1532
ki mit szeret(tőmény , sőr stb) ill. milyen gyakran fogyasztotok alkoholt..
  • dashed_
    #1
    Udv...

    szal ki mennyit iszik.. illetve mit..
    en mar lassan ugy erzem tul sokat sorozok.. mostis Itt ulok egyedul itthon es unalmamban mar a 3dik soromet nyitom ki...
    mitol lesz vki alkoholista stb.. ha hulyeseg a topic akkor szorry :))
  • CSOCSO
    #2
    alkohol?? CSAKIS JAGER!!:) es ha lehet akkor minden bulin.. csak annyit hogy pont kurvajol erezzem magam.. de neha ha olyan kedvem van itthon is eloveszem..
  • traXion
    #3
    Hááááát hajtasz a detoxra látom... :)
  • CSOCSO
    #4
    nem hulyeseg.. de te hulye vagy hogy az a szart ugy iszod mint a vizet:)))
    szal.. LE A SORREL:))) te meg igyal tejet
  • traXion
    #5
    Lássuk,

    Fanta + Vodka
    Sör

    De egyébként ami van... :)
  • Punker
    #6
    kedden, pénteken & szombaton (néha a hét más napján is) mit? vörösbort, Vilmost, Szatmári Barackot, ezek az alapok, ezen kívül jöhet egy jó szivar mellé jöhet konyak vagy whisky de semmi jó ellen nincs kifogásom :)
  • Cat #7
    sima hétvége
    általában két üveg bor

    átlagos házibuli
    általában egy másfél literes sangriával inditok, nagyon finom, gyenge spanyol gyümölcsbor. Ezután jöhet sima bor

    Nagyobb házibuli
    inditásnak baileys vagy portói (19%os portugál bor, elég erős és nagyon édes) ezután ismét simán egy üveg bor

    borbol csak palackosat iszok, ha nincs akkor inkább nem is kérek, kocsmában sem (nemszeretném tablettás szarokkal elbaszni az egészségem), és csak azt iszom meg, ami izlik
    ezért sem rajongok az erősebbekért, habár NAGYON NÉHA kis abszint (69%os, fogmosóviz izu rövid) vagy vodka narancs lecsuszik, de ezek tul kommersz dolgok, és tul hamar be lehet tőlük rugni

    az ivásban nem a berugás a lényeg! hanem hogy élvezd, finom legyen, és lehessen mellette a haverokkal beszélgetni
  • szando
    #8
    hát nemtom nekem olyan 2 éve volt a csúcs, akkor nagyon ittam... azóta egyre ritkábban kívánom a piát, csak ritkán iszok, aminek hétvégente örülnek is haverok, mert legalább van aki vezet :D
    néha azért ha valami jó/rossz történik velem, megnézem a pohár fenekét többször is... :D csak az a baj hogy nagyon hányós vagyok...
  • Punker
    #9
    igazad van én is eljutottam oda hogy Eger-ben nem merek csak üveges bort inni, (illetve csak ismerőstől veszek kimért bort, csak az a baj hogy ők 6-kor bezárják a pincét)
  • Punker
    #10
    ja és Abszint rulez ))))
  • CSOCSO
    #11
    voros...portoi
  • szando
    #12
    na igen, ha lehetne több helyen kapni, akkor én is nyomatnám az abszintot... amikor prágában voltunk ott mentek az abszint-partik :)
  • dashed_
    #13
    borbol csakis minosegi uvegeset szabd inni.. kocsmaban nem is veszek soha bort.. ki tudja milyen szart adnak..
  • CSOCSO
    #14
    utcso mondat AMEN!!! ezert szeretem a jagert!! szinte a hideg raz ki az izetol!!!!!!!! borokat nem favorizalom.. sem a soroket... tobbi tomenynek nincs olyan jo ize.. (vodka es tsai) bar baileys nagyon dog!de azokat meg inkabb anyum issza ezer evente vagy en teszem fagyira
  • szando
    #15
    jah, és a sört nagyon szeretem... azt bármikor, bárhol
  • Punker
    #16
    Becherovka-t se hagyjuk ki a sorból!
  • Punker
    #17
    baileys+whisky 1:1 keverésben finom és jó
  • Cat #18
    ma már minden kocsmában lehet üveges bort kapni
  • szando
    #19
    ajánlhatok vmit?
    Becherovka, annak nagyon jó íze van! persze az ilyen középminőségű tömények szar ízűek... de azért pl. egy mexikói tequila egész elviselhető :D
  • Cat #20
    egy nagyon fontos dolgot kihagytam: ugy lehet megismerni a szar borokat illetve piákat a jó minőségütől, hogy utána másnap mennyi folyadékot kivánsz. Ha jó minőségüeket ittál, akkor szinte semmit, ha szart, akkor másnap ugyanannyi ásványvizre vágysz, mint amit előző nap megittál alkoholban
  • szando
    #21
    többre :D én legalábbis...
  • Punker
    #22
    lassan kiderül az egész SG vedel mint az állat :)
  • dashed_
    #23
    haaaaaat itt a kornyekn sajnos ez nem igaz..
    ezert nem is jarunk lassan kocsmaba mert mind1ik egy lepukkant szar..
    mellesleg Vodka + oszile rlz.. emlekszem amikor regen (alt. 4-5en) mielott mentunk volna vhoha vettunk 2-3 7 decis vodkat hozza oszit es adogattuk korbe mint a jointot amig el nem fogyott az egesz :P
  • Jano
    #24
    CSOCSOkám, akkor mi egyszer nagyot fogunk bulizni együtt! :)
  • Calver
    #25
    Becherovka! Becherovka! Becherovka! imádom!
  • K.András
    #26
    Ha iszom akkor arany tequila,narancs és fahéj!!!Legjobb amit valaha ittam.
  • [HUN]PAStheLoD
    #27
    narancslé csakis ... de mindig belecsempésznek egy kis vodkát .. hát szörnyű :]]
  • Punker
    #28
    de rég voltam 16 éves :)))
  • dashed_
    #29
    hat kb akkor volt :))
  • Takezó
    #30
    Ó, én általában sört iszok, meg esetleg vodkanarancs. De nagyon töménynek nagyon szar az íze nekem...
  • magus
    #31
    Nemtom, én sítábor alatt az Augmentint Duo, + 7%-os sort probaltam ki, es faszan beutott:)
  • KG21
    #32
    Én Whiskey-t iszom legtöbbször mellé kólával (nem keverve), de legtöbben a társaságban Jagert isznak, uhogy egy két feles abból is becsúszik. Kb 10-15 ilyen feles és mehet a menet a dizsibe:D Ott még levezetésként Coronitázni szoktunk, nagyon jól csúszik az a sör, akkor is ha már egyáltalán nem kívánsz piát!
  • Voltan
    #33
    Sör, fehérbor, Becherovka, vodka (Az Absolut a király), néha egy kis HP.
  • Astaroth
    #34
    Vizezve szokás inni nem?Egyszer próbáltam töményen,de talán a világ legerősebb itala...
  • Punker
    #35
    nem, cukrot kell hozzá karamellizálni...
  • Astaroth
    #36
    A volt az üvegen egy a tíz arányban vizezni.Szerntem úgy sokkal élvezhetőbb:)
  • Punker
    #37
    piát vizezni halálos bűn kivétel a fröccs
  • Cat #38
    hiába 60-70%os, én is simán meg birom inni, pedig a 40%os whiskyvel már gondjaim vannak, nem izlik
  • I.C.ram
    #39
    Jó kis rum a nyerő még mindig :) Lehet tengerésznek kellett volna születnem :)
  • Csacsi
    #40
    Komoly buliban whisky bombával.

    Sima beszélgetős estéken...sör.