79
Final Fantasy Tactics Gameboy Advancen
  • viktor920000
    #79
    sziasztok milyen sorrendben kapom meg a küldetéseket?
    honnan birom megszerezni a masamune 100 -at?
    ha nincs meg valami olyan cucc ami a küldikhez kell akkor azt meglehet még szerezni mert van olyan küldi több is amihez broren sword kell de nekem nincs.
    Melyik küldetés ad broken swordot?
    hogy lehet kovácsolni?
    honnan birok materite nevü mission item-et szerezni?
    mennyit véd a materite armor?
    jelenleg ennyi kössz elöre is a válaszokat.
  • Wolve
    #78
    Hi
    Esetleg valakinek van egy eladó példánya?
  • kisgabo
    #77
    1 év alatt Te vagy az első, aki ide irt...
  • rolika
    #76
    nah, végigtoltam :)
    143 órát öltem bele
    olyan karaktereim voltak, hogy balkézzel levertem a végén mindenkit, még gyógyítanom sem kellett :)
    nagyon jó kis játék, ajánlom mindenkinek
  • kisgabo
    #75
  • kisgabo
    #74
    upc!!

    ADVANCE WARS 1-2 FOR SALE!
  • kisgabo
    #73
    köszönöm, már megvan. nem kell tülekedni. 3500é eredeti a petőfi csarnokban.



    eladó v cserélhető advance wars 1 ( eur, eredeti ) érdekel harvest moon.
  • kisgabo
    #72
    up.

    hullaszag...
  • kisgabo
    #71
    up
  • kisgabo
    #70
    up
  • kisgabo
    #69
    up.

  • kisgabo
    #68
    up.

  • kisgabo
    #67
    aki megválna a játéktól ( mert megunta, vagy végigtolta)

    kérem emailban jelezze, megvenném.

    [email protected]

  • Ramza
    #66
    Nem csak egyszer lehet.
    10 jp-ben lehet ellőni egyszer, ha visszatöltötted, akkor megint el lehet.
  • Ramza
    #65
    És miért forognak a bolygók?
  • Sheltem
    #64
    Miért csak egyszer lehet ellőni a totemat?
  • Ramza
    #63
    Nem, fél éve abbahagytam :)
    Amúgy Famfrit-ot szerezted meg? Ő moogle totema azt hiszem, úgyhogy egy moogle karakterrel összegyűjtöd a 10 jp-t, és megjelenik a totema parancs. Paff, el lehet lőni, de sokkal érdemesebb tartogatni főellenfelekre
  • Sheltem
    #62
    Na mivan senki nem játszik már ezzel a jó kis játékkal?
  • Sheltem
    #61
    Sziasztok! Hát ez nem igaz...Szal megöltem az elsö kristály örzőjét és elvileg ugye hozzámcsatlakozott "gf" ként...De sehogy se tudom előhívni! Valaki írja le plz hogyan kell.
  • mochee
    #60
    Nah, kösz a válaszokat, asszem akkor golden sun lesz, csak azért érdeklődtem ez iránt, mert fingom sincs, hogy honnan szerezzem be. Bécsben lakik az egyik haverom, és csak német verziót árulnak ott, ugyhogy suck.
  • Ramza
    #59
    Ja, most hirtelenjében arra gondoltam, hogy a kérdés a tulajdonságértékekre vonatkozik (erő, ügyesség, ...) aztán rájöttem, hogy itt nincs is ilyen :D
  • rolika
    #58
    nem tudsz osztani, csak irányítani az osztást. s csak a felszerelt rucitól függ. az persze, hogy mit szerelhetsz fel, a fajtól és a kaszttól is függ.
  • rolika
    #57
    ability: főleg a fegyverekhez, de ritkán pácélokhoz, pajzsokhoz és fejfedőkhöz is kapcsolódik. tartozik hozzá egy szám is, pl. a doublehand 999-es. ez azt jelenti, hogy ennyi ability point-ot kell összegyűjteni az elsajátításhoz, és ezután már az adott fegyver nélkül is tudni fogja a karaktered. minden csata után kapsz ability point-okat (40-50-80), ezeket minden, a menetben résztvevő karakter megkapja (akkor is, ha nem csinált semmit).
    mindig azt az ability-t fejleszted, ami valamilyen szerkóval fel van equip-elve a karakteredre
  • Ramza
    #56
    Nem tudsz osztani. Szinttől és kaszttól függ, meg talán a rucitól.
  • rolika
    #55
    a legerősebb kardom egy eclipse nevű, asszem 78-as. a bangaa warriorom 280-at üt vele :)

    a kombó egyszerű: ha van judge pointja, és az action menüben van combo opció, akkor a kari tud kombózni, és fog is, ha ott áll a kombót elindító személy és a célpont közelében. nálam legalábbis :)
  • Ramza
    #54
    Most már nekem se nagyon tiszta :)
  • Sheltem
    #53
    Pl az is érdekelne, hogy abilityket külön hogy tudok fejleszteni... MErt ugye szintet lépkednek,de én a tulajdonságoknál nem tudtam osztani pontot semmire.
  • Sheltem
    #52
    Hát mert lionheart ff8ban a legjobb kard volt ... :) És itt is elég jónak tűnt a 35 ös sebzés... Milyen kardok vannak a vége felé? Ez a combo dolog még mindig nem tiszta nekem :)
  • rolika
    #51
    nemtom :)
    az action parancsnál nézd meg, van-e combo opciója (de kell hozzá min. 1 judge point is), ha van, akkor tudnia kéne a kombót...
    a sebzés szerintem attól nem függ, hogy kinek mi a kasztja, hanem a szinttől és a fegyvertől. nálam a főkari éppen tolvaj, s a tőrökkel (doublehand ability-vel) 400-500-at sebez :)
    bár most fejlesztettem ki (akinél csak lehet, mindenkinél) a concentrate ability-t, ezzel mindenkit min 90%-os valószínűséggel eltalál, akár szemből, akár alulról, szal hasznos, csak kár, hogy a doublehand-del együtt nem megy
  • Ramza
    #50
    A büdös p*-ért nem tudja elküldeni a rendszer??? :(
  • Ramza
    #49
    Miért kellett volna jelentős sebzéskülönbségnek lennie?
  • Ramza
    #48
    Na ezt nem tudtam, köszi, hogy leírtad!
    Azért mondjuk vicces, hogy 60-70 óra alatt nem jöttem rá erre :D
  • Ramza
    #47
    Ha végre hajlnadó lesz elküldeni a rendszer, akkor megy a válasz (fél perce áll az ablak :()
  • Sheltem
    #46
    Amúgy átvedlett a főkarim soldierből paladinná és kézbeadtam a lionheart kardot neki, de nem vettem észre sebzéskülönbséget...Ugyanúgy 40 körül sebez... :(
  • Sheltem
    #45
    Ez mind szép rolika de én továbbra is csak 1 karaktereel( a főkarival) tudok combozni... Mi a titkod? :)
  • rolika
    #44
    ööö, szerintem nem így van, (miután megtanulta, mert úgy emlékszem csak egy idő után jön be ez az opció) mindenki tud kombózni, csak a kombózó karakter közelében kell lenni, lehetőleg minél többen, mert brutálkomoly 999 pontosakat is lehet sebezni. jah, és nem árt, ha a kombózóknak a kasztjuknak megfelelő kombó van beállítva, különben miss-elhetnek sorban
    roppantul tetszik a játék, főleg az, hogy csak felkapom, lenyomok egy klánt, s ki is van elégítve a napi taktikai-rpg igényem :) tipikus oldskool játék
    125 órája tolom, s nem uncsi, csak egy kicsit könnyű, nem is tudom, mikor öltek meg akárkit is a csapatomból
    ami szerintem nem túl jó, hogy a pénznek nincs semmi szerepe: kétmillió gilem van, és semmire nem tudom elkölteni, mert a csatákban sokkal jobb cuccokat kap az ember, mint a boltokban. talán linkelni kellene, mert akkor állítólag vannak új cuccok, de ezt nem tudtam kipróbálni sajna :(
    a summont totemának hívják
    a fajok: viera (nyuszifül), nu mou (elefántfül), moogle (aprónép), humán, bangaa (gyíkember)
    nah, csak írtam néhány gondolatot :)
  • Anubys
    #43
    http://www.gameboy-advance.net/flash_linker/ezf_advamce_ezfa_realtime_cart.htm

    a 4. képen láthatod a menüt, a kalendáriumot és az órát. Ez még a régi verziója a menünek, az új menü designosabb. (balu már látta nálam... :)
  • Sephi
    #42
    Privi ment es megtisztelnel ha valaszolnal.
  • Ramza
    #41
    Nyugi, a Sephi-Ramza összezörrenések nem ma kezdődtek :)
  • Sheltem
    #40
    Ne csináljátok már skacok...Egy hülye játékon összeveszni...Van még 1400 db GBA ra:) Szerintem mind rulz :)