393
Mindenki ismeri, neve már fogalom
  • Desiderata #353
    mi van?
  • akyyy
    #352
    Fúúj
  • Desiderata #351
  • Esplanade
    #350
    2010 tavaszán új Bond játék jöhet
  • Esplanade
    #349
    2010 végén kezdik az új rész forgatását, 2011-re várható a bemutató
  • Esplanade
    #348
    Olga Kurylenko a Campari ital reklámarca















    alig ismerhető fel
  • Lipi1980
    #347
    Persze! Sosem szokták elkapkodni...

    De azért az infó az infó :)
  • LaszloLedzenyi
    #346
    Várjuk várjuk!!! de ebből max jövő őszre lesz valami.
  • Lipi1980
    #345
    Első hír a következő részről!
    Nem sok, de azért ez is valami...
  • biomage
    #344
    aszem ez az
    kösz
  • Hoz_Hun
    #343
    Vodka-Martini, felrázva nem keverve. Nem tudom erre gondoltál-e?
  • biomage
    #342
    Hali

    Hogy is van ez a mondás? elég sok filmben mondta ezt Bond.
    Kér valami italt aszem martinit, és azt mondja felrázva nem keverve, hogy is van teljesen a mondat?
  • stp4trick
    #341
    neked sincs igazad:
    beluga kontra beluga
  • akyyy
    #340
    megjelenik szlovákba is, rajta magyar hangal, és igy van belőle má dvdrip.
  • Desiderata #339
    ez szomorú
    hivatalos oldalon március 24-ét írnak szinte minden országhoz, a magyar dvd-s oldalak meg április 3-at
  • rush21
    #338
    Igen hazai megjelenés április de Olaszországban már megjelent.
  • piamania
    #337
    torrent oldalakra sokkal hamarabb kikerülnek a filmek,mint a boltokban.amúgy nézz szét a www.xpress.hu oldalon,hogy mikor jelenik meg.
  • Desiderata #336
    A Quantum csendje már megjelent? boltban nem láttam de illegális helyeken ezerrel tölti mindenki a dvd-t, bluray-t, dvdrip-et
    a honlapokon áprilist írnak, most akkor ez hogy van?
  • sandor8206
    #335
    ha connerys, talán a gyémántok az örökkévalóságnak, talán ott nyír ki egy hasonmást bond, ha volt haja blofeldnek a macskás fószernak akkor ez az a film.
  • Orionk
    #334
    de előtte is már volt egy rész, amikor elkaptak egyet, akinek szintén fehér macskái voltak. Az a rész volt az, amikor ez az ellensé kettőt csinált magából arcplasztika miatt.
    Meg volt a vége felé egy műholdja, amivel városokat akart elpusztitani.
  • sandor8206
    #333
    talán a Szigorúan bizalmasban
  • akyyy
    #332
    nem bizti de tán az első vagy második roger moore-s részbe
  • Orionk
    #331
    melyik részben kapják el?
  • sandor8206
    #330
    mert mások csinálták, nekik is megvolt a jog arra a regényre, ha láttad már észrevehető, hogy egy az egyben ugyanaz mint a másik Connerys JB-film a Tűzgolyó, itt újra eljátszotta Connery ugyanazt persze jó pénzért! Tehát semmi köze a futó franchishoz, nem is használhatták a franchisra jellemző dolgokat pl: zene, pisztolycsöves kezdés stb. csak a regény joga volt meg nekik így leforgatták a saját kis JB-filmüket :-D
  • akyyy
    #329
    google
  • Orionk
    #328
    Sziasztok!

    http://hu.wikipedia.org/wiki/James_Bond

    Volt egy James Bond film Sean Connery főszereplésével. Az a cime, hogy Soha se mondd, hogy soha.

    Szerintetek ez a film miért nem tartozik a James Bond seriához? Ez a 13 és 14 ik James Bond film között készült.


    ÜDv.,
  • blackgamer
    #327
    valahol 2009 márciusát olvastam
  • blackgamer
    #326
    arról tud valaki infót hogy a dvd mikor fog megjelenni?
    előző rész esetében 4-5 hónap volt a késleltetés
    esetleg van már hivatalos bejelentés erről?
  • Freeda Krueger
    #325
    Ő Blofeld.
    Késöbb leszámolnak vele,egy kéményben végzi azt hiszem
  • sandor8206
    #324
    QofS az amcsiban a bevétele 60 % zuhant, ami óriási...remélem a készítők veszik a lapot és a 3. részt megcsinálják faszára, mert ez egy semmi volt! Megmondom őszintén kifejezetten örülők neki, mert sikerült nekik az egyik legrosszabb bond-filmet összehozni, és ezek semmi másból nem értenek csak a pénzből! CR pedig király, csak azért hogy nehogy DC-ellenességgel vádoljanak:-D
  • akyyy
    #323
    jah azt egy részben majd elkapják.
  • Orionk
    #322
    Szóval itt James Bond filmekről lehet beszélni?

    Most láttam egy pár Sean Connenry főszereplésével készült James Bond filmet.

    Mintha ott minden részben egyetlen főgonosz lenne, nem? aki mindig egy fehér macskát fog a kezében, és ez az ember irányítja a többi rossz ügynököket. Nem igy van? A későbbiekben elkapják ezt a főgnoszt? Vagy minden Bond filmben ő a legrosszabb? :D
    Hogy melyik részekben láttam a főgonoszt?

    Háát a Thunderball ciműben, és a From russia with love filmekben.

    Mit gondoltok?
  • jamamura
    #321
    quantum of solace kritika
  • Seten
    #320

    Van olyan. De az a márkaneve, nem pedig "defin-ikra"! :)

    http://www.dooyoo.de/fisch/beluga-kaviar/

  • lampard99
    #319
    quantum csendje az volt
  • Shep
    #318
    Hát nézek és abban jó is, de ide nem volt jó.:)
  • akyyy
    #317
    pedig ha néznél tűzvonalbant
  • Shep
    #316
    Megnéztem én is és
    - Az eddigi Bondokhoz a címen kívül semmi köze nincs a filmnek, ja de benne van M is
    - az egész film olyan mintha a forgatókönyvíróknak azt mondták volna, hogy írjatok x akciójelenetet, aztán ezeket az akciókat bedobálták egy kalapba egy másikba meg x országnak a nevét és kihúzgálták őket és párosítottak. Ezek után rájöttek ,hogy hé ez így frankó, mert a népnek úgyis az akció kell (ami igaz is), de mi lenne ha valami történet is lenne, nem csak halomra verne/lőne a főhős mindenkit.
    -Na nosza mit csináljunk, hát az akciók közé tegyünk be valami maszlag dumákat, meg bárgyú pofát vágó szinészeket, meg kell valami gonosz is. -
    Ok, de mi legyen a fő szál?
    -Hát folytassuk az előző rész történetét (jó ez biztos így is volt eredetileg is, ez rendben is van) legyen bosszúállósdi, de legyen egyből 2 is
    Hát valahogy így állt össze a film, idétlenebbnél idétlenebb karakterek, Bond John McClane-t megszégyenítően írtja a népet, bírja az ütést, az 100+ méterekről 2m-el a talaj felett kinyíló ernyővel való földet érés meg sem kottyan neki (elég hihető), persze előtt már körbeutazta a fél világot, zuhant pár emeletnyit és közben persze az előző rész óta egy percet nem aludt.
    A történet egy nagy nulla, se eleje se vége, mintha egy könyvet a közepétől kezdenék el olvasni.
    És akkor a harmatgyenge vágási munkát nem is említem.

    Összességében nekem jobban tetszett, mint az előző, mert ezen legalább nem unatkoztam, de a fenti hibákat azért nem tudom elnézni.
    6/10 (Ja és Buci hangja számomra végig idegen volt Craigtől)
  • akyyy
    #315
    az előzetesek amik előtte voltak, mint jól szoltak, szépon hangosan, csak a film volt jóval csendesebb. jajj msot esett le

    ez volt a quantum csendjeXDDDDD
  • lampard99
    #314
    Nekem is ez volt a bajom lehet hogy kezdünk megsüketülni?