149
Close Combat 5
  • Zsolo007
    #69
    A megoldás egyszerű, törd meg az ellent, néha idegesítő a harc, de ez van :)
  • Sippie
    #68
    üdv!
    Azokhoz szólna a kérdésem akik tolták a második résszel a bridge too farral... az érdekelne hogy hogy a retekbe lehet befejezni egy csatát némettel. Elfoglalom az összes victory pontot, mégsincs vége, amíg a köcsög szövik fel nem adják. Marhára idegesítő azért 2 órán keresztül nyomni egy pályát, amikor már csak 1 egysége van, az is kifogyott a lőszerből, de csak azért sem vonul vissza. A 3. részben be lehetett állítani időlimitet, itt azt nem lehet megcsinálni? mert én sehol sem találtam.
  • farki87
    #67
    Hello. Azt szeretném megkérdezni, hogy a 3-mal hogyan lehet mulitzni.
  • Axon
    #66
    Megvenni nálunk sehol sem lehet már.
    Ajánlom letöltésre az emule rendszerét:
    www.emule.org (innen is lassan jön, de legalább lejön 1-2 hét alatt az összes)
    Most kerestem rá és mind az 5 rész fent van, na meg a Close Combat Cross of Iron is fent van ami a 3. rész felújított és mostanában újra kiadott verziója. Ezt a részt talán még a boltokban is meg tudod venni.
    Egyébként azért ezt a részt adták ki újra, mivel ezt tartják a legtöbben a legjobb résznek (én is). Na, de ez csak amolyan (hajszálnyival jobb mint a többi) besorolás. Főleg a nagy tankcsaták miatt tetszik sokaknak.
  • Zsolo007
    #65
    Sziasztok!

    Én nemrég találtam rá (újra) a 2-re (ez volt az egyetlen amit meg tudtam szerezni). Anno játszottam demojával, de tovább sosem jutott a dolog, és akárhogy keresek nem találom a további részeket, főleg a 4 érdekelne, de erre is kíváncsi lennék. Kapható ez valahol MO-n? Ha nem, valami warez oldalt tudtok mondani ahonnan leszedhető? Ugyan találtam egy két torrentet, de nincsenek nomrálisan seedelve...

    Előre is köszi!
  • Axon
    #64
    Megnéztem a weboldalát a closecombat.org-ot. Az állam a padlón hever.
    A CC családhoz van vagy 500 mod, néhány ezer pálya és pár száz mindenféle buherátor program. Ha valaki mindent ki akar próbálni, annak 3 élet is kevés hozzá.
    Úgy döntöttem maradok az alapjátéknál...
  • Axon
    #63
    Természetesen jól kikaptam az első térképen.

    Van lehetőség menüből modokat és pályákat letölteni.
    Pálya letöltéssel megpróbálkozom, de mod letöltésének most még nincs értelme, mivel azt sem tudnám, hogy milyen paramétereket is változtatott meg.
  • Axon
    #62
    Mintha a grafika is jobb lenne, azaz nagyításnál sem pixelesedik el a kép, de már nagyon régen toltam az eredeti CC3-at, így nem állíthatom biztosan.
  • Axon
    #61
  • Axon
    #60
    Kipróbáltam.
    A játék picit új, de az élmény a régi.

    Két kép:

  • Axon
    #59
    Beszereztem.
    Most telepítem és kipróbálom gyorsan.
  • Axon
    #58
    Igen. Tetszik? :-)

    Ez a butított verzió, mivel az eredeti az nagyobb volt mint 8 kbyte és ezt csak VIP tagok léphetik át.
  • Serpa
    #57
    készít(t)ettél logót?
  • Axon
    #56
    Ha mázlim van, akkor le tudom húzni még ma és ki is próbálom.
  • Serpa
    #55
    egy új kampány van benne ('43-'44), mind német, mind orosz oldalon játszható.
  • Axon
    #54
    Nekem is a 3. rész volt az abszolult kedvencem. Ezt a részt rongyosra játszottam.
    Igazából még mindig nem látom át, hogy mit is jelent ez a kiadás, miért is volt fontos, de ha már annyit elértek, hogy ezért újra végig tolom a nagy kampányt, akkor már megérte... nekem.
  • Axon
    #53
    Na ez igazán gyorsan ment.
  • lammaer
    #52
    Hát, szvsz a cc3 volt a legjobb, ha abból indultak ki akkor este már installálom is :)
  • Serpa
    #51
    Close Combat Cross of Iron-HATRED
  • Serpa
    #50
    az a 4 feature a változatás.
  • Axon
    #49
    Megnéztem a képeket. Felmerült bennem a kérdés: Mit is változtattak úgy az egészen?
    Mert nekem nagyon úgy tünik, hogy ez maga a CC3. Nem látok semmilyen módosítást. Az tény, hogy a sorozat 3. részét javítják föl, de különbséget a képek alapján nemigen vettem észre.
  • Serpa
    #48
    új rész van készülőben ...

    Close Combat: Cross of Iron
  • Jeffjohnson
    #47
    uhh az elég gáz ,hogy már csak e-bay n lehet kapni esetleg a szürke verziohoz nem tudtok patch et?
  • Skyflash
    #46
    itt igen
  • Jeffjohnson
    #45
    sziasztok nem tudjátok lehet e még kapni valahol az eredetei CC5-öt
  • Lysandus
    #44
    ha megadja felrakom. :-) ha elég józan leszek még a commanderhez :-) de legkésőbb holnap.
  • Serpa
    #43
    tok egy ftpt, de ahhoz Axon engedélye kell.
  • Lysandus
    #42
    Egyrészt most nem tudom, melóhelyen vagyok. Majd vmikor éjfélre vagy az után érek haza. Utána fel tudom tölteni egyrészben is, ha adsz egy ftp címet.
  • Serpa
    #41
    gyorsabb lenne, ha feltöltenéd vhova, apránként.
  • Lysandus
    #40
    Lassan, de biztosan... Én ezt tudtam...
  • Serpa
    #39
    amit küldtél nagyon, de nagyon halovány.
    alig jön pár kval.
  • Lysandus
    #38
    És neked is átküldtem azt, amit az első indításnál tapasztaltam. :-)
  • Axon
    #37
    Köszönöm megkaptam.
  • Lysandus
    #36
    ment megint
  • Serpa
    #35
    átküldtem.
  • Axon
    #34
    Én valami miatt nem kaptam meg a privát üzenetet.
  • Axon
    #33
    Erről a prof.-ról nem tudtam. Mondjuk a játékon nagyon látszik, hogy olyan készítette (akár tanácsadóként is közreműködve) aki már volt éles ütközetben.
  • Lysandus
    #32
    Privát ment, neked is és Serpának is.
  • Lysandus
    #31
    Igen, ennek a játéknak az a nagy előnye, hogy az emberi viselkedést próbálták meg a lehető legjobban lemodellezni. Egyéként a sztori szerint ez egész egy viselkedéskutató prof. munkáiból indult. Benne volt a teamben, a programozokkal együtt. A csaták sosem az utolsó emberig mennek. A katonák döntéseket hoznak csata közben. Ha minden elveszett, akkor visszavonulnak, vagy menekülnek.

    De ennek az ellenkezője is le van modellezve, a hősiesség. A kettesben amikor meghallottam, hogy valamelyik katonám elkiáltja magát, hogy "too many more" vagy "ja", akkor villámgyorsan megkerestem, és mindenki más arra utasítottam hogy fedezze. Az ilyen "berserk" állapotba került fazon puszta bajonettel rontott az ellenségre, és ha sikerült fedezni, akkor volt olyan, hogy egyedül berontott egy bunkerbe és mindenit kinyírt.
  • Serpa
    #30
    az úgy jó lesz.
    köszi.