117
  • Laalee
    #117
    többit az alcímben található linken.
  • Botond #116
    aha,ok,én is így gondoltam
  • K.András
    #115
    Neked egy pici képed sincsen a mai poltitkai helyzetröl,azt hiszed ez csak itt megy holott minden forum erröl a hangnemröl hires.Mindez egy olyan ember miatt aki ugy reszket a hatalomért ahogy ember még soha,ugy hivják *****...
  • observer
    #113
    Én személy szerint a pol.fórum miatt kezdtem az SG-re járni, élveztem, néha bosszankodtam, de jó eszmecsere volt.
    A többi téma/topic nemigen köt le, sok bennük a gyerekes, meg a felesleges időpocsékolós.
    Sajnálom, hogy megszünt ezzel az SG fótum éppen az objektivitását és a vonzerejét vesztette el.

    Viszlát, szevasztok! observer
  • hen-tes
    #111
    miér kellet ez a sok getszi FŐTÉMA ?????
    nagy szár!
  • hen-tes
    #110
    meik topik volt ez ????
  • sniper
    #109
    Kar hogy Tradet nem igazan lattuk a polforumban, csak itt probalja lejaratni az ottaniakat.
  • Cat #108
    figyi, szerintem pont az ilyenek miatt lett megszüntetve a pol, ezzel csak a döntés helyességét igazolod...
  • Punker
    #106
    abban a topicban nem voltak gázos hozzászólások...
  • Jano
    #103
    Köszi! :)
  • Gery1980
    #102
  • Sephi
    #101
    En csak gratulalni tudok annak ki ott moderator! Bator ember!
  • St
    #100
    Gumiszoba megszűntetése lekerült a napirendről amióta moderált lett. Ez már nem aktuális kérdés.
  • Punker
    #99
    autós topic csak 1-2 van, viszont fiuk, lányokon belül azért van jópár verzió, amúgy szerintem tényleg a fórum/sport hiányzik a legjobban.
  • sniper
    #98
    Viszont durvan csak a temaval kapcsolatban fogalmaztak, nem egymas szemelyevel kapcsolatban, mas topicokban pont az ellenkezoje megy.
  • Jano
    #97
    A Gumi miért zavar annyira?
  • Sephi
    #96
    hahh vegre egy jo otlet. Bar oszinten en is azzal a javaslattal elek hogy a gumiszobat is torolni kell mert absolut baromsag.

    A politikai forum meg hat nagyon igaz hogy csak anyazas folyt agyba fobe!

    Fiuk lanyok topik teljesen ertelmetlen szerintem is.

    Ezzel az errovel nyisatok bazz auto forumot is es igy lesz tiz tonna kategoria ami nem vegyull egybe... baaz...
  • Cat #95
    A polforumba alig egytucat ember járt, és ennek oka az ott uralkodo hangnem. Például pont az általad idejárónak említett Mars3696 meg mások is emiatt mentek el, és nemcsak sodi, hanem baloldaliak is szép számmal csinálták ugyanazt, pl magyar ember2
    a polforumosok iszonyat elvakultak, fanatikusok voltak, és csak ezek bírták ki már az itteni légkört, ami még durvábbá tette. Leirtam ott is, hogy teljesen felesleges szócséplés volt, mert HITviták voltak, és az ingerszint is jelentősen nőtt, ha nem növelte egyik fél a téteket, a másik már észre se vette...
  • sniper
    #94
    Ali, Nor, Mars3696 pl. aligha nevezheto balosnak, de a torzsgardaban benne vannak.

    Sodi zsidozott is, holokauszttagadott is, komcsizott is, inkabb nem idezek tole, de megtortent. Maradjunk annyiban hogy Hitler is kispalyas volt mellette.
  • St
    #93
    barter..
  • O0D:
    #92
    akkor csak azt nem ertem hogy mi az a "ami fontos sajat tartalmak".
    a legfelso reklam nem reklam?
  • St
    #91
    Erről most ne kezdjünk vitát, év elején megmértük cookie-val a fórumozók kevesebb mint 12%-a jár napi rendszerességgel az értékesítés szempontjából fontos saját tartalmakba.
  • PREMIERE1
    #90
    Szerintem, a #38 elég, ha a gumiban marad meg ...
  • Balo
    #89
    Miért? Ezt nem értem...
  • O0D:
    #88
    sztem forum nelkul eleg keves ember latogatna el ide, mivel a legtobb cikk mashol is megtalalhato, es talan nem is annyira elfogultak az emberek mint itt.
  • St
    #87
    Fórum eladhatatlan felület.
  • Punker
    #86
    én nem tagadom van 1-2 szélsőséges tulajdonságom de Sodi baromságai még nekem is sok volt...
  • Balo
    #85
    De a lapletöltés nem számít? Mondjuk csak egy reklámot látok...
  • O0D:
    #84
    Nem kerek a politikabol!
    Helyes dontes volt megszuntetni azt a lebuj forumot, a tobbi is ugyanigy fog jarni, ha a sok majom nem takarodik el a forumrol!!!
  • St
    #83
    Kérem tisztelt fórumozókat ne kezdjenek újra politizálni itt az általánosban, mert a moderátorok törölni fogják.

    Az SG politikamentes terület.
  • St
    #81
    Semmi, teljesen mindegy.
  • Balo
    #78
    Sajnos már nem tudod elolvasni a polfórumos benyögéseit, de a gumis sodi topikban még találsz bőven fasiszta magyarázkodó megjegyzéseket Soditól...
  • PREMIERE1
    #77
    Ja. Nem érte sérelem. Sőt, Sodinak saját topicja van, és volt vagy húsz ahhoz hasonló a gumiban. (Katának is ...)

    Én nem tudom miket írt korábban amelyek fasisztának minősültek - egy-két példát pl. írhatnátok -, bár max. nem egyezik a véleményetek. Olyat írt le, hogy "Mocskos ...!" vagy hasonló?

    Vagy így jött fel, hogy "Sziasztok, Sodi vagyok! Mocskos ...!"?

    Nem lehet, hogy volt egy mag a polforumon, aki erősen baloldali volt, aztán aki nem balos volt, a "többség" megadta neki? (Mondjuk ez volt a helyzet a választások körül.)
    Aztán - vagy már korábban is ott volt - jött pár ember, köztük Sodi, és elkezdte a másik oldalt is védeni? Majd esetleg elkotyogta, hogy MIÉP-es - illetve elment jobbos tüntetésekre, nem érdekli a baloldal és a liberálisok értékrendje - és rögtön fasiszta lett?

    Lassan egy éve van róla topic. De miért is? Zsidózott? Meséljetek már! (Ezekről lemaradtam. Csak érdekelne.)

    Egyet említettetek: Holocaust-tagadás. Ott mit állított? Nem volt? Vagy azt, hogy kevesebb halt meg? (Csak érdekelne.)

  • Gery1980
    #76
    Akkor az valódi probléma az, hogy nem lett anno bannolva az a véresszájú kishitler.Egyébként egy fecske nem csinál nyarat.Biztos vagyok benne, hogy nem ő volt az egyetlen személy aki miatt idáig fajultak a dolgok.
  • sniper
    #75
    Az alapveto problema az hogy volt a polforumon 1 torzsgarda, akik eleg jol elvoltak magukban, aztan jott ide 1 Sodi, es a fasiszta propagandajaval tonkretette / tonkretette a torzsasztalt. Masok szivnak Sodi miatt, ez a baj.
  • Laalee
    #74
    nézd van számtalan fórum ahol lehet politizálni, ha azok nem jók, forum.sg.hu regisztrálsz egyet és moderálhatsz magadnak.
  • Adam5
    #73
    Át rakták a "Fórumozók fényképei" is na nee máá :((
  • Gery1980
    #72
    Tudod miért felesleges ezen rágódni?
    Mert a többi fórum és vele együtt mi is itt vagyunk az SG-n, még a Polfórum már a multé..Ez így helyes, vitatkozni már késő.Bele kell törődni:)
  • sniper
    #71
    Nem, de gondolom nem hiszed hogy pont a cimukben szidalmazott partok hivei... Ja, es az ilyen topicok nyitoi se lettek elkuldve az anyjukba...
  • sniper
    #70
    Nemcsak rolad volt szo, hanem az egesz forumrol. Azt nem tagadhatod hogyha a jatek / konzol reszen beirod a velemenyed, ami nem egyezik egyesek sajatjaval, rogton jon az anyazas, mig a polforumon meg Sodi holokauszttagado fasiszta propagandajaert is igen ritkan kapott anyazast. Ez van, ez a kulonbseg.