118
Szal...
  • Papesz
    #118
    A legfrissebb trailer a Tokyo Game Show-ról.
  • Papesz
    #117
    Hello!

    A Gamefaqs-on mindenféle játékleírást találsz, de természetesen az oldal angol.
  • wicko1
    #116
    Sziasztok!
    TUdna nekem valaki ajánlani egy olyan oldalt, ahol PS játékok leírását találjuk? Konkrétan a Rachet és Clank 1,2,3 és a Wallace és Gromit érdekelne. Az kisfiam nagyon szereti, de nem jövünk rá hogy mit is kellene tenni.. Úgy segítenék neki.. Előre is köszönöm
  • siilver
    #115
    Sziasztok! Rachet&Clankkal kapcsolatos segítség kéne! A Gemlik base pályán megakadtam, honnan tudom kilőni a 3ik zölden világító tornyot? Ha tudtok segíteni, írjatok mailt a [email protected]! Köszönöm!!!!
  • Crazy Mate
    #114
    Honnan lehet leszedni a Ratchet and Clank 1,2,3-at?
  • MANOWAR
    #113
    Sziasztok érdeklődnék,hogy a ratchet clank játék zenéjéről bővebb infot honnan tudok meg,vagy valaki tud-e ebben segiteni? előre is köszönöm.
  • snoop dog
    #112
    holnap lesz meg
  • hiei14
    #111
    Valakinek megvan a Deadlocked?
  • superhatos
    #110
    http://faqs.ign.com/articles/562/562306p1.html Csá nézd meg ezt !!!!!
  • superhatos
    #109
    Valaki meg tudná mondani a Rachet and Clank 3 -ban a thyrra-guide pályán 2 ajtón hogy lehet tovább menni??????????
  • Sephi
    #108
    Nem baj! Jaccal POP-at es meglatod hogy ahoz kepest ez gyerekjatek :D
  • kiskami
    #107
    Ennyit, és ilyen rondán az utóbbi egy évben nem káromkodtam, mint tegnap este, amikor tizedszerre is megfulladtam a hoverbordos pályán...
  • Atcom
    #106
    Szoktam arra járni, igaz mostanában ritkábban. Prózai oka van, lusta vagyok hurcibálni a modemet a PC és a konzol között... Lassan be kell szereznem egy switch-et...
  • Nefasturris
    #105
    Atcom mircre MIÉRTISNEMJÖSSZ?:P

    Hogy ne legyen annyira off: Szeressem ratchet játékok 3dikat is mindenképp be akarom szerezni:D
  • Sephi
    #104
  • Sephi
    #103
    Jah rohogok mint allat :DDD
  • Atcom
    #102
    De az az átvezető animáció se semmi, amikor a jobb alsó sarokban ott ténykedik a jeltolmács! Néztétek hogyan fordít?!
  • Sephi
    #101
  • KopaX
    #100
    hali!
    Nagyon jó lett valóban, és azok az álruhás beszélgetések, behalok rajtuk mindíg:)))
  • Atcom
    #99
    Szenzációsra sikeredett a harmadik rész is! Na és az online játék, az valami fergeteges!
  • aabyssx
    #98
    Menj a legelső bolygóra a listában! Rögtön ahol kezdesz van egy teleport (a lift platform közelében, ha jól emlékszek), ami csak az első végigjátszás után lesz aktív.
  • aabyssx
    #97
    Mer' én majd kb. egy év múlva veszem meg, amikor már platinum áron lesz.
    Számomra még nem létezik.
  • zsotesz
    #96
    Sziasztok!
    A Ratchet &Clank első részében hol van olyan hely ahol az arany boltokért lehet fegyvert venni?
  • Sephi
    #95
    Aby? hogy hogy nem orulsz ?:D
  • Sephi
    #94
    Na megjelent a harmadik resz :DDD

    Keddre kuldik alitoleg! alig varom vaze.
  • Sephi
    #93
    Most kezdtem el jaccani es eljutottem Krew pajtashoz :) Kurva jo ez a GTA stilus benne :)))
  • aabyssx
    #92
    Tudom.

    A 2. részben is fel lehet használni egy részét (persze a gyengébbeket).
  • UNREG
    #91
    Le ne töröld a mentésedet! A fegyvereket át lehet majd importálni a 3. részbe.
  • aabyssx
    #90
    Egy kicsit más (itt nincs annyi kütyü, amivel mindent szét lehet robbantani, mivel másról szól), de nekem ez a kedvencem a R&C-J&D játékok között.
  • Sephi
    #89
    A fene. No mindgyart neki is ulok.

    Van olyan jo mint a Ratchet And Clank GC ?
  • aabyssx
    #88
    Zseniális!
  • Sephi
    #87
    Neked a Jak II -rol mi a velemenyed?
  • Sephi
    #86
    En belefaradtam :( Most nagyo nraltam a Kya tesztelesre es vegig akarom tolni!
  • aabyssx
    #85
    Na, megvan minden skill, csavar és arany fegyver. Tök jó kis making of video-t sikerült unlock-olni. Szeretem, ha normálisan megjutalmaznak a fáradozásaimért. :)

    BTW van még más hülye is, aki ezeket megcsinálta? /:)
  • KopaX
    #84
    Már sok kis fityegőm lehetne etükrön...:)))
  • aabyssx
    #83
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁH!

    ...

    ...

    ...

    ...de jó volt.
  • Atcom
    #82
    Csak vicceltem ám!
  • aabyssx
    #81
    Nemá'!

    Nekem egy hiányzik és az Metropolis-ban (3-ból 2-t már megtaláltam).

    Nemá', hogy ott nincs. Ennyire nem lehetnek szemetek!
  • Atcom
    #80
    Esetleg, ha minden kísérlet csődöt mond, és már nincs egy ép irányítód sem, akkor jó lesz a lemez fityegőnek, a visszapillantó tükörhöz.
  • KopaX
    #79
    S ki erre rájön, megleli útját az üdvözüléshez