377
Starship Troopers 2
  • ormester1988
    #377
    Hali!

    Nekem a sivatagi pályánál kékes fehéres a kép

    és ilyenek kéne lennie
    http://www.youtube.com/watch?v=RC2bAT8bcZs
  • kjhun
    #376
    1 nulla lemaradt, a név végéről :)
  • kjhun
    #375
    Az EVM-es magyarításon, kívül kinek van meg a hivatalos magyarítás hozzá?? 628MB-os, meg van a játék eredetiben, de magyarítás nincs hozzá.

    Itt azt írja imyke200 Itt a #33807-es hozzászólásnál, hogy:

    - Hivatalosak vastagon kiemelve
    - Hordozóba építve = a játék magyar nyelvezetű változata lett

    ....
    74. Starship Troopers = 628 MB [hivatalos]

    Ez nincs meg valakinek??? Az EVM-es 541MB-os.
  • tzs1
    #374
    Megnézem, köszi!
  • Optimus Prime
    #373
    Próbáltad kilőni az összes effektet? Ha jól emlékszem a Glow effect zavart anno még nVidia kártyán is. a config fájlban állítsd 0-ra az értékét.
  • tzs1
    #372
    Vagyis.. a sniper rifle távcsövének a képe is fekete... :(
  • tzs1
    #371
    Megoldódott....
    Bár az átvezető filmekkor még szaggat, és néha kék a képernyő, de a játék tökéletesen fut!!!
  • tzs1
    #370
    Az első pálya betöltésekor, és igen, Ati Radeon HD 3650...
  • Optimus Prime
    #369
    VGA és DirectX van frissítve? Milyen a géped? ATi-val ha jó tudom van egy kis gondja. :S
    Egyébként egyáltalán nem indul vagy pályánál lesz fekete?
  • tzs1
    #368
    1350-ért vettem meg, és nekem is fekete a képernyő... :(
  • leci
    #367
    sziasztok!engem is érdekelne hogy miért csak feke a kép?és semmi......ötlet?
  • Savage85
    #366
    Ha valaki megoldotta az elsötétülős képernyős hibát az PLZ a .cfg-t tegye már fel valahova.
  • Optimus Prime
    #365
    A boltokban cirka 1000 Ft-ért kapható.
  • gabcsi13
    #364
    Sziasztok!
    Honnan kell letölteni a játékot?
  • Optimus Prime
    #363
    Master Chief és Gordon Freeman.
  • xp54
    #362
    ki vitte át eddig a játékot hardon?
  • Optimus Prime
    #361
    A játékot el kell adni, ha kinyomták... azaz égették (lemez, nem könyv). Nekem 6600 GT-vel full grafikán szaggatott. De 8600 GT 256MB-ossal sem jobb a helyzet. Ami már elkeserítő, az embernek így is van elég baja, hogy átkozott nehéz a játék. Ezek tetejébe megszűnt a hivatalos oldal és multy is a játékban. Pedig nem volt rossz a single küldetések co-opban való megoldása.

    "az új gépeken nem képes hiba nélkül futni és nincs már rá támogatás/patch?"
    A korabeli cuccokon se futott a játék rendesen, nem tudom hány patch jött ki, mind több száz MB méretű, driver javítás, CFG fájl szerkesztés és a játék még mindig nem futott hibátlanul, kompromisszumok nélkül.
  • tmisi
    #360
    Ha valaki netán még játszana vele (mint most én xd) és gyakran egyszínűn villog a kép az a mentés melletti global settings fájlban vegye 0-ra az összes glow-ot, distortiont, postprocessinget, végső esetben az összes(!) árnyékot (utóbbit a játékban is lehet). Bár egy-két spec esetben még így is megmarad a bug (pl. pókok köpnek)... Kérem szépen miért árulják még mindig a gamet, ha az új gépeken nem képes hiba nélkül futni és nincs már rá támogatás/patch? Ejnye bejnye...
  • Blacksheep77
    #359
    E gombal inditsd el a letöltést várd meg amíg befejeződik aztán írány a torony. 2 perc áll rendelkezésedre a letőltés befejezésére, ha kifutsz az időből akkor GameOver
  • Blacksheep77
    #358
    Nem kell megölni csak juss ki élve!

  • Optimus Prime
    #357
    Nekem is a 2005-ös FPS verzió van meg, egyszer vittem végig csalás nélkül. Nagyon kemény. Túlélni egy-egy küldetést gyakorta egyenlő a 0-val.
    De nekem más bajom van, mégpedig a multi. Meghalt. Legalábbis, ha netes szervert keresnék a "login failed" üzenetet kapom. Ha én akarok szervert indítani dettó. Emlékszem tavaly november körül vettem a játékot akkor még működött, és egy szerver futott is. A tűzfal jól van konfigurálva (ZoneAlarm), de semmi. A készítők lekapcsolták volna a master servert? Mert már a játék hivatalos oldala sem jön be.

    Egyébként jó a játék, csak az emberek grafja kb. '98-as szinten van. A épületek egy textúrára épülnek, a külső környezet nagyon egyhangú. Egyedül a bogarak grafikája jó, meg az hogy rohadt sokan vannak, mint a filmben. :)
  • Pate
    #356
    nekem nem megy a trainer
    kiírja hogy
    Cannot run STgame.exe
    0.5.0.24-es patch van fönt
  • bgabor
    #355
    Gratulálunk hozzá, hogy erre a konfigra vista-t raksz. Kétszer ilyen erős gépre se lenne érdemes. A géped erőforrásainak 30-40 százalékát pedig lefoglalja a vista, ennyivel mennének jobban a játékok XP alatt.
  • Pate
    #354
    nekem egy 9600as 128MBos radeonom, 2,6Ghz es CPU (celeron) és 1,5GB DDR RAM om van és egy vista ultimate és eddig ment de amikor az x-bogarat kell megvégeni a csali pályán hát meg ne mondjam hogy akad eddig fullon (1024x768 minden max kivéve árnyék az off)játszottam de most 800x600 on low on is szaggat
  • Pate
    #353
    vidd végig hard-on :D
  • Pate
    #352
    az mk4 essel kell kilőni csak hamar túlmelegszik nekem még 1 percem maradt :D
  • Pate
    #351
    nem azt kell lőni hanem amik a falon vannak az a lényeg hogy jussál ki élve :D
  • Pate
    #350
    a Starship Troopers DVD9-iTWINS(5,84GB) ugyan az mint a Starship Troopers.iso 2.77 Gb-os ?
  • Gery345
    #349
    Szia!

    Ha még érdekel akkor fel kell menni a fent lévő gépágúkhoz és leszaggatni a repkedő legyeket.
  • HasBeen
    #348
    hi all bocs ma h ide irok de az egyhez csak 18 uzi van rem itt tobb sikerrel kapok valaszt, nah az eggyel lenne az a problemam hogy elinditom szepen feher kepernyo kattolok, loading menu szepen be jon elinditom aztan mos fekete kepernyo neha kek hol piros igy villog es kozbe van hang is, (gondolom itt video lenne) ki nyomom be jon h START GAME ra katt aztan nagy sotetseg, hallom h mozog a csavo regal a gombokra, DE SEMMI KEP

    VKI HELP!!!! :(((
  • Savage85
    #347
    Hali nem tudja valaki, hogy hd2600 al miért nem megy?
  • pepe88
    #346
    ki tudja hogyan kell megölni a felvonóban a bogarat?
    a zsoldos felkutatós pályán van amikor menekülsz kifelé a felvonóval és utánadmászik
    beleszaggattam 50 db rakétát és még mindig jött
  • papisa
    #345
    Hali,

    most kezdtem játszani a gaméval .
    Elakadtam már az elején .
    Sztori :

    valami erődben kell lődözni és az első önálló misszió hogy menjek be egy lezuhant géphez a bogárbarlangon keesztül és hozzak ki egy-2 bombát .Visszafelé telepítem az erőd előtti síkra .
    Ez oké is .
    Az erődben a toronyból kell géppuskázni ezzel sincs gond .
    A gond ott van hogy közben szólnak hogy aktiváljak valamit az erőd másik végében .Meg is várom míg feltölt aztán írja hogy 2 percem van valamire és visszaszámol .
    Na itt nem tudom mit kell csinálni mert ha ott várom ki a 2 percet akkor is "megkorbácsolnak " a videobejátszáson ha visszamegyek a toronyba géppuskázni akkor is .
    Szal most itt mi a teendő ?
    A játékkal amúgy nincs komolyabb bajom még így az elején .
    El kell fogadni hogy ez egy hentelős game és írtani a bogarakat :)
    Én se a grafikát nézem amikor kapkodom a fejem mert annyi a bogár .
  • armageddon666
    #344
    rég néztem ide :D nem nem tetszett... ronda volt, szaggatott, irányítás ratyi, élmény 0..... a film jobb volt. sokkal...
  • Valesar
    #343
    Nemtudja vki honnan lehet letölteni?
    Előre is köszi.
  • Soneji
    #342
    Sziasztok!
    van még itt élet?
    olvasgattam vissza egy keveset, de nem találtam semmit a többjátékos módokkal kapcsolatban. próbálta már valalki? az internetes lista nekem teljesen üres, bár kiírja, hogy csatlakozott a mester szerverhez. a legújabbra lefrissítve próbáltam természetesen. valami tapasztalat? esetleg játszott valaki hamachi-n keresztül?
  • K Ace
    #341
    Te geforce 4 mx440-el nemigazán fogsz tudni játszani, ugyanis az nem támogatja a pixel, és vertex shadereket.
  • FunThomi
    #340
    És még az lenne a kérdésem, h szeretnék egy másik gépen is játszani vele, amiben egy GeForce4 MX 440 van, de a settingset olvasva mintha át kellen írni valamit. De mit és hol? Segítsetek légyszi! Köszi!
  • FunThomi
    #339
    Helló!
    Olvastam egy oldallal ezelőtt, h át kell írni egy fájlban a dolgokat! De sehol sem találom azt a fájlt. Kerestem már pedig mindenhol. Ha tudna vki segítene nekem!
  • momo99
    #338
    hy meg vetem a Starship Troopers játék első részét és furcsa dolgoket csinál pl: a fénybe nézek fehér,kék,sárga... fény foltok maradnak a monitoron.ami lassan betakarja az egészet. A patcheket beletetem de még mindig. ki tudja mi lehet a baj. légyszi adjatok tanácsot.
    [email protected] ide irjatok köszi