
  • zozo117
    #1689
    Üdv mindenkinek valaki nem tud egy parkot küldeni amit tovább tudnák szerkeszteni mert nem took valami jó parkokat csínálni ha valaki megosztaná velem a parkját nagyon meghálálnám .