377
Starship Troopers 2
  • haxoror
    #57
    Én láttam (sajnos) és még ennél is rosszabb! :/
  • Chaos Mad
    #56
    ok
  • maxius
    #55
    Én se láttam, de elmondom:
    jönnek a csúnya gonosz bogarak, akik nekiállnak irtani, mert a producer erre szeződtette őket, és aztán jön a főhős,meg a csapata, és jól helyre teszik őket, persze sok lesz a veszteség is, mert ettől izgi a film..
  • Chaos Mad
    #54
    elég gyatra amikor leviszi a faszi fejét.
  • Chaos Mad
    #53
    én nem láttam a 2. részt, az miről szól?
  • grebber
    #52
    Na ,ebben az évben jön ez a gyönyörűség :)
  • Nagydög
    #51
    "Igazából nem akarok vitát nyitni róla..."

    Velem nem is tudnal vitazni rola, mert en is igy gondolom. Ellenben en szeretem a filmet is, legalabbis az elsot. A masodikat keptelen voltam vegignezni.
  • Me0w
    #50
    Igazából nem akarok vitát nyitni róla, de a könyv fényévekkel volt jobb mint a film. Heinlein 59-es könyve, mely sokáig tiltólistás volt nálunk, egy olyan civilizáció képét festi le elénk, ahol is választójogot az a polgár kap, aki letöltötte a Szövetségi Szolgálatot, mely nem kötelező, 1 évig vagy a hadiállapot végéig tart. Értelme, hogy olyanok hozzanak döntést a többi ember sorsáról, akik képesek feláldozni akár az életüket is a többi emberért.

    Nagyon érdekes eszmefuttatások vanak benne, és szerintem a 20 legjobb sci-fi novella között van. Az elmúlt években nagyon sokszor olvastam el újra és újra, mindig találok benne olyan mondanivalót, mely elgondolkodtatásra késztet. Ha valaki teheti, szerezze meg a könyvet, de ne nézze meg a filmeket :(
  • grebber
    #49
    JÓLVAN az a lényeg ez sem csúszik.
    Friss időpont jelenleg 2005. szeptembere a PC verzió esetében. Xbox változat pedig jövő karácsonyra dokkol be az űrkikötőbe.

  • Serpa
    #48
    nekem teccet a 2. rész zenéje.
  • Nagydög
    #47
    "Mi a szösz? Csak nem könyv alapján készült a film?"

    De. Robert A. Henlein irta a konyvet, amit a film utan ujra kiadtak. A filmet szeretem, de a konyv szerintem sokkal jobb, igaz sokkal masabb is. A masodik Starship troopers film pedig nem "B" kategorias, hanem kb. "T". Kar volt a nyersanyagert.
  • Hmuda
    #46
    100%-ig egyetértek. :-)
  • Mossberg
    #45
    Hát most hogy így mondod tényleg :)
    A második rész meg olyan vérgagyi hogy még mindig nem tudtam magam rászánni a megnézésére
  • Bucser
    #44
    Ha nem tnt volna fel a a civilek behülyítése a háborúra meg az aki katona volt csak az lehet polgár című dolog Spártából, meg a náci birodalomból származik... Az, hogy a tudományos kísérletek eredményeit a tv-ben mutatják az meg Kommcsi találmány... Nekem kifejezetten tetszett a Starship Troopers.. Az animációs sorozat béna:) a 2. részre meg nem vagyok kíváncsi... Ja és Bocs a Rendező nem Emmerich hanem VErhoeven:)
  • Mossberg
    #43
    Mivan? Lehet hogy én valami másik filmet láttam?
    Itt jegyzem meg hogy készült StarshipTroopers II. film is a Sentineles faszi főszereplésével (nem jut eszembe a neve valamilyen Burgi vagy mi)
  • Bucser
    #42
    Nem a Film alapján készült a könyv.. Úgy mint a Star wars esetén... És Ronald Emmerich nagyon fasza kis filmet csinált és gyönyörűen bemutatott egy FAsiszta uralmat...
  • Hmuda
    #41
    Továbbfűzve, hogy kibogozzam a szálakat: sokkal többen veszik meg a film alapján készült gamékat mint egy könyv alapján készültet.
  • Hmuda
    #40
    Mi a szösz? Csak nem könyv alapján készült a film?

    (mellesleg így is úgy is a film alapján készült volna, mivel sajna a mai világban csak kevesen olvasnak rendesen könyveket és ezknek az embereknek a hihetetlen számú többszöröse az, aki csak moziból szerzi a műveltségét és ez sajna mindenhol igaz, nem csak amcsiban)
  • Nagydög
    #39
    Jobb lett volna, ha hanyagoljak a filmet, es inkabb az eredeti sztori alapjan keszitenek jatekot. Nincsenek plazmaveto bogarak, meg langszoro bogarak, meg funyiro es labdaszedo bogarak. A bogarak katonai jol felfegyverzettek, es alig megkulonboztethetok a dolgozoktol, akik viszont keptelenek harcolni. Persze az emberek katonai sem futurisztikus golyoallo mellenyben harcolnak, hanem egy erovertnek nevezet ruciban, ami korulbelul olyan mint egy overalba epitett tank.
  • Hmuda
    #38
    Csak az a gond, hogy nem rakták ki a végére a szokásos dolgokat: platformok, osztályozás stb.
  • Hmuda
    #37
    Nem rossz. Kiscit néhol darabos az animáció, a scarab pár puskalövéstől kifeküdt, de amúgy egész jó kis game lesz ez. :D
  • grebber
    #36
    Legelső movie 38,25 MB
  • grebber
    #35
    ZSÍR de várom már szép lesz a graf.És remélem ezt a "megjelenés még idén" szöveget be is tartják.
  • Serpa
    #34
    Starship Troopers: kitinkarmok

    új képek !
  • grebber
    #33
    Starship Troopers 2005-ben

    [2004-07-08 @ 07:51 - ZeroCool]

    Na, a változatosság kedvéért a Strangelite Studio jelentett egy "kis" késést. Eredetileg úgy volt, hogy idén télen érkezik a Starship Troopers című (igen, a filmre épülő) alkotásuk, de mostmár biztos, hogy 2005 tavasza előtt nem kerül a boltokba. Azért az jó hír, hogy az Empire Interactive gondozásában készülő játékot az idei Games Convention keretein belül bemutatják! Vagyis szerintem lesz róla videó is :P

    info: Gamestar
  • grebber
    #32
    Interjú
  • grebber
    #31
    ja sajnos. de nem is baj fejlesszék csak minnél jobb legyen.szerintem a graffal nem lesz gond.
  • Glpetyus
    #30
    Abból 2005 lesz minimum...
  • grebber
    #29
    Már láttam olyan oldalt ahol 2004 Q4-et irnak de kit udja.
  • Glpetyus
    #28
    Ez qrva jó lesz!!
    Megjelenést tényleg nem tudni??
  • grebber
    #27
    Zsír lesz ez de nagyon.
  • Serpa
    #26
    6 új kép !
  • grebber
    #25
    Starship Troopers: bogárszendvics

    Sogun, 11:22 - Játék: Akció

    (Gamers Hell) - Mayday! Mayday! Itt a Strangelite csatahajó a Klendathu szektorból!
    - Hall valaki? Én a technikus vagyok.
    - Kényszerleszállást hajtottunk végre ezen a trágyagolyón és megtámadtak bennünket a bogarak!
    - Vétel? Héé? Hall bennünket valaki?
    - A bogarak elfoglalták a parancsnoki hidat és éppen most zabálják ki a kedvenc pisztáciás jégkrémemet a hűtőből!

    A Strangelite Studio gyönyörű DirectX9 effektekkel megtűzdelt képeket eresztett szabadjára Paul Verhoeven mesteri-hentmészáros mozifilmjén alapuló bogárszecskázó akciójátékából.

    Kiadó: Empire Interactive
    Megjelenés: amikor a bogarak megtámadják a Föld szektort és a kormány kiosztja a népeknek a játékot, hogy eddzenek, mert Bogár GYAKÁS LESZ!!

    info:Hardwired
  • grebber
    #24
    Hirek a game-ről
  • Dynamic
    #23
    Hát csodálatosak
  • grebber
    #22
    6 új Starship Troopers kép
  • Nagydög
    #21
    Tenyleg erdemes elolvasni. A haborurol magarol kevesebb szo van, mint a filmben. Az urgek nem futurisztikus golyoallo mellenyben, hanem egy erovertnek nevezett "csatapancelban" harcolnak. Az arachnidok pedig nem ilyen sokfelek. A harcra keptelen dolgozokat csak a tapasztaltak tudjak megkulonboztetni a harcosoktol, akik egyebkent az emberekhez hasonloan jol felfegyverzettek.

    Nagydög
  • d1g1t4l sp00k
    #20
    legalább 1 ilyen kérdést emlithetnél... pl: kik az igazi tulélők? az emberek,vagy a csotányok?
  • Kori
    #19
  • rezes
    #18
    haT eleg nehez kifejteni mert nagyon sokretegu moralis kerdeseket boncolgates de olvasd el nem fogod megbanni