259
Kinek volt már? Mitől lehet?
  • Chaos Mad
    #19
    ja, nekem is! emléxem hogy ilyet álmodtam! detto mint te!!!
  • Lacee
    #18
    szvsz nem: (nálam legalábbis) nem olyan érzés, hogy "ezt már láttam/tapasztaltam valahol"" hanem EMLÉKSZEM, hogy pontosan ilyet álmodtam.
  • Lacee
    #17
    nekem majdnem minden nap van egy ilyenem... az adott szituáció bekattan, és tisztán emlékszem, hogy pár napja megálmodtam... baromi idegesítő, szerintem!
  • Pet-R
    #16
    jaja, nekem is volt olyan, hogy tudtam, hogy dejavue és próbáltam mást csinálni, de attól még az maradt.
    Szerintem csak annyi, hogy téved a zzagyunk - mint néha az érzékszerveink szoktak - és úgy érzi mintha, már megtörtént volna, oszt közbe nemiiiis.
  • praetorian
    #15
    aláírás
  • OPM
    #14
    "LÁT MINDENT ELŐRE, dE NEM TUD BEAVATKOZNI"

    én ilyenkor közben direkt próbálok valami hülyeséget csinálni, de hiába, mert az is dejavue :D
  • Chaos Mad
    #13
    állat lenne a jövöbe látni! de az álmot elfelejtem másnapra, csak akkor jut eszembe hogy ezt már valahol láttam, amikor pont megtörténik!
  • Adi
    #12
    Hát ja... milyen lenne már ha tudnád mi történe!:)
  • Adi
    #11
    Huu-huuu nekem hányszor szokot lenni...
    Én nem embereket "láttok" hanem helyzetek ismerősek nagyon, amik történnek velem.
  • Chaos Mad
    #10
    ez télleg igaz! van amikor elöre megálmodom hogy mi fog történni, de csak akkor kattanik be, amikor pont abban a helyzetben vagyok!!!
  • OPM
    #9
    megoldás: az "aláírásom" :)
  • FtranX
    #8
    nekem is szokott deja vu-m lenni. elég érdekes érzés.
  • Augustus Gigo
    #7
    Egyébként... volt már Dézsa Vű érzésetek? Úgyértem, voltatok egy helyzetben, és azt mondhattátok: ezt ti már megéltétek? Vajon mi ez? Mert velem nem egyszer történik ez meg... olyanról bezsélek, hogy bár életemben nem láttam még egy csajt, de mégis olyan ismerős volt a metró, oszt rájöttem hogy biztosan láttam már valahol, nomeg azt is hogy azután feláll, kiszáll a metróból és elnyal :DDDDD És nem röhögtem rajta, mert tudtam, hogy ezt már láttam! Mintha már valamikor megálmodtam volna, de mivel az álmokat gyakran gyorsan elfelejti az ember... Teljesenn olyan érzés, mintha JŐVŐBE LÁTNÁL . Nem tudom sajna , hogy ezeket mi váltja, reélem egyszer megtalálja vki a választ erre a kérdésre. NAGYON SOXOR MEGESIK EZ VELEM. OLYAn MINTHA, AZ EMBER ISTEN LENNE. LÁT MINDENT ELŐRE, dE NEM TUD BEAVATKOZNI.
  • Augustus Gigo
    #6
    jó de tudatos álmokról szóla az a topic, nem a déja vuról
  • PResident Evil
    #5
    tessék...
  • Guest
    #4
    deja vue = déja vu

    ;)
  • Augustus Gigo
    #3
    utána néztem a keresővel,de nem talált semmi ilyet
  • PResident Evil
    #2
    ohh, bocs, de van ilyen topic ami elég terjedelmes... nézz utánna...
  • Augustus Gigo
    #1
    VOlt már Deja Vuetok? Mitől lehet? Tudatosan tudtok álmodni? Vélemények, tapasztalatok?