998
  • mukika
    #357
    bannernek by én! :D



  • traXion
    #356
    huha :D

    Sztem nem megyek. :D
  • mukika
    #355
    50 nap van hátra a fesztiválig!
  • szando
    #354
    FLC megint lesz? most komolyan, minek kétszer egymásután? nem volt az olyan jó...
  • PResident Evil
    #353
    így van... sry
  • Zhertun de Royg
    #352
    Na én voltam Alvinon, de annyira nem volt kira, hangulat nem volt meg talán...
  • artschi
    #351
    Lehetett tudni, hogy lesznek, de senki nem gondolt arra, hogy a Nagyszínpadra lesznek pakolva... :)
  • artschi
    #350
    UUÁÁÁRRGGHH!!! Az Anthrax-ék állatfaszajók voltak a tavalyi Summer Rocks-on, nem kéne őket kihagyni idén...
  • mukika
    #349
    érettségi miatt??? :(

    [OLVASTA A KÁCCOS HÍRT]
  • PResident Evil
    #348
    sztem erre se megyek :D
  • mukika
    #347
    54 nap van hátra a fesztiválig!
  • PResident Evil
    #346
    hmm... már szívderítőbb felhozatal :)
  • mukika
    #345
    Anthtax = Anthrax :DD
  • mukika
    #344
    Ja és holnap aki teheti jöjjön Sportszigetre!!!! Hatebreed és Slipknot, és TCS!!! :))
  • mukika
    #343
    HammerWorld Színpad és Wan2 színpad is JÓAK már!!!! lehet, hogy mékse lesz olyan rossz??? :)))

    [BOLDOG]
  • mukika
    #342
    A Nagyszínpad konfirmált fellépõi:

    Ash, Anthrax, Basement Jaxx, Bloodhound Gang, Busta Rhymes, Die Aerzte, Electric Eel Shock, Európa Kiadó, Faithless, In Flames, Reamonn, Scissor Sisters, Seeed, Sex Action, Sugababes, The Rasmus, Third World, Tito and Tarantula, Zdob si Zdub
  • mukika
    #341
    "Újabb nevek a Nagyszínpadon: Basement Jaxx és Anthrax"

    Anthtax
  • mukika
    #340
    "A korábban bejelentett zenekarok (többek mellett a Rasmus, a Sugababes, a Bloodhound Gang, a Seeed, a Tito and Tarantula, a Die Aerzte, a Scissor Sisters, az Elecric Eel Sock, a Reamonn) mellé pár hete az In Flame, a Fun Lovin' Criminals és Busta Rhymes is csatlakozott. A nemzetközi fellépõk sorát gazdagítja, a most visszajelzett Faithless is."

    mégiscsak lesz In Flames!!!!


  • mukika
    #339
    Busta Rhymes a Szigeten

    Busta Rhymes a hiphop-szcéna egyik legjellegzetesebb, legizgalmasabb, és ami nem mellékes: legszellemesebb figurája, emblematikus, a hagyományos rap-szövegelést raggával keverõ, kemény és szupergyors dumastílussal.






    Pályáját 17 évesen a Leaders Of The New School formáció tagjaként kezdte, elsõ szólóalbuma 1996-ban jelent meg The Coming címmel. Legutóbbi lemeze, az It Ain't Safe No More 2002-ben jött ki. Az elmúlt években a hiphop-porond több jeles képviselõjének - többek közt Missy Elliott, Snoop Dogg vagy Lil' Kim - felvételein vendégeskedett



    pfffff
  • lee86
    #338
    rosszul irtam... tehát magyarul mondva: megértem, h mér nem nézel TV-t... sok szar.. de mindegy..ezt egy másik topikban kell kivesézni...

    ja és Macskajaj ráksz!! :)))
  • PResident Evil
    #337
    kedvenc film amugy nekemis :)
  • The Garrett
    #336
    bazde :D itt az ész.
  • PResident Evil
    #335
    Macskajaj !

    Lui !...

    :DDDD
  • The Garrett
    #334
    uuuuuuu pedig ittvan a nyelvemen :DDD Kedvenc filmem és nemtudom a címét:D:D:D:D nemigaz.........
  • szando
    #333
    basszus nem jut eszembe!
    hol is volt ez a frencsipes szöveg?
  • mukika
    #332
    van??? és miaz??? hacsak a reklám, nemhiszem.

    meccseket, és sportot megnézek, meg egy-két jó filmet. de a többi szart nem kérem köszönöm.
  • lee86
    #331
    [nem néz TV-t]

    van miért..
  • mukika
    #330
    állítólag DC már fent van, megnézem, én még nem láttam...

    [nem néz TV-t]
  • lee86
    #329
    a tehént lehet, h nem übereli, bár azér igy átgondolva én most jobban hajlanék a katicabogárra, viszont a végén a
    "Disziz dö bigining of ő bjutiful frencsip"-nél minden alkalommal padlód fogok!!! :DD
  • PResident Evil
    #328
    mekkora lol már... de kistehént nem übereli :D
  • szando
    #327
    nekem rohadtul tetszik! :DD
    kéne nekemis :)
  • lee86
    #326
    reklámot láttátok már? tisztaszar! :)))) ha valaki rábukkan a neten, akkor kilinkelhetné! :)
  • szando
    #325
    ezen én is tisztára kiakadtam... sex action-nagyszínpad.. minek foglalják ott a helyet?? menjenek a wan2-ba befér oda az összes rajongójuk...
  • mukika
    #324
    Tehát augusztus 4-11-ig Sziget Fesztivál, de addig is TV Sziget az M2-n

    A TV Sziget project, egy több éve érlelõdõ terv, melyet egyrészt a hazai ifjúsági-, kulturális televíziós mûsorok terén lévõ ûr betöltésének igénye, másrészt a Sziget Fesztivál évtizedes szervezése során felhalmozódott kulturális menedzseri tapasztalat és kapcsolatrendszer ilyen terû hasznosítása, harmadrészt a korábban a Sziget Fesztivál szervezése köré gyûlt, ma már ismert médiaszemélyiségek egy csoportjának kreativitása hívta életre.
    A TV Sziget - a jelenleg piacon lévõ televíziókkal ellentétben - nem abból indul ki, hogy szüksége van a célközönségére. Ellenkezõleg: megálmodói úgy gondolják, a célközönségnek van szüksége rá. Konkrétan egy olyan mûsorsávra, amely nem konzumszócsõnek tekinti magát, hanem a véleménycsere médiumának.

    A Millenáris Fogadó „Sziget Klubjából" jelentkezõ mûsor elõ adásait naponta más-más mûsorvezetõ pár, a hazai kulturális élet ismert arcai vezetik. Hétfõn a rocker és táncos-táltos, Novák Péter a Viva+ egykori mûsorvezetõjével, Nyúl Zsuzsával (Zsú) vezeti az élõ adást. Kedden a rock- és reklám világából ismerõs mókamester, Varga Livius (Quimby zenekar) és a Danubius Rádiótól az MTV-ig sokhelyrõl ismerhetõ Winkler Nóra, szerdán az ellenállhatatlanul vicces Animal Cannibals (Ricsipí és Qka MC) vezetik a mûsort. Csütörtökön a hajdani Zanzibár ötletgazda-szerkeszõ-mûsorvezetõje, Rieger Johanna mellé Müller Péter Sziámi csatlakozik. Pénteken a rockszakma (Czutor Zoltán - Nyers zenekar, Radio Café; Urbán „Tokától Bokáig" Szabolcs - Hollywoodoo zenekar, ex-Est FM, ex-Klub Rádió, Rádió Café) az altermédiával (Péter „Rádió" Petra - ex-Est FM, ex-Viasat, Rádió Café) találkozik a boncasztalon.

    A napi adásokat alapvetõen két kérdéskör, a nap témája, és a nap aktualitása határozza meg. Az adásonként többször jelentkezõ un. Csomópontokban, a közönség ill. a nézõk reakcióinak ad képet és hangot. A mûsor állandó vendégei, a „Beszóló fejek" - ismert médiaarcok, közéleti szereplõk - akik helyben alkotbak szubjektív ítéletet a mûrorról. Mindezen túl állandó pontja a mûsorsávnak a „Programajánló", a TV Sziget szubjektív ajánlata.

    Az élõ mûsorokat tematikus kisfilmek színesítik: így például a "Kinopravda", a TV Sziget heti filmes magazinja, az „Ökoterrorista" Novák Péter keményvonalas, gerillamódszereket is felvállaló ökomûsora vagy a „Retikül-para", Péter Petra és Váczi Virág "nõcis" mûsora. A péntek esti kultsáv irodalommal és magaskultúrával foglalkozik, havonta jelennek meg benne olyanok, mint a Keresztury Tibor nevével fémjelzett litera.hu Nagyvizitjei, Bárdos Deák Ágnes kultkabaréja, a M'orális élvezetek, valamint a fiatal magyar irodalom - minden mennyiségben. Az „Erõs hazai avagy másfélmillió hosszúlépés Magyarországon" a TVSziget vidékfejlesztési magazinja mûfaját tekintve „népeslap". Népszerû mûsorvezetõi Ricsipí és Qka MC, mint a falukutatók egykoron, nyakukba veszik a héthatárt. Mindezeken túl Trócsányi Gergõ, a Hoollywoodoo zenekar 160 kilós frontembere és a valamivel könnyebb superbuttos Vörös András a sport széles spektrumát bemutató mûsort vezetnek - „Sportos Légy" címmel. A Kispál és a Borz énekese, Lovasi András a „No Future" c. mûsorban tehetségkutatást végez, de elkalandozhat a nézõ az informatika („IDDQD"), a komputerjátékok („Vaku") valamint a divat világában („Extravaganza") és lesz mûsor, mely a mindennapok jogi útvesztõibõl vezeti ki az elkóborolt érdeklõdõt „Jogi M'esetek" címmel.


    TVsziget honlap
  • szacsi
    #323
    in flames joak
  • mukika
    #322
    Cannibal Corpse
    In Flames (ha jön egyáltalán)

  • szacsi
    #321
    suxx
  • mukika
    #320
    #317
  • szacsi
    #319
    még mindig szar a kínálat....
  • mukika
    #318
    tényleg!!! ezt nem látom sehol énse.... :(