149
Close Combat 5
  • Lysandus
    #109
    Próbáld ki a Cross of Iront. A CC3-ra épül, de egy csomó dolog ki lett javítva benne.
  • Axon
    #108
    Érdekesség, hogy a crack hozzá több helyről is letölthető, de a játék maga az nem.
  • Axon
    #107
    Jó, hogy megemlítették. Nem ismertem ezt a sorozatot, ezért elkezdtem végig olvasni az egészet.
  • Axon
    #106
    Elvileg júliusban megjelent. Bár lehet, hogy csak az orosz verziója. Mindenesetre szétnézek a neten hátha lehúzható valahonnan.
  • magyargyerek
    #105
    Jó volt látni hogy megemlékeztek egyik kedvenc játékunkról:
    Pc-s játék történelem
  • Lysandus
    #104
    Nocsak! Mikorra jön ki? Oroszul már elfelejtettem...

    Egyébként ez a sorozat egy briliáns darabja a játéktörténetnek. Az ötödik részt szerintem egy kicsit elszúrták. Nagyon elhúzódott a játékmenet pl azzal, hogy az utolsó snipert is le kellett vadászni a térképről.
  • Axon
    #103
    Újabb Close Combat rész készül.
  • Axon
    #102
    Jól látod a játék helyzetét és előnyeit/hátrányait is. Valahogy méltatlanul háttérbe lett szorítva ez a remek darab. Pedig akkor még nem is lehetett a 2. vh-s játék dömpingre fogni a mérsékelt fogadtatást. pedig itt igazán jók voltak a lőtávok, nagyon gazdag, szinte teljes egység választék. Olyan apróságokra is figyeltek, hogy azok a tankok, amelyekben 2 géppuska van, azok két irányba is tudjanak lőni. Ilyen nem volt a későbbi rts-ekben sem. Ettől függetlenül viszont nem volt bonyolult a kezelhetősége, könnyen játszható bárki számára, nem úgy mint egy komolyabb táblás stratégia. Mégsem lett közismert.
  • Kotomicuki
    #101
    A sorozatban valóban a cc3 volt a legösszetettebb és legátfogóbb, de hát az követte végig a háború nagyobbik részét - időben. Míg a 4. és 5. túl amerikásra sikeredett -> ott a kiadó nyílt terepen játszódó "tiszta" tankcsatát nem is nagyon rakhatott volna bele, hiszen a "honi" célközönség sírva menekült volna a bíróságokra a valóság megismeréséért (Nézeteim szerint a németeket a gyártó(és szállító-)kapacitás- és üzemanyaghiányra visszavezethető kényszerű önmérséklet(e) tette tönkre a harctéren és nem az ellenség hadi/harci dicsősége.).
    A városi harcok, bár érdekesek, de szimulátornak még nem tekinthető arcade jelleget öltöttek -> nagyon "érdekesnek" tartom pl. a szobafalán keresztüldobható kézigránátot, a szűk szobába lángszóróval "belövéstől" még csak meg sem sebesüléseket, stb.
    A tankcsatáknál is érződik, hogy a fejlesztők törekedtek a játékegyensúly viszonylagos fenntartására.
    Tény, hogy a sorozat egyedülálló kategóriát teremtett, amiben sajnos nem nyüzsögnek a hasonlóan színvonalas alkotások.
  • Axon
    #100
    Nekem a cc3 volt a kedvenc részem a sorozatban. Talán a nagy tankcsaták miatt, amelyek főleg a nyílt szteppéken játszódtak. Pedig a cc igazi erőssége mégis a városi harcokban mutatkozik meg.
    Éppen ezért természetesen megvan a Cross of Iron rész is.
  • Kotomicuki
    #99
    Nagyon finoman fogalmaztál - tipikus Amcsi!
    Amúgy a Close Combat - Cross of Iron, ami a CC 3 újra kiadása, kicsit feltupírozva, sem rossz!
  • giantxtc
    #98
    Sziasztok!
    Új vagyok itt.Tudnátok segíteni honnan lehet leszedni ingyen a 2.részt a bridge to fart?A teljest,nem a demót.
    Kösz:Norbi
  • Axon
    #97
    Végre lejött a Close Combat- The Longest Day. Nagyon jó. Ez a játék még mindig a legjobbak között van.
  • Axon
    #96
    Egy kicsit úgy tűnik számomra mintha nem lenne túl nagy játékos aki a videot készítette.
  • Axon
    #95
    Én most kezdtem el tölteni az utolsó darabját.
  • magyargyerek
    #94
    Érdekes a kedvenc játékunkról készült gameplay videó
    Lets Play Close Combat 5 Der Kessel Campaign 2
  • magyargyerek
    #93



  • magyargyerek
    #92
  • Axon
    #91
    Most töltögetem a The Longest Day-t is, félig lejött, de ennek töltését már csak hétfőn tudom folytatni, mert délben lejár a munkaidőm.
  • Axon
    #90
    Köszönöm a segítséget. Én is azt vettem ki a leírásból, hogy bármilyen kódot elfogad. Fel is telepítettem, de amikor indítottam, mindig kiírta, hogy hibás a serial. Újra telepítettem, megint megadtam neki valamilyen serialt, de mostmár elindul. Nem tudom mi lehetett a gond az első telepítésnél.

    Én is egy wide képernyőn tolom 1440x900-ban. Mondjuk ez itt most a munkahelyi monitorom. Már alig várom, hogy otthon is kipróbáljam 1600x1200-ban :-)
  • zoltang
    #89
    Bármilyen kódot elfogad. A lényeg hogy a mellékelt kis progi megbuherálja a telepítőt, így a kód mindegy.

    A The Longest Day -be már "be van építve" ez a módszer. :)
  • zoltang
    #88
    Én ezt írtam be:
    1111-2222-3333-4444

    :))) és jó az új CC V-höz is. :D
  • zoltang
    #87
    Csak szabadon: :)

    "Fejtsétek már meg, hogy mit is kellene itt tenni:


    "Close Combat: Watch Rajna"

    A kiváló fájl és CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe másolni ugyanazon a helyen

    Nem változtatják meg a fájl nevét

    Futás CCsetup.bat, elindul a telepítő

    CD-kulcs szabad belépni a

    Ha kell telepíteni a patch 4.50.2, fejleszteni fogják csomag neve változott CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe

    Vagy módosítsa a batch fájl neve CloseCombatWachtamRhein-UpdateCompDR-v4502DR.exe

    Sorozatszámát és szerelése ugyanazokkal a játékokkal

    <Close Combat Wacht am Rhein>

    Kell másolni ezeket a fájlokat, és kiváló "CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe"
    egy ugyanazon a helyen először.

    Ne változtassa meg a nevét a beállít reszelő.

    Run "CCsetup.bat", a telepítés megkezdődik.

    Megtalálja tudod bemenet a Serial Number, amit akarsz.

    Ha ön akar telepíteni a patch 4.50.2, változtassa meg a nevét
    "CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe"

    , vagy szerkeszteni a kötegelt fájlt, változtassa meg a fájl nevét a kötegelt fájl
    "CloseCombatWachtamRhein-UpdateCompDR-v4502DR.exe".

    A sorozatszám, amit az Ön által megadott telepítése során a játékot."

    http://translate.google.hu/translate_t#


    Ki kellett találni egy kódot és azzal a külön kis "ezermester" progival (hacker) kell telepíteni a játékot, és a patch-et is ezzel tettem fel, ha jól emlékszem (2db.). Az előtő oprendszeremre szépen meg tudtam csinálni, de szívtam vele egy kicsit én is. Most csak ez a új CC V-ös van fent jelenleg nálam.
  • magyargyerek
    #86
    Az új részekben az a jó hogy részletesebbé tették a grafikát. É persze ami jó hogy támogatja a nagy felbontású képernyőket! Ez fontos nálam szintén hiszem én Wide monitoron nyomom és fut rajta 1620x1024-ben. A játék és hangulata a régi, de hát az jó volt mindíg. Remélem tudtam segíteni!
  • magyargyerek
    #85
    Oké, Axon jövök a segítséggel!!!
    Nos nálam is "szórakozot" a seriallal de segítségül hívtam a google "barátomat" ez ügyben és találtam.
    Example: C:\CC4\
    2- Run "CCsetup.bat" ONLY, the installation will begin.
    3- You'll find you can input the Serial Number as you wish (care to write it down)
    Tehát magyarul: Bemásoltam egy mappába aminek legyen a neve mondjuk CC4 mappa. Aztán indítsd a CCsetup.bat-tal. És végül a serial amivel ment az ez: 5HRV-LVRU-F75R-MV2L-RK45
    Érdekes mert igazából a The Longest Day (2009)-hoz is kér serialt és ezt ahoz találtam de gondoltam hátha elfogadja ez és láss csodát elfogadta nálam.
    Ha esetleg nem lenne jó akkor van még:
    Serial kulcsok: 5HRV-LVRU-F75R-MV2L-RK45 RPJ4-7YVV-XSV5-5JK2-H25T AT7H-KMJL-334W-W3LT-XJWM de ezeket nem próbáltam mert az első már jó volt
  • Axon
    #84
    Feltettem újra és most simán elindul.
    Remek a játék!
  • Axon
    #83
    Feltelepíteni feltudtam, de indításkor serial hibát emleget, pedig nem kellene neki.
  • Axon
    #82
    Fejtsétek már meg, hogy mit is kellene itt tenni:


    《近距离作战:守望莱茵》

    把破解文件和CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe复制到同一位置

    不要修改文件名

    运行CCsetup.bat,将启动安装程序

    CD-KEY可以随意输入了

    如果需要安装4.50.2补丁,将升级包名字改为CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe

    或修改批处理中的文件名为CloseCombatWachtamRhein-UpdateCompDR-v4502DR.exe

    序列号和安装游戏时相同

    <Close Combat Wacht am Rhein>

    You must copy these crack files and "CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe"
    to a same place first.

    DO NOT change the name of the setup file.

    Run "CCsetup.bat", the installation will begin.

    You'll find you can input the Serial Number as you wish.

    If you want install the 4.50.2 patch, change its name to
    "CloseCombatWachtamRhein-SetupRelease-450DR.exe"

    or edit the batch file, change the file name in the batch file to
    "CloseCombatWachtamRhein-UpdateCompDR-v4502DR.exe".

    The Serial Number is what you input during the installation of the game.
  • Axon
    #81
    Sikerült leszednem ezt: Close Combat Wacht am Rhein
    Most fogom kipróbálni, már nagyon kíváncsi vagyok.
  • Axon
    #80
    Ez remek hír. Elkezdtem lehúzni őket.
  • zoltang
    #79
    Kedvenc sorozatom. Most "szereztem" meg a legutolsó felújított változatot is.

    A Close Combat III: The Russian Front (1998, Microsoft) -tól ... mindig visszatérnek a gépemre.
  • magyargyerek
    #78
    Megjelent két felújított rész a játékhoz.
    Close Combat- The Longest Day (2009)
    és tavaly még egy:
    Close Combat Wacht am Rhein

  • Axon
    #77
    Én is kipróbáltam. Rögtön látszott, hogy a cc5 motorját használja egy az egyben. Az tűnt fel, hogy jóval hevesebbek a harcok. Szinte minden egységnél van valamilyen rakéta vető, gránát vető, stb., és rögtön oda is pörkölnek vele. Éktelen robbanások, halálsikolyok és folyamatos fegyver ropogás. Az első 2-3 másodperc után az egységeim legalább fele halott volt.
  • Skyflash
    #76
    Próbáltam, tipikus rókabőr effekt.
    Grafikához nem nyúltak, a hangokhoz sem(az afrikai lázadók is oroszul vartyognak), hadjárat sincs.
    Olyan, mint egy gyengébb MOD, csak ezért fizetned is kell(ene).
  • Axon
    #75
    Megjelent a Close Combat Modern Tactics.
    Próbálta már valaki?
    Én most húzom, úgyhogy még nincs tapasztalatom.
  • Zsolo007
    #74
    Én nem tapasztaltam hasonlót....MG42-esnél meg mit vársz, ha 5 méterrel előtte jelenik meg az ellen? Nem arra való...tessék megfelelően fedezni az egységeidet...
  • Sippie
    #73
    Az a baj, hogyha azok házban vannak, akkor egyszerűen hiába nincs lőszerük nem tudják kiszedni őket... berohannak a házba, ott meg leütik őket az amcsik.

    Zsolo, ettől függetlenül azt a hadműveletet rendesen beszívták a szövik. Meg mondjuk elég furcsa, hogy berakom a házba az mg42-est, ott van tőle 5 méterre az ellenség, de nem tudja kiszedni, az egyedül berohan, és a 3 fős MG-seket 2 mp alatt leüti... nevetséges.

    Az ötödik részben is ugyanez van, felállítom a 75milis ágyút, megjelenik az amcsi tank, rálövök, persze az ágyúm nem találja el , a tank meg komótosan odafordítja az ágyúját és 1 lövéssel kinyírja az ágyúmat... Nem is vettem többször ágyút, mert felesleges így. Mondjuk gondoltam hogy egy amcsi játékban az amcsik lesznek a profik, a németek meg a bénák.

    Szóval maradok a 3. résznél, az a legnormálisabb :)
    Bár olvastam egy korábbi hozzászólásban az uccsó pályát, az tényleg kicsit oroszpártira sikerült, ott viszont azt nem értem, miért kapnak a ruszkik JS3-as tankokat, amikor az nem is került bevetésre a 2. vh-ban. Ennyi erővel a németek meg kaphattak volna Maust, és akkor nem lenne gond.
  • Axon
    #72
    Én végigtoltam a Grant kampányt, de ilyen problémával nem találkoztam.
    Meg kell ölni minden ellenséget, amelyik nem menekül el.
  • Zsolo007
    #71
    Csalás? Túlerőben voltak...
  • Sippie
    #70
    Hát azért annyira nem egyszerű :D főleg hogy a szövik felé iszonyatos a csalás...